Produkty

Co to jest dieta bez glutenu, dla kogo jest polecana?

 • Posted on: 7 January 2020
 • By: addmean
Żywność bezglutenowa
Author: TownePost Network
Source: http://www.flickr.com
Dieta bezglutenowa nie jest łatwa w zastosowaniu. Należy wyrzucić z jadłospisu nie tylko standardowe produkty które zawierają gluten, ale również ograniczyć te, w których gluten jest ukryty. Jakiego typu artykuły są możliwe, a jakie zakazane w diecie bezglutenowej? W jakich artykułach może pojawiać się gluten?

Zdrowo i smacznie dla niemowląt

 • Posted on: 1 January 2020
 • By: addmean
warzywa ekologiczne
Author: pulaw
Source: http://www.flickr.com
Każdy chce dla swojej latorośli wszystkiego, co najlepsze, również w kwestii żywienia. W dobie, kiedy prawie wszystko jest wiele razy przetwarzane oraz przepełnione chemią, ciężko jest wybrać coś zdrowego. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż niewielu z nas ma czas osobiście uprawiać rośliny warzywne, a następnie jeszcze sporządzić z nich danie nadające się dla posiłek odpowiedni dla pełnowartościowy posiłek dla niemowlęcia.

Gdy masz alergię na gluten, sięgaj po polecane oraz smaczne produkty bio

 • Posted on: 10 December 2019
 • By: addmean
muesli
Author: Christian Schnettelker
Source: http://www.flickr.com
Z biegiem czasu rośnie ilość przypadków osób cierpiących z powodu alergii pokarmowych. Diagnozuje się uczulenia na takie artykuły, jak: czekolada, cytrusy, nabiał, nierzadkim zjawiskiem staje się również uczulenie na gluten, czyli na białko występujące w niektórych rodzajach zbóż. Nietolerancja glutenu może dawać bardzo nieprzyjemne objawy związane z biegunką, dolegliwościami skórnymi, jak również problemami z oddychaniem.

Najpopularniejsze odżywki dla sportowców – jakie produkty wybrać na budowę masy mięśniowej?

 • Posted on: 5 December 2019
 • By: addmean
trec l karnityna
Author: Ray Bilcliff
Source: http://www.flickr.com
Odżywki dla sportowców to zdecydowanie szalenie popularne preparaty, które w ostatnich latach zażywa zdecydowana wiele osób uprawiających czynnie sport. Nie da się zaprzeczyć, że należy powiedzieć, w jaki sposób wybrać właściwą odżywkę, by prędko otrzymać pożądany rezultat a jednocześnie nie narazić się na uszczerbek na zdrowiu.

Zdrowie najistotniejsze

 • Posted on: 16 October 2019
 • By: addmean
Zdrowie kobiety
Author: jerine / http://www.flickr.com
Każdy z nas powinien zwrócić szczególną uwagę na to, jak odżywia oraz jak ubiera się zimą. Warto wybierać wtedy bogate w witaminy, warzywa i owoce oraz troszczyć się o dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości energii poprzez dobór odpowiedniego pożywienia. Doskonale skomponowany jadłospis to pewność odpowiedniego samopoczucia, również na zimę. Powinno się też systematycznie się ruszać, ponieważ bez ruchu nasz organizm jest o wiele słabszy, przez co mniej wydajny.

Powszechnie stwierdza się, iż jesteśmy tym, co jemy, z tej też przyczyny warto jeść zdrowo

 • Posted on: 7 October 2019
 • By: addmean
zdrowe jedzenie
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie na ogół powszechnie mówi się, że jedzenie, jakie sprzedawane jest w sklepach jest niezdrowe. Istnieje wiele przyczyn, dla których wzmiankowana sytuacja wygląda w taki sposób. Po pierwsze należałoby w tym miejscu napisać o wszechobecnym dodawaniu chemii do jedzenia. Jedzenie, jakie możemy nabyć w sklepach zwykle jest wiele razy przetworzone i zawiera różne szkodliwe składniki.

Trening to nie tylko wysiłek. Przeczytaj co radzą nasi eksperci

 • Posted on: 13 September 2019
 • By: addmean
zdrowe jedzenie
Author: andrechinn
Source: http://www.flickr.com
Czasami ćwiczącym wydaje się, że na trening składają się tylko i wyłącznie ćwiczenia, a to co spożywamy i o której nie ma większego wpływu na efekty, jakie rozpoczniemy dostrzegać. Czasami wręcz nawet niektórzy uważają, że im mniej się je, tym cudowniejszy efekty się otrzyma, ale jak to pokazują poważne badania, wcale to nie jest prawda. Dlatego właśnie nim przystąpimy do treningów, powinniśmy poświęcić trochę czasu na to, aby wywiedzieć się, nie tylko jak ćwiczyć, lecz też oraz w jaki sposób się żywić.

Świat dzisiaj handluje tysiącami produktów codziennie - firmy potrzebują więc dobrych logistyków

 • Posted on: 30 August 2019
 • By: addmean
składka
Author: Luke Ma
Source: http://www.flickr.com
Nasza cywilizacja wykształciła zdolność przesyłania różnego typu produktów na naszej planecie. W sklepach mamy możliwość zobaczyć artykuły z Azji albo Ameryki, telefony sprowadzamy z USA, a stroje z Tajlandii.


Niejedna firma, która sprowadza artykuły z zagranicy potrzebuje spedytorów i logistyków, żeby profesjonalnie zajmowali się zakupami.

Odżywki dla sportowców, suplementy

 • Posted on: 13 August 2019
 • By: addmean
ćwiczenia
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
Każdy kompetentny trener osobisty powie, że aby nie tracić czasu na siłowni, trzeba ćwiczyć według sprawdzonego treningu i trzymać rozsądny jadłospis. Różne suplementy dla trenujących posiadają tutaj małą rolę. Nie można jednak stwierdzić, że są one stratą pieniędzy – mogą bowiem uprościć życie trenującemu. Omawiamy 3 ciekawe suplementy, które można napotkać w sklepach.

Punkty sprzedaży w sieci z ekologicznym jedzeniem, których jest znacznie więcej.

 • Posted on: 23 July 2019
 • By: addmean
kawa w solidnym opakowaniu
Author: Matti Mattila
Source: http://www.flickr.com
Sklepy online ze zdrową żywnością, których pojawia się coraz więcej rzeczywiście będą mieć tylko tego typu towary, które wpłyną korzystnie na stan zdrowia. Nie będą mieć w sobie jakichkolwiek substancji szkodliwych, co udowadniają specjalnie wystosowane certyfikaty.

Oferty tworzenia zdrowych potraw

 • Posted on: 2 July 2019
 • By: addmean
Zdrowa żywność
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Opracowując swe codzienne menu musimy w pierwszej linii zwrócić uwagę na to, by dania były tworzone ze znakomitych produktów znanego pochodzenia. Gotowe produkty nie zawsze mogą pochwalić się odpowiednimi certyfikatami, dlatego trzeba szczegółowo przyglądać się składom oraz opakowaniu ogólnie.

Zdrowy styl życia dla całej rodziny

 • Posted on: 23 May 2019
 • By: addmean
warzywa
Author: Jennifer C.
Source: http://www.flickr.com
Jak mówi stare polskie przysłowie „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Wszyscy potrzebują mieć dobre samopoczucie i nie posiadać problemów zdrowotnych. Co powinniśmy robić, aby nasz organizm poprawnie funkcjonował? Co czynić, aby nasze dzieci miały ochotę jeść ekologiczne jedzenie? Postaramy się odpowiedzieć na te oraz inne problem dostosowanego trybu żywienia.

Pages