dania

Zupy oraz przetwory o wysokim stopniu pomysłowości

 • Posted on: 20 May 2022
 • By: addmean
Zupa
Author: Międzybrodzkie Makarony
Source: Międzybrodzkie Makarony
Wszyscy mamy inne wymagania w przypadku potraw. Każdy może bowiem wymienić potrawę, która jest jego ulubioną, tak samo podać całkowicie inną propozycję za swój faworyt. Do dyspozycji mamy niezwykle rozpiętą gamę najróżniejszych propozycji, a może by tak wykonać coś do jedzenia samodzielnie? Dostępne również w internecie przepisy na przetwory są przygotowywane przez ludzi z pasją, wkładających w ich wykonanie całe swoje serce.

Wystarczy wprowadzić kapusta kiszona przepis a wyświetlą nam się oferty

 • Posted on: 3 April 2022
 • By: addmean
Zupa fasolowa z kiełbasą i boczkiem
Author: Fotolia.pl
Source: Fotolia.pl
Czy poszukujemy sprawdzone przepisy na zupy?. Jeszcze całkiem niedawno działo się tak, że szukając ciekawego przepisu, patrzyło się do książki kucharskiej, która niestety pokazywała tylko jeden pomysł na konkretne danie, który właściwie mógł nie odpowiadać naszym potrzebom.

Jakie smaki oferuje nasza kuchnia czyli krótki przegląd tego, co z reguły jest jadane w czasie obiadów.

 • Posted on: 10 December 2021
 • By: addmean
zupa
Author: Elsie Hui
Source: http://www.flickr.com
Pomysłów na zdrowy, pożywny obiad pewnie będzie tak dużo, ilu jest kucharzy. Chyba każdy z nic ma pomysł na niepowtarzalne, wyjątkowe danie, jakim może zachwycić gości. W naszych domach obiady najczęściej składają się z dwóch dań, to znaczy zupy i dania głównego.

Sezon jesienny w kuchni – przepisy i porady gastronomiczne z wykorzystaniem warzyw i owoców sezonowych

 • Posted on: 13 November 2021
 • By: addmean
Potrawy na stole
Author: Alpha
Source: http://www.flickr.com
Jesień to dość charakterystyczny czas w kuchni dla osób lubiących cynamon i zapach lasu. Wczesną jesienią najczęściej suszymy jabłka, warzywa i grzybki, robimy przetwory i wina, a naszych posiłkach jeszcze królują owoce i jarzyny sezonowe (kabaczek, cukinia). W domu pachną wyśmienite jabłeczniki, orzechowce albo tarty z owocami na cieście francuskim.

Pomysły na kolację

 • Posted on: 23 September 2021
 • By: addmean
Author: Radisson Blu
Czym można w nieskomplikowany sposób zaskoczyć swą rodzinę lub znajomych podczas wspólnej kolacji? Rozmaite, niesamowicie łatwe przepisy na oryginalne dania zachwycą nawet uciekające od kuchcenia osoby. Doskonałe dostosowanie do wymagań i potrzeb smakowych różnych osób to gwarancja wybrania przepisu optymalnego. Potrawy pochodzące z różnych krajów pozwalają na pełne rozkoszowanie się smakiem na co dzień. Znakomite dania trafiają nawet w niezwykle wymagające gusta, a smak jedzenia zostanie w pamięci na długi czas.

Z jakich powodów warto dużo zdrowiej się odżywiać?

 • Posted on: 11 August 2021
 • By: addmean
Pieczarki
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Chcielibyśmy odżywiać się dosyć zdrowo, lecz przy tym w żadnym razie nie skarżyć się na standard swojego funkcjonowania. W końcu są bardzo zdrowe potrawy, które jednak najzwyczajniej wprowadziłyby nas praktycznie w jadłowstręt. Mimo wszystko jesteśmy sytym społeczeństwem, toteż w zasadzie nie zjemy z miłą chęcią tego co całkowicie nam nie podpasuje. Można w sumie powiedzieć, iż na całe szczęście zdarzają się te potrawy, które chociaż całkiem zdrowe, pozytywne dla zdrowia, to jednakże w żadnym razie nie powodują, że przeżuwając je będziemy niemal płakali.

Zdrowo i smacznie dla niemowląt

 • Posted on: 20 July 2020
 • By: addmean
warzywa ekologiczne
Author: pulaw
Source: http://www.flickr.com
Każdy chce dla swojego malucha wszystkiego, co najlepsze, również jeśli chodzi o żywienie. W czasach, kiedy niemal wszystkie produkty spożywcze są wielokrotnie przetwarzane i przepełnione chemią, niełatwo jest zdecydować się na coś pewnego. W szczególności zwracając uwagę na fakt, iż niewielu z nas ma czas osobiście hodować warzywa, a następnie jeszcze sporządzić z nich danie przystosowane do potrzeb posiłek odpowiedni dla pełnowartościowy posiłek dla dziecka.