Produkty

Najpopularniejsze odżywki dla sportowców – jakie produkty wybrać na budowę masy mięśniowej?

 • Posted on: 5 December 2019
 • By: addmean
trec l karnityna
Author: Ray Bilcliff
Source: http://www.flickr.com
Odżywki dla sportowców to zdecydowanie szalenie popularne preparaty, które w ostatnich latach zażywa zdecydowana wiele osób uprawiających czynnie sport. Nie da się zaprzeczyć, że należy powiedzieć, w jaki sposób wybrać właściwą odżywkę, by prędko otrzymać pożądany rezultat a jednocześnie nie narazić się na uszczerbek na zdrowiu.

Zdrowo i smacznie dla niemowląt

 • Posted on: 15 November 2019
 • By: addmean
warzywa ekologiczne
Author: pulaw
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas chce dla swojego dziecka wszystkiego, co najlepsze, również w kwestii żywienia. W czasach, kiedy prawie wszystko jest nie raz przetwarzane oraz przepełnione chemią, niełatwo jest naleźć coś odpowiedniego. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż niewielu z nas ma czas samemu uprawiać warzywa, a następnie jeszcze przygotować z nich danie nadające się dla posiłek przystosowany do potrzeb zdrowy posiłek dla niemowlęcia.

Gdy masz alergię na gluten, sięgaj po polecane oraz smaczne produkty bio

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
muesli
Author: Christian Schnettelker
Source: http://www.flickr.com
Z każdym rokiem rośnie ilość przypadków osób cierpiących z powodu alergii żywieniowych. Stwierdza się uczulenia na takie produkty, jak: kakao, owoce cytrusowe, nabiał, nierzadkim zjawiskiem staje się też alergia na gluten, czyli na białko występujące w pewnych rodzajach zbóż. Nietolerancja glutenu potrafi dawać wyjątkowo nieprzyjemne objawy powiązane z biegunką, dolegliwościami skórnymi, jak również kłopotami z oddychaniem.

Zdrowie najistotniejsze

 • Posted on: 16 October 2019
 • By: addmean
Zdrowie kobiety
Author: jerine / http://www.flickr.com
Każdy z nas powinien zwrócić szczególną uwagę na to, jak odżywia oraz jak ubiera się zimą. Warto wybierać wtedy bogate w witaminy, warzywa i owoce oraz troszczyć się o dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości energii poprzez dobór odpowiedniego pożywienia. Doskonale skomponowany jadłospis to pewność odpowiedniego samopoczucia, również na zimę. Powinno się też systematycznie się ruszać, ponieważ bez ruchu nasz organizm jest o wiele słabszy, przez co mniej wydajny.

Powszechnie stwierdza się, iż jesteśmy tym, co jemy, z tej też przyczyny warto jeść zdrowo

 • Posted on: 7 October 2019
 • By: addmean
zdrowe jedzenie
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie na ogół powszechnie mówi się, że jedzenie, jakie sprzedawane jest w sklepach jest niezdrowe. Istnieje wiele przyczyn, dla których wzmiankowana sytuacja wygląda w taki sposób. Po pierwsze należałoby w tym miejscu napisać o wszechobecnym dodawaniu chemii do jedzenia. Jedzenie, jakie możemy nabyć w sklepach zwykle jest wiele razy przetworzone i zawiera różne szkodliwe składniki.

Trening to nie tylko wysiłek. Przeczytaj co radzą nasi eksperci

 • Posted on: 13 September 2019
 • By: addmean
zdrowe jedzenie
Author: andrechinn
Source: http://www.flickr.com
Czasami ćwiczącym wydaje się, że na trening składają się tylko i wyłącznie ćwiczenia, a to co spożywamy i o której nie ma większego wpływu na efekty, jakie rozpoczniemy dostrzegać. Czasami wręcz nawet niektórzy uważają, że im mniej się je, tym cudowniejszy efekty się otrzyma, ale jak to pokazują poważne badania, wcale to nie jest prawda. Dlatego właśnie nim przystąpimy do treningów, powinniśmy poświęcić trochę czasu na to, aby wywiedzieć się, nie tylko jak ćwiczyć, lecz też oraz w jaki sposób się żywić.

