uśmiech

Nowinki technologiczne ku poprawie urody i zdrowia. Parę pomocnych wskazówek

 • Posted on: 13 February 2020
 • By: addmean
szczoteczka do zębów
Author: pau.artigas
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej osób w Polsce zajmuje się swoim zdrowiem. Staramy się mądrze układać nasze dania, dbamy o stan własnego uzębienia, regularnie chodzimy na profilaktyczne badania do lekarza internisty. tak samo jest z urodą, każdy z nas stara się wyglądać atrakcyjnie, w końcu jest to pierwsza cech, przez której pryzmat osadzają nas nowo zapoznane osoby. Na polskim rynku pojawia się coraz to więcej nowinek technologicznych, które mogą nam pomóc w zachowaniu zdrowia i urody, a które jeszcze kilka lat temu nie były u nas do dostania.

Jak skutecznie dbać się o zdrowie własnych zębów aby uniknąć przykrych oraz sporych problemów jakie mogą pojawić się w późniejszym czasie?

 • Posted on: 2 September 2019
 • By: addmean
dziecko, zęby
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Właściwa higiena zębów to fundamentalna podstawa jeżeli myślimy o zachowaniu zdrowego oraz śnieżnobiałego uśmiechu przez długi czas. Troszcząc się o zęby dzisiaj oszczędzamy sobie przykrych problemów w przyszłości a więc należy o tym pamiętać aby uniknąć licznych wizyt u dentysty oraz długiego leczenia.

Poszukujesz odpowiedniego dentysty we Wrocławiu? Sprawdź wypowiedzi przedstawiane w internecie

 • Posted on: 30 August 2019
 • By: addmean
dentysta
Author: AF GlobalStrike
Source: http://www.flickr.com
Powiada się, że oczy są odbiciem duszy, a uśmiech naszą wizytówką. O ile w przypadku pierwszej tezy nie poznamy tego na pierwszy rzut oka, to w przypadku drugiej bez wątpienia tak. Ładny, zadbany uśmiech jest wielkim atutem, który wyraźnie ingeruje na to, w jaki sposób odbierają nas inni ludzie. Ważne aby oprócz pięknej fryzury i ubiorze pamiętać o własnych naturalnych atutach, które dodatkowo wielce wpływają na naszą pewność siebie.

Promienny oraz zdrowo wyglądający uśmiech - jak go osiągnąć?

 • Posted on: 6 August 2019
 • By: addmean
dentysta podczas zabiegu
Author: Army Medicine
Source: http://www.flickr.com
O higienę jamy ustnej oraz uzębienie trzeba zadbać już od dziecięcych lat. Choć wśród mnóstwa osób panuje jeszcze przekonanie, iż mleczaków u dzieciaków nie warto leczyć, bo rzecz jasna i tak wypadną, to jest to błędne myślenie. Dentyści przekonują, że o mleczaki u dzieciaków powinno się dbać równie intensywnie co o uzębienie stałe.

Wysoce potrzebna jest właściwa higiena jamy ustnej

 • Posted on: 21 April 2019
 • By: addmean
Wymienne końcówki do szczoteczek do zębów
Author: William Warby
Source: http://www.flickr.com
Na pewno każdy świetnie zdaje sobie sprawę z tego, jak nader konieczna jest odpowiednia higiena jamy ustnej. Powinniśmy dbać o nasze zęby przede wszystkim z jednego powodu – mamy je otrzymane raz na całe życie. Jeśli nie będziemy o nie właściwie dbać, może okazać się, że będziemy mieć duże trudności, a wizyty u stomatologa staną się koniecznością.

Stomatologia estetyczna: metody na piękne uzębienie

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
zęby
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
Zdrowy, śnieżnobiały uśmiech to marzenie każdej osoby, niestety różne choroby, błędy przeszłości oraz nieodpowiednia higiena jamy ustnej szybko mogą nas pozbawić równych i śnieżnobiałych zębów. Współczesna stomatologia ma na to swoje metody.