efekty

Czy zabiegi odmładzające dają satysfakcjonujące efekty? Co trzeba o nich wiedzieć? Na czym się opierają?

 • Posted on: 12 January 2020
 • By: addmean
zabiegi
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Panie coraz częściej poddają się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Ich imponująca skuteczność i zaskakująca efektywność jest godna pochwały. Kobiety, które zaczynają zauważać na swojej twarzy symptomy procesu starzenia są gotowe wiele poświęcić, by polepszyć wygląd swojej skóry, nadać,dodać,jej blasku, rozświetlić ją, a co najważniejsze, spłycić zmarszczki. Dziś medycyna estetyczna jest znacznie bardziej dostępna niż jeszcze kilka lat temu.

Jak można błyskawicznie zatroszczyć się o idealną kondycję włosów?

 • Posted on: 26 December 2019
 • By: addmean
estee lauder
Author: bargainmoose
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć, że kondycja naszych włosów bezpośrednio oddziałuje na nasz atrakcyjny wygląd. Co jest z tym związane, warto zadbać o ich zdrowie, zwłaszcza jeśli dostrzegliśmy u siebie niepokojące objawy.

Które kosmetyki warto aplikować podczas kąpieli?

 • Posted on: 14 December 2019
 • By: addmean
słoiczek soli do kąpieli
Author: Tyrone Adams
Source: http://www.flickr.com
Spora część z nas doskonale wie, że zdrowie jest dla nas dużą wartością. Z naszej strony w wielu przypadkach czynimy wszelkie wysiłki, aby zachować go w odpowiednim stanie. Posiadanie sprawnego organizmu, który nie jest prześladowany różnorodnymi przypadłościami jest dla nas niespełnionym marzeniem. Niemniej natomiast aby osiągnąć taki stan obowiązkowo jesteśmy zobowiązani aplikować rozmaite narzędzia.

Niezwykle rozwinięta receptura multiwitaminowa z minerałami.

 • Posted on: 12 December 2019
 • By: addmean
myśliwy
Author: tup wanders
Source: http://www.flickr.com
Czynny relaks nie jest niestety dziedziną Polaków. Nie doceniamy wysiłku fizycznego i wypoczywamy przeważnie biernie.


Jeżeli ktoś rozpoczyna aktywność fizyczną, to powinien pamiętać, że prawidłowy sposób odżywiania gra bardzo duże znaczenie.

Troska o piękno – wykorzystanie naturalnych składników opóźniających starzenie się cery

 • Posted on: 11 December 2019
 • By: addmean
młodość
Author: www.newderm.pl
Source: www.newderm.pl
Kwas hialuronowy to prawdopodobnie najistotniejszy związek naszej skóry oraz stawów. Odpowiada za jędrny wygląd naszej cery, a jego oddziaływanie polega na wiązaniu cząstek wody a także łączeniu włókien kolagenowych, jakich znaczna liczba odpowiedzialna jest za ruchomość naszych stawów.

W dzisiejszych czasach jest trend na bycie fit - nie chodzi tu tylko o szczupłość, ale również o bycie zdrowym

 • Posted on: 2 December 2019
 • By: addmean
kąpiele
Author: Daniel Means
Source: http://www.flickr.com
Ludzie doskonale wiedzą, że puszystym żyje się gorzej. Nielekko im znaleźć odpowiednie ubrania, często w towarzystwie czują się zmieszani, a na dodatek ze względu na dodatkowe kilogramy może czekać ich wiele chorób - choćby cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, kłopoty ze stawami lub udar.

Wydajne substancje z dna morskiego coraz częściej stosowane przez polskich konsumentów

 • Posted on: 29 October 2019
 • By: addmean
zdrowie - fotografijka
Author: Olivier Duquesne
Source: http://www.flickr.com
Adekwatne zadbanie o powszednie zdrowie to nie wyłącznie regularne ćwiczenia na siłowni lub spacery. Indywidualnie dopasowana dieta jak i naturalne medykamenty pozwalają na zyskanie bardziej szybkich oraz długotrwałych dodatnich efektów.


Wśród progresywnie nastawionych konsumentów dużym wzięciem cieszą środki pomocnicze pochodzenia morskiego.

