Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Stomatologia estetyczna: metody na piękne uzębienie

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Naturalny, olśniewający uśmiech to marzenie każdej osoby, niestety różnorodne przypadłości, błędy przeszłości oraz zła higiena jamy ustnej skutecznie mogą nas pozbawić równiutkich i białych zębów. Współczesna stomatologia ma na to rozwiązania.
zęby
Author: Centrum Stomatologii Estetycznej "Galeria Uśmiechu"
Source: Centrum Stomatologii Estetycznej "Galeria Uśmiechu"
Jeśli marzy nam się piękny uśmiech, ale krzywe zęby, albo zbyt duże odstępy między nimi powodują, że wstydzimy się swojego uzębienia, pomocne mogą się okazać aparaty ortodontyczne, dostępne w wielu różnych rodzajach i potrafiące wiele zdziałać. Co prawda, zainstalowanie takiego aparatu ma minimum dwa duże minusy: znaczną cenę oraz stosunkowo długi czas leczenia - tu jest strona AuriDentu, jednak efekty, które dzięki takiej kuracji można otrzymać, warte są wyrzeczeń. Aparaty ortodontyczne dostępne są w wersji ruchomej albo stałej. W przypadku pierwszej z nich aparat zakłada się wyłącznie w czasie małej aktywności, czyli pomiędzy posiłkami oraz przed snem, w drugim przypadku – aparat montowany jest na stałe, na okres od 18 do 30 miesięcy. