Przedsiębiorstwa

Pragniesz rozbudować swoją działalność? Sprawdź, na które dopłaty z UE możesz liczyć

 • Posted on: 13 February 2020
 • By: addmean
fundusze unijne
Author: Ervins Strauhmanis
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie swojego interesu to ciągłe inwestycje i dążenie do ulepszania oraz uzyskania trwałej pozycji firmy na rynku. Dla licznych początkujących biznesmenów okazuje się to prawdziwym wyzwaniem, gdyż dysponują ograniczonymi środkami na ten cel.

Elektroniczny podpis niezbędny w działalności firm.

 • Posted on: 5 January 2020
 • By: addmean
dokumenty do podpisania
Author: 24oranges.nl
Source: http://www.flickr.com
Podpis elektroniczny to środek identyfikujący uczestników obiegu dokumentów elektronicznych oraz służące przyjęciu odpowiedzialności za ich treść.

Bezpieczny podpis elektroniczny, zwykle jest składany za pomocą specjalnej karty procesorowej lub tokena USB i oprogramowania służącego do składania e-podpisu. Dane w wersji elektronicznej opatrzone bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym przy pomocy ważnego kwalifikowanego certyfikatu są równoważne pod względem skutków prawnych dokumentom opatrzonym podpisami własnoręcznymi.

Sukces firmy w dłuższej perspektywie , czyli budowanie marki programem lojalnościowym

 • Posted on: 13 October 2019
 • By: addmean
firma
Author: MBWA PR
Source: http://www.flickr.com
Sukces perspektywiczny ma wiele imion. Wejście na wyższy pułap wymaga wielu lat doświadczeń, nieraz bazujących na niełatwych inwestycjach i ograniczeniach wydatkowania. Na dłuższą metę o klienta zatroszczymy się stawiając na długofalowe programy lojalnościowe.

Wśród bardzo dużej liczby firm na ryku by odnieść sukces musimy nie tylko wytwarzać jakościowo dobre produkty, ale też zadbać o inną stronę naszej działalności. Najlepiej poświadczoną odpowiednimi certyfikatami..

 • Posted on: 23 September 2019
 • By: addmean
Aplikacje
Author: Locus Research
Source: http://www.flickr.com
Prowadząc działalność produkcyjną warto pamiętać o uzyskaniu dokumentów poświadczających wysoką jakość naszych towarów . Certyfikacja produktów to niebywale złożony, lecz niezmiernie ważny i potrzebny wręcz proces w dzisiejszych czasach.

Tajemniczy klient, badania marketingowe

 • Posted on: 1 September 2019
 • By: addmean
tajemniczy klient - materiały
Author: Julian Partridge
Source: http://www.flickr.com
Dla każdej marki niesamowicie istotne jest to, co o niej uważają konsumenci na rynku. Dzięki możliwości takiej jak badanie satysfakcji klientów potwierdzają się przypuszczenia firm. Znaczna renoma i doskonałe warunki, jakie zagwarantować mogą już dziś marki konsumentom, a także doskonałe rozumienie potrzeb konsumenckich zapewnia przedsiębiorstwom wysokie notowania. Najistotniejsze jest to, aby każdy producent był w pełni skupiony na rzetelnej pracy oraz stałym ulepszaniu oferowanych propozycji.

Z jakiego powodu warto ubezpieczać swoją własność

 • Posted on: 25 August 2019
 • By: addmean
strona autopodróżnicy.com
Współcześnie żyjemy niestety w dosyć niepewnych czasach. Wszyscy zdajemy sobie z pewnością kwestie z takiego, iż także jutrzejszy dzień potrafi nas nieprzyjemnie zadziwić. Wypadki, schorzenia, utrata zatrudnienia – te okoliczności niejednokrotnie mają pomieszczenie. Co prawda, dopóki do nich nie dojdzie, z reguły sądzimy, iż nas takie problemy na bank ominą, lecz życie nierzadko weryfikuje te wyobrażenia.

Szkolenia BHP dla pracowników - jak je organizować, aby nie przepłacić?

 • Posted on: 2 July 2019
 • By: addmean
coca cola reklama na budynku
Author: Donald Lee Pardue
Source: http://www.flickr.com
Przyjmując kolejną osobę do pracy musisz załatwić wiele wszelkiego rodzaju formalności, a wśród nich między innymi zagwarantować jej szkolenie z zakresu BHP. Jeżeli nie masz własnego człowieka, który organizuje tego typu szkolenia, wtedy musisz zainteresować się szkoleniami organizowanymi przez firmy zewnętrzne.


Zorganizowanie szkolenia

Jeżeli zainteresuje nas organizacja konferencji Warszawa wszystko wspaniale przygotuje

 • Posted on: 3 February 2019
 • By: addmean
eventy firmowe warszawa
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
Gdy pragniemy posiadać gwarancję, że nasza firma będzie dobrze opisywana przez kontrahentów i podwładnych, to musimy mieć świadomość, że wszystko robimy odpowiednio.