Produkty

Gdy masz alergię na gluten, sięgaj po polecane oraz smaczne produkty bio

 • Posted on: 4 August 2020
 • By: addmean
muesli
Author: Christian Schnettelker
Source: http://www.flickr.com
Z każdym rokiem rośnie ilość przypadków osób cierpiących z powodu alergii żywieniowych. Diagnozuje się uczulenia na takie czynniki, jak: kakao, owoce cytrusowe, nabiał, nierzadkim zjawiskiem jest również alergia na gluten, czyli na białko występujące w pewnych rodzajach zbóż. Nietolerancja glutenu może dawać bardzo przykre symptomy powiązane z biegunką, dolegliwościami skórnymi, jak również problemami z oddychaniem.

Zdrowie najistotniejsze

 • Posted on: 31 July 2020
 • By: addmean
Zdrowie kobiety
Author: jerine / http://www.flickr.com
Każdy człowiek powinien zwrócić dużą uwagę na to, w jaki sposób je oraz jak ubiera się w zimie. Warto wybierać wtedy bogate w witaminy, warzywa i owoce oraz dbać o dawanie organizmowi odpowiedniej ilości energii poprzez dobór odpowiedniego pożywienia. Doskonale skomponowany jadłospis to gwarant odpowiedniego samopoczucia, także na zimę. Trzeba też systematycznie się ruszać, bo bez ruchu nasz organizm jest o wiele słabszy, przez co mniej efektywny.

Zdrowo i smacznie dla niemowląt

 • Posted on: 20 July 2020
 • By: addmean
warzywa ekologiczne
Author: pulaw
Source: http://www.flickr.com
Każdy chce dla swojego malucha wszystkiego, co najlepsze, również jeśli chodzi o żywienie. W czasach, kiedy niemal wszystkie produkty spożywcze są wielokrotnie przetwarzane i przepełnione chemią, niełatwo jest zdecydować się na coś pewnego. W szczególności zwracając uwagę na fakt, iż niewielu z nas ma czas osobiście hodować warzywa, a następnie jeszcze sporządzić z nich danie przystosowane do potrzeb posiłek odpowiedni dla pełnowartościowy posiłek dla dziecka.

Trening to nie tylko wysiłek. Przeczytaj co radzą nasi eksperci

 • Posted on: 7 July 2020
 • By: addmean
zdrowe jedzenie
Author: andrechinn
Source: http://www.flickr.com
Czasem ćwiczącym zdaje się, że na trening składają się tylko oraz wyłącznie ćwiczenia, a to co jemy oraz kiedy nie ma znaczniejszego wpływu na efekty, jakie zaczniemy obserwować. Czasem wręcz nawet niektórzy stwierdzają, że im mniej się spożywa, tym cudowniejszy efekty się osiągnie, lecz jak to udowadniają poważne statystyki, wcale to nie jest prawda. Przez to właśnie zanim dojdziemy do treningów, powinniśmy poświęcić troszeczkę czasu na to, żeby wywiedzieć się, nie tylko jak ćwiczyć, ale też oraz w jaki sposób się odżywiać.

Preparaty takie jak suplementy mogą wyraźnie oddziaływać na poprawę czy wzmocnienie pracy ludzkiego organizmu podczas intensywnych ćwiczeń

 • Posted on: 1 July 2020
 • By: addmean
kobieta w ciazy
Author: NNelumba
Source: http://www.flickr.com
stąd też warto o nich pamiętać, gdy trenujemy


Każdy, kto jest stałym bywalcem na siłowni bądź systematycznie ćwiczy własne mięśnie w domu, z pewnością zdaje sobie sprawę z faktu, że różne ćwiczenia i aktywność fizyczna nie wystarczą, jeśli mamy zamiar jednocześnie zachować zdrowie w odpowiednim stanie i nie chcemy narażać go na rozmaite niebezpieczeństwa.

Co to jest dieta bez glutenu, dla kogo jest polecana?

 • Posted on: 9 June 2020
 • By: addmean
Żywność bezglutenowa
Author: TownePost Network
Source: http://www.flickr.com
Dieta bezglutenowa nie jest prosta w zastosowaniu. Konieczne jest wyrzucić z jadłospisu nie tylko standardowe artykuły zawierające gluten, ale również ograniczyć te, w których gluten jest ukryty. Jakie artykuły są dopuszczalne, a jakie niedopuszczalne w diecie bez glutenu? W jakiego typu produktach może pojawiać się gluten?

Powszechnie stwierdza się, iż jesteśmy tym, co jemy, z tej też przyczyny warto jeść zdrowo

 • Posted on: 14 May 2020
 • By: addmean
zdrowe jedzenie
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach na ogół powszechnie mówi się, że jedzenie, które sprzedawane jest w sklepach jest niezdrowe. Istnieje wiele przyczyn, dla jakich wzmiankowana sytuacja wygląda w taki sposób. Najpierw należałoby w tym miejscu powiedzieć o wszechobecnym dodawaniu chemii do jedzenia. Pożywienie, które można nabyć w sklepach przeważnie jest wiele razy przetworzone i zawiera różne szkodliwe składniki.

Naturalne preparaty - czym są?

 • Posted on: 10 April 2020
 • By: addmean
kosmetyki
Author: Istock.com
Source: Istock.com
Czasem nawet nie mamy pojęcia, że jakiś produkt jest w stanie tak dobrze wpłynąć czy to na naszą skórę czy na nasze włosy. A później dociera do nas, że np. olej arganowy
olej arganowy jest doskonałym kosmetykiem. Im szybciej sprawdzimy to na swojej skórze i włosach tym szybciej sami będziemy mogli zauważać jego niesamowity wpływ.

Najpopularniejsze odżywki dla sportowców – jakie produkty wybrać na budowę masy mięśniowej?

 • Posted on: 5 December 2019
 • By: addmean
trec l karnityna
Author: Ray Bilcliff
Source: http://www.flickr.com
Odżywki dla sportowców to zdecydowanie szalenie popularne preparaty, które w ostatnich latach zażywa zdecydowana wiele osób uprawiających czynnie sport. Nie da się zaprzeczyć, że należy powiedzieć, w jaki sposób wybrać właściwą odżywkę, by prędko otrzymać pożądany rezultat a jednocześnie nie narazić się na uszczerbek na zdrowiu.

Świat dzisiaj handluje tysiącami produktów codziennie - firmy potrzebują więc dobrych logistyków

 • Posted on: 30 August 2019
 • By: addmean
składka
Author: Luke Ma
Source: http://www.flickr.com
Nasza cywilizacja wykształciła zdolność przesyłania różnego typu produktów na naszej planecie. W sklepach mamy możliwość zobaczyć artykuły z Azji albo Ameryki, telefony sprowadzamy z USA, a stroje z Tajlandii.


Niejedna firma, która sprowadza artykuły z zagranicy potrzebuje spedytorów i logistyków, żeby profesjonalnie zajmowali się zakupami.

Odżywki dla sportowców, suplementy

 • Posted on: 13 August 2019
 • By: addmean
ćwiczenia
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
Każdy kompetentny trener osobisty powie, że aby nie tracić czasu na siłowni, trzeba ćwiczyć według sprawdzonego treningu i trzymać rozsądny jadłospis. Różne suplementy dla trenujących posiadają tutaj małą rolę. Nie można jednak stwierdzić, że są one stratą pieniędzy – mogą bowiem uprościć życie trenującemu. Omawiamy 3 ciekawe suplementy, które można napotkać w sklepach.

Pages