Świat dzisiaj handluje tysiącami produktów codziennie - firmy potrzebują więc dobrych logistyków

 • Posted on: 30 August 2019
 • By: addmean
składka
Author: Luke Ma
Source: http://www.flickr.com
Nasza cywilizacja wykształciła zdolność przesyłania różnego typu produktów na naszej planecie. W sklepach mamy możliwość zobaczyć artykuły z Azji albo Ameryki, telefony sprowadzamy z USA, a stroje z Tajlandii.


Niejedna firma, która sprowadza artykuły z zagranicy potrzebuje spedytorów i logistyków, żeby profesjonalnie zajmowali się zakupami.

Odżywki dla sportowców, suplementy

 • Posted on: 13 August 2019
 • By: addmean
ćwiczenia
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
Każdy kompetentny trener osobisty powie, że aby nie tracić czasu na siłowni, trzeba ćwiczyć według sprawdzonego treningu i trzymać rozsądny jadłospis. Różne suplementy dla trenujących posiadają tutaj małą rolę. Nie można jednak stwierdzić, że są one stratą pieniędzy – mogą bowiem uprościć życie trenującemu. Omawiamy 3 ciekawe suplementy, które można napotkać w sklepach.

Punkty sprzedaży w sieci z ekologicznym jedzeniem, których jest znacznie więcej.

 • Posted on: 23 July 2019
 • By: addmean
kawa w solidnym opakowaniu
Author: Matti Mattila
Source: http://www.flickr.com
Sklepy online ze zdrową żywnością, których pojawia się coraz więcej rzeczywiście będą mieć tylko tego typu towary, które wpłyną korzystnie na stan zdrowia. Nie będą mieć w sobie jakichkolwiek substancji szkodliwych, co udowadniają specjalnie wystosowane certyfikaty.

Oferty tworzenia zdrowych potraw

 • Posted on: 2 July 2019
 • By: addmean
Zdrowa żywność
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Opracowując swe codzienne menu musimy w pierwszej linii zwrócić uwagę na to, by dania były tworzone ze znakomitych produktów znanego pochodzenia. Gotowe produkty nie zawsze mogą pochwalić się odpowiednimi certyfikatami, dlatego trzeba szczegółowo przyglądać się składom oraz opakowaniu ogólnie.

Zdrowy styl życia dla całej rodziny

 • Posted on: 23 May 2019
 • By: addmean
warzywa
Author: Jennifer C.
Source: http://www.flickr.com
Jak mówi stare polskie przysłowie „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Wszyscy potrzebują mieć dobre samopoczucie i nie posiadać problemów zdrowotnych. Co powinniśmy robić, aby nasz organizm poprawnie funkcjonował? Co czynić, aby nasze dzieci miały ochotę jeść ekologiczne jedzenie? Postaramy się odpowiedzieć na te oraz inne problem dostosowanego trybu żywienia.

Preparaty takie jak suplementy mogą wyraźnie oddziaływać na poprawę czy wzmocnienie pracy ludzkiego organizmu podczas intensywnych ćwiczeń

 • Posted on: 18 April 2019
 • By: addmean
kobieta w ciazy
Author: NNelumba
Source: http://www.flickr.com
stąd też dobrze jest o nich pamiętać, gdy trenujemy


Każdy, kto jest stałym gościem siłowni lub systematycznie trenuje własne mięśnie w domu, z pewnością wie o tym, że różne ćwiczenia i aktywność fizyczna nie są wystarczające, jeżeli mamy zamiar w międzyczasie zachować zdrowie w odpowiednim stanie i nie chcielibyśmy narażać go na różne niebezpieczeństwa.

Pages