Produkty

Odżywki dla sportowców, suplementy

 • Posted on: 13 August 2019
 • By: addmean
ćwiczenia
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
Każdy kompetentny trener osobisty powie, że aby nie tracić czasu na siłowni, trzeba ćwiczyć według sprawdzonego treningu i trzymać rozsądny jadłospis. Różne suplementy dla trenujących posiadają tutaj małą rolę. Nie można jednak stwierdzić, że są one stratą pieniędzy – mogą bowiem uprościć życie trenującemu. Omawiamy 3 ciekawe suplementy, które można napotkać w sklepach.

Punkty sprzedaży w sieci z ekologicznym jedzeniem, których jest znacznie więcej.

 • Posted on: 23 July 2019
 • By: addmean
kawa w solidnym opakowaniu
Author: Matti Mattila
Source: http://www.flickr.com
Sklepy online ze zdrową żywnością, których pojawia się coraz więcej rzeczywiście będą mieć tylko tego typu towary, które wpłyną korzystnie na stan zdrowia. Nie będą mieć w sobie jakichkolwiek substancji szkodliwych, co udowadniają specjalnie wystosowane certyfikaty.

Najpopularniejsze odżywki dla sportowców – jakie produkty wybrać na budowę masy mięśniowej?

 • Posted on: 2 July 2019
 • By: addmean
trec l karnityna
Author: Ray Bilcliff
Source: http://www.flickr.com
Odżywki dla sportowców to niewątpliwie szalenie popularne preparaty, które w ostatnich latach zażywa zdecydowana większość osób uprawiających czynnie sport. Nie da się zaprzeczyć, iż należy wiedzieć, w jaki sposób kupić właściwą odżywkę, aby szybko otrzymać pożądany rezultat a jednocześnie nie narazić się na uszczerbek na zdrowiu.

Oferty tworzenia zdrowych potraw

 • Posted on: 2 July 2019
 • By: addmean
Zdrowa żywność
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Opracowując swe codzienne menu musimy w pierwszej linii zwrócić uwagę na to, by dania były tworzone ze znakomitych produktów znanego pochodzenia. Gotowe produkty nie zawsze mogą pochwalić się odpowiednimi certyfikatami, dlatego trzeba szczegółowo przyglądać się składom oraz opakowaniu ogólnie.

Zdrowy styl życia dla całej rodziny

 • Posted on: 23 May 2019
 • By: addmean
warzywa
Author: Jennifer C.
Source: http://www.flickr.com
Jak mówi stare polskie przysłowie „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Wszyscy potrzebują mieć dobre samopoczucie i nie posiadać problemów zdrowotnych. Co powinniśmy robić, aby nasz organizm poprawnie funkcjonował? Co czynić, aby nasze dzieci miały ochotę jeść ekologiczne jedzenie? Postaramy się odpowiedzieć na te oraz inne problem dostosowanego trybu żywienia.

Zdrowie najistotniejsze

 • Posted on: 15 May 2019
 • By: addmean
Zdrowie kobiety
Author: jerine / http://www.flickr.com
Każdy człowiek powinien zwrócić dużą uwagę na to, jak odżywia oraz jak ubiera się w zimie. Warto wybierać wtedy bogate w witaminy, warzywa i owoce oraz dbać o dawanie organizmowi właściwej ilości energii poprzez dobór dobrego pożywienia. Znakomicie skomponowany jadłospis to gwarancja dobrego samopoczucia, także na zimę. Powinno się również systematycznie się ruszać, bo bez ruchu nasz organizm jest znacznie słabszy, przez co mniej efektywny.

Preparaty takie jak suplementy mogą wyraźnie oddziaływać na poprawę czy wzmocnienie pracy ludzkiego organizmu podczas intensywnych ćwiczeń

 • Posted on: 18 April 2019
 • By: addmean
kobieta w ciazy
Author: NNelumba
Source: http://www.flickr.com
stąd też dobrze jest o nich pamiętać, gdy trenujemy


Każdy, kto jest stałym gościem siłowni lub systematycznie trenuje własne mięśnie w domu, z pewnością wie o tym, że różne ćwiczenia i aktywność fizyczna nie są wystarczające, jeżeli mamy zamiar w międzyczasie zachować zdrowie w odpowiednim stanie i nie chcielibyśmy narażać go na różne niebezpieczeństwa.

Zdrowe posiłki dla dzieci – proste zasady

 • Posted on: 14 March 2019
 • By: addmean
warzywa ekologiczne
Author: Connie Ma
Source: http://www.flickr.com
Ekologiczna żywność jest stale modnym tematem rozmów, chociaż w pewnym stopniu dyskusyjnym. Niektórzy obawiają się paranoi żywieniowych i uważają, że to przesada. W jaki sposób przyrządzać dania dla dzieci? Coraz większą uwagę przywiązujemy do jakości posiłków. Sklepiki z ekologicznymi produktami przestały kojarzyć się nam ze zwariowanymi weganami ekologami.

Powszechnie stwierdza się, iż jesteśmy tym, co jemy, z tej też przyczyny warto jeść zdrowo

 • Posted on: 26 February 2019
 • By: addmean
zdrowe jedzenie
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie na ogół powszechnie mówi się, iż jedzenie, które dostępne jest w sklepach jest niezdrowe. Istnieje wiele powodów, dla których wzmiankowana sytuacja wygląda w taki sposób. Najpierw należałoby w tym miejscu powiedzieć o wszechobecnym dodawaniu chemii do jedzenia. Pożywienie, jakie można kupić w sklepach na ogół jest wielokrotnie przetworzone i zawiera urozmaicone szkodliwe składniki.

Naturalne preparaty - czym są?

 • Posted on: 2 February 2019
 • By: addmean
kosmetyki
Author: Istock.com
Source: Istock.com
Bywa, że nawet nie mamy pojęcia, że dany produkt może tak zbawiennie wpływać czy to na naszą cerę czy na nasze włosy. A po czasie dociera do nas, że np. olej arganowy
olej arganowy jest niesamowitym kosmetykiem. Im prędzej sprawdzimy to na swojej skórze i włosach tym szybciej sami będziemy mogli zauważać jego niesamowity wpływ.

Co to jest dieta bez glutenu, dla kogo jest polecana?

 • Posted on: 27 January 2019
 • By: addmean
Żywność bezglutenowa
Author: TownePost Network
Source: http://www.flickr.com
Dieta bezglutenowa nie jest prosta w stosowaniu. Konieczne jest wyrzucić z jadłospisu nie tylko powszechne produkty które zawierają gluten, lecz też ograniczyć te, w których gluten jest ukryty. Jakie produkty są możliwe, a jakie zakazane w diecie bezglutenowej? W których artykułach może być ukryty gluten?

Zdrowo i smacznie dla niemowląt

 • Posted on: 20 January 2019
 • By: addmean
warzywa ekologiczne
Author: pulaw
Source: http://www.flickr.com
Każdy chce dla swojego maleństwa wszystkiego, co najlepsze, również w kwestii żywienia. W czasach, kiedy prawie wszystko jest nie raz przetwarzane i przepełnione chemią, trudno jest wybrać coś pewnego. W szczególności zwracając uwagę na fakt, iż niewielu z nas ma czas osobiście hodować rośliny warzywne, a następnie jeszcze przygotować z nich danie nadające się dla posiłek nadający się dla pełnowartościowy posiłek dla dziecka.

Pages