Czasami potrzebna jest rehabilitacja

 • Posted on: 27 October 2019
 • By: addmean
ćwiczenia rehabilitacyjne
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Po wypadkach, lub w wyniku niewłaściwej postawy podczas siedzenia przy komputerze, może się okazać, że nasze ciało nie będzie się spisywało tak jak należy, a co się z tym wiąże, że potrzebna będzie wiedza ekspertów, żeby je rozluźnić. Trzeba wiedzieć, do kogo się wówczas udać.

Ciekawe propozycje wyjazdowe dla ludzi marzących o urlopie nad morzem

 • Posted on: 25 October 2019
 • By: addmean
święta w sanatorium nad morzem
Author: Matt Reinbold
Source: http://www.flickr.com
Chyba większość z nas zgodzi się ze stwierdzeniem, że nasze krajowe morze jest niezwykle atrakcyjne, jeśli chodzi o atuty turystyczne. Co się z tym wiąże, nie ma w tym nic zaskakującego, że z roku na rok coraz więcej osób stawia na pobyt głównie w nadmorskich kurortach.

Gdy interesuje nas dieta Poznań ma świetnych dietetyków

 • Posted on: 12 October 2019
 • By: addmean
zdrowa dieta
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
O swoje ciało należy troszczyć się
Wiele opowiada się o zgrabnej figurze i zdrowym organizmie, który będzie przez długi czas działał idealnie. Mimo wszystko, aby tak było powinniśmy właściwie o siebie dbać, tak by wspomagać nasze ciało i zmotywować je do odpowiedniego funkcjonowania. Dlatego właśnie tak istotne jest to, żeby w właściwy sposób się odżywić, a też by wykonywać serię treningów, dzięki którym nasze ciało będzie w wysokiej formie.

W jaki sposób pozbyć się nadbagażu kilogramów i poprawić jędrność skóry?

 • Posted on: 2 September 2019
 • By: addmean
masaż
Source: flickr.com
Walka z kilogramami to niezwykle częste zjawisko. Nadwaga albo fałdy tłuszczu to kłopot szeregu osób, jednak jego wykluczenie nie jest tak proste, jak mogłoby się nam wydawać. Każdy, kto kiedyś się odchudzał bądź stosował dietę, dobrze zdaje sobie z tego sprawę. Co powinniśmy zrobić, aby stosunkowo prędko wyeliminować nadbagaż kilogramów oraz poprawić kondycję naszej skóry? Po pierwsze powinniśmy rozpocząć od diety. Winna być ona właściwie zbilansowana i pełna wartościowych posiłków.

Jak szybko spalić tłuszcz?

 • Posted on: 2 September 2019
 • By: addmean
zdrowe śniadanie zawierające białko
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
Szczególnie skuteczne i wskazywane przez wiele osób spalacze tłuszczu są perfekcyjne nie tylko dla profesjonalnych sportowców. Każda pani lub każdy mężczyzna, którzy znaleźli się w potrzebie pozbycia się paru kilogramów, mogą odnaleźć tak w sieci, jak i u specjalistów sporo porad dotyczących diety oraz treningu. Tylko znakomicie ułożona dieta, która pod lupę bierze wszelkie wymogi danego organizmu i dostarcza wszystkich potrzebnych składników odżywczych w połączeniu ze sportem daje najlepsze efekty.

Detoks i odtrucie alkoholowe - jakim sposobem wygląda leczenie?

 • Posted on: 8 May 2019
 • By: addmean
zdrowie - krajobraz
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
Poniektóre gabinety proponują leczenie śladów związanych z kilkudniowym spożywaniem alkoholu. Jak wiadomo, do symptomów takich przynależy między innymi kac, nudności czy bóle głowy. Objawy te nieraz mogą być niezmiernie silne oraz nie tylko zdołają przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu, lecz również być niepokojące dla zdrowia, oraz czasami nawet powodować zagrożenie życia - szczególnie w przypadku zatrucia alkoholowego.

centrum odnowy jako metoda na regenerację sił.

 • Posted on: 2 April 2019
 • By: addmean
zdrowie - płótno
Author: Greg Sykora
Source: http://www.flickr.com
Obecnie coraz to więcej uwagi przywiązujemy do wyglądu. Medycyna estetyczna to więcej aniżeli kosmetologia, mniej aniżeli chirurgia plastyczna. Medycyna estetyczna jest w stanie ulepszyć wizerunek. To ona wywołuje nie tylko korzystne przemiany w postrzeganiu człowieka, lecz przede wszystkim wpływa pozytywnie na stan psychiczny.

Pages