Produkty

Właściwe odżywianie wydaje się być gwarancją nie tylko zdrowia i smukłej sylwetki, ale także ładnej cery oraz dobrego samopoczucia

 • Posted on: 19 January 2022
 • By: addmean
dieta
Author: tec_estromberg
Source: http://www.flickr.com
Ludzie, którzy mają plan, by się zdrowo odżywiać, powinni pamiętać o tym, że ich dania powinny być także smaczne.


Ludzie, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze zdrowym żywieniem, powinni mieć na uwadze to, że gwarantem sukcesu będzie smaczna i zróżnicowana dieta.

Oferty tworzenia zdrowych potraw

 • Posted on: 3 December 2021
 • By: addmean
Zdrowa żywność
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Przygotowując swe codzienne menu musimy koniecznie zwracać uwagę na to, by potrawy były tworzone ze sprawdzonych produktów znanego pochodzenia. Gotowe produkty nie zawsze mogą poszczycić się odpowiednimi certyfikatami, dlatego należy dokładnie przyglądać się składom czy opakowaniu generalnie.

Zdrowie najistotniejsze

 • Posted on: 1 December 2021
 • By: addmean
Zdrowie kobiety
Author: jerine / http://www.flickr.com
Każdy człowiek powinien zwrócić szczególną uwagę na to, w jaki sposób je oraz jak ubiera się w zimie. Warto wybierać wówczas bogate w witaminy, warzywa oraz owoce oraz troszczyć się o dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości energii poprzez dobór odpowiedniego pożywienia. Znakomicie skomponowany jadłospis to gwarant odpowiedniego samopoczucia, też na zimę. Trzeba także systematycznie się ruszać, ponieważ bez ruchu nasz organizm jest znacznie słabszy, przez co mniej wydajny.

Trening to nie tylko wysiłek. Przeczytaj co radzą nasi eksperci

 • Posted on: 11 October 2021
 • By: addmean
zdrowe jedzenie
Author: andrechinn
Source: http://www.flickr.com
Czasami ćwiczącym wydaje się, iż na trening składają się tylko oraz wyłącznie ćwiczenia, a to co jemy i kiedy nie ma znaczniejszego wpływu na efekty, jakie zaczniemy zauważać. Czasem wręcz nawet niektórzy stwierdzają, że im mniej się spożywa, tym cudowniejszy efekty się osiągnie, ale jak to pokazują częste statystyki, wcale to nie jest prawda. Przez to właśnie zanim dojdziemy do treningów, musimy oddać trochę czasu na to, by dopytać się, nie tylko jak ćwiczyć, ale także i w jaki sposób się żywić.

Naturalne preparaty - czym są?

 • Posted on: 21 September 2021
 • By: addmean
kosmetyki
Author: Istock.com
Source: Istock.com
Czasem nawet nie mamy pojęcia, że dany produkt jest w stanie tak dobrze wpływać czy to na naszą skórę czy na nasze włosy. A po czasie dowiadujemy się, że np. olej arganowy
olej arganowy jest niesamowitym kosmetykiem. Im prędzej zaczniemy sprawdzać to na własnej skórze i włosach tym szybciej sami będziemy mogli mówić o jego niesamowitym wpływie.

Najpopularniejsze odżywki dla sportowców – jakie produkty wybrać na budowę masy mięśniowej?

 • Posted on: 10 August 2021
 • By: addmean
trec l karnityna
Author: Ray Bilcliff
Source: http://www.flickr.com
Odżywki dla sportowców to zdecydowanie szalenie modne preparaty, które w ostatnich latach zażywa zdecydowana większość ludzi uprawiających czynnie sport. Nie da się ukryć, iż trzeba wiedzieć, w jaki sposób kupić odpowiednią odżywkę, by prędko uzyskać pożądany efekt a jednocześnie nie narazić się na uszczerbek na zdrowiu.

