Przedsiębiorstwa

Przy prowadzeniu biznesu potrzebna jest pomoc profesjonalnej księgowej

 • Posted on: 22 February 2022
 • By: addmean
attorn.pl/moduly1/modul-monitoringu-i-windykacji.html
Author: Christian Schnettelker
Source: http://www.flickr.com
Masa osób, które mają przedsiębiorstwa, nie czują smykałki do liczb — wobec tego korzystają z usług zewnętrznej księgowości.


Nie wszyscy są uzdolnieni matematycznie, a przecież wiele osób prowadzi Przedsiębiorstwa i idzie im to świetnie.

Jak zagraniczne korporacje i koncerny wykorzystują potencjał i umiejętności naszych pracowników

 • Posted on: 8 January 2022
 • By: addmean
Narada pracowników firmy
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
Polska słynie z wysokiej klasy specjalistów z wielu dziedzin, o tym wiadomo nie od dzisiaj. Doceniają to światowe korporacje, które coraz chętniej zatrudniają rodaków, widzą to także właściciele krajowych firm.

Sukces firmy w dłuższej perspektywie , czyli budowanie marki programem lojalnościowym

 • Posted on: 4 November 2021
 • By: addmean
firma
Author: MBWA PR
Source: http://www.flickr.com
Sukces perspektywiczny niejedno ma imię. Dojście do satysfakcjonującego pułapu wymaga wielu lat doświadczeń, nieraz bazujących na niełatwych inwestycjach i ograniczeniach wydatkowania. Na dłuższą metę o klientów zatroszczymy się stawiając na strategiczne programy lojalnościowe.

Jeżeli zainteresuje nas organizacja konferencji Warszawa wszystko wspaniale przygotuje

 • Posted on: 7 October 2021
 • By: addmean
eventy firmowe warszawa
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
Gdy chcemy posiadać świadomość, że własna działalność będzie właściwie oceniana przez klientów i pracowników, to powinniśmy posiadać świadomość, że wszystko robimy dobrze.

Z jakiego powodu warto ubezpieczać swoją własność

 • Posted on: 30 September 2021
 • By: addmean
strona autopodróżnicy.com
Obecnie żyjemy niestety w dosyć niepewnych czasach. Wszyscy zdajemy sobie z pewnością kwestie z tego, iż także jutrzejszy dzień potrafi nas nieprzyjemnie zaskoczyć. Wypadki, schorzenia, utrata zatrudnienia – takie okoliczności często posiadają pomieszczenie. Co rzeczywistość, dopóki do nich nie dojdzie, z zasady sądzimy, iż nas te kłopoty na bank ominą, ale życie częstokroć weryfikuje te wyobrażenia.

Wśród bardzo dużej liczby firm na ryku by odnieść sukces musimy nie tylko wytwarzać jakościowo dobre produkty, ale też zadbać o inną stronę naszej działalności. Najlepiej poświadczoną odpowiednimi certyfikatami..

 • Posted on: 30 September 2021
 • By: addmean
Aplikacje
Author: Locus Research
Source: http://www.flickr.com
Prowadząc działalność produkcyjną warto pamiętać o uzyskaniu dokumentów potwierdzających wysoką jakość naszych towarów . Certyfikacja produktów to bardzo złożony, ale niezmiernie ważny i potrzebny wręcz proces w dzisiejszych czasach.

Szkolenia BHP dla pracowników - jak je organizować, aby nie przepłacić?

 • Posted on: 27 September 2021
 • By: addmean
coca cola reklama na budynku
Author: Donald Lee Pardue
Source: http://www.flickr.com
Przyjmując nową osobę do pracy powinieneś załatwić wiele wszelkiego rodzaju formalności, a pośród nich między innymi przeprowadzić jej szkolenie z zakresu BHP. Jeżeli nie masz swojego człowieka, który organizuje tego typu szkolenia, wtedy powinieneś zainteresować się kursami organizowanymi przez podmioty zewnętrzne.


organizacja szkolenia

Tajemniczy klient, badania marketingowe

 • Posted on: 7 July 2021
 • By: addmean
tajemniczy klient - materiały
Author: Julian Partridge
Source: http://www.flickr.com
Dla każdej marki niezwykle istotne jest to, co o niej uważają konsumenci na rynku. Dzięki opcji takiej jak badanie satysfakcji klientów potwierdzają się przypuszczenia firm. Duża renoma i doskonałe warunki, jakie zapewnić mogą już dziś marki swoim klientom, jak również doskonałe rozumienie potrzeb konsumenckich gwarantuje przedsiębiorstwom wysokie notowania. Najważniejsze jest to, aby każdy producent był w stu procentach skupiony na rzetelnej pracy oraz stałym unowocześnianiu oferowanych propozycji.

Pragniesz rozbudować swoją działalność? Sprawdź, na które dopłaty z UE możesz liczyć

 • Posted on: 30 October 2020
 • By: addmean
fundusze unijne
Author: Ervins Strauhmanis
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie swojego interesu to ciągłe inwestycje i dążenie do rozwoju i uzyskania trwałej pozycji firmy na rynku. Dla wielu początkujących przedsiębiorców okazuje się to nie lada wyzwaniem, bo dysponują ograniczonymi środkami na ten cel.

Elektroniczny podpis niezbędny w działalności firm.

 • Posted on: 5 January 2020
 • By: addmean
dokumenty do podpisania
Author: 24oranges.nl
Source: http://www.flickr.com
Podpis elektroniczny to środek identyfikujący uczestników obiegu dokumentów elektronicznych oraz służące przyjęciu odpowiedzialności za ich treść.

Bezpieczny podpis elektroniczny, zwykle jest składany za pomocą specjalnej karty procesorowej lub tokena USB i oprogramowania służącego do składania e-podpisu. Dane w wersji elektronicznej opatrzone bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym przy pomocy ważnego kwalifikowanego certyfikatu są równoważne pod względem skutków prawnych dokumentom opatrzonym podpisami własnoręcznymi.