Gdy masz alergię na gluten, sięgaj po polecane oraz smaczne produkty bio

 • Posted on: 11 June 2021
 • By: addmean
muesli
Author: Christian Schnettelker
Source: http://www.flickr.com
Z każdym rokiem zwiększa się liczba osób zmagających się ze zjawiskiem alergii żywieniowych. Zauważa się uczulenia na takie czynniki, jak: czekolada, owoce cytrusowe, jajka, nierzadkim zjawiskiem jest też alergia na gluten, czyli na białko występujące w pewnych rodzajach zbóż. Alergia na gluten może przynosić wyjątkowo przykre symptomy związane z biegunką, dolegliwościami skórnymi, jak także kłopotami z oddychaniem.

Co to jest dieta bez glutenu, dla kogo jest polecana?

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
Żywność bezglutenowa
Author: TownePost Network
Source: http://www.flickr.com
Dieta bezglutenowa nie jest banalna w stosowaniu. Konieczne jest wyrzucić z jadłospisu nie tylko standardowe artykuły zawierające gluten, lecz również uważać na te, w których gluten jest ukryty. Jakiego typu artykuły są dopuszczalne, a jakie zakazane w diecie bez glutenu? W jakich artykułach może pojawiać się gluten?

Świat dzisiaj handluje tysiącami produktów codziennie - firmy potrzebują więc dobrych logistyków

 • Posted on: 11 November 2020
 • By: addmean
składka
Author: Luke Ma
Source: http://www.flickr.com
Nasza cywilizacja stworzyła zdolność przesyłania różnego rodzaju artykułów na naszej planecie. W supermarketach mamy możliwość zobaczyć artykuły z Japonii albo Ameryki, smartfony mamy z USA, a ciuchy z Tajlandii.


Każda firma, która sprowadza produkty z innych krajów poszukuje spedytorów i logistyków, żeby profesjonalnie zajmowali się zakupami.

Powszechnie stwierdza się, iż jesteśmy tym, co jemy, z tej też przyczyny warto jeść zdrowo

 • Posted on: 19 September 2020
 • By: addmean
zdrowe jedzenie
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
Obecnie często popularnie mówi się, iż jedzenie, które dostępne jest w sklepach jest niezdrowe. Istnieje wiele przyczyn, dla jakich opisana sytuacja wygląda w taki sposób. Najpierw należałoby tutaj napisać o wszechobecnym dodawaniu chemii do jedzenia. Pożywienie, które możemy nabyć w sklepach zwykle jest wiele razy przetworzone i zawiera różnorakie niezdrowe składniki.

Zdrowo i smacznie dla niemowląt

 • Posted on: 20 July 2020
 • By: addmean
warzywa ekologiczne
Author: pulaw
Source: http://www.flickr.com
Każdy chce dla swojego malucha wszystkiego, co najlepsze, również jeśli chodzi o żywienie. W czasach, kiedy niemal wszystkie produkty spożywcze są wielokrotnie przetwarzane i przepełnione chemią, niełatwo jest zdecydować się na coś pewnego. W szczególności zwracając uwagę na fakt, iż niewielu z nas ma czas osobiście hodować warzywa, a następnie jeszcze sporządzić z nich danie przystosowane do potrzeb posiłek odpowiedni dla pełnowartościowy posiłek dla dziecka.

Preparaty takie jak suplementy mogą wyraźnie oddziaływać na poprawę czy wzmocnienie pracy ludzkiego organizmu podczas intensywnych ćwiczeń

 • Posted on: 1 July 2020
 • By: addmean
kobieta w ciazy
Author: NNelumba
Source: http://www.flickr.com
stąd też warto o nich pamiętać, gdy trenujemy


Każdy, kto jest stałym bywalcem na siłowni bądź systematycznie ćwiczy własne mięśnie w domu, z pewnością zdaje sobie sprawę z faktu, że różne ćwiczenia i aktywność fizyczna nie wystarczą, jeśli mamy zamiar jednocześnie zachować zdrowie w odpowiednim stanie i nie chcemy narażać go na rozmaite niebezpieczeństwa.

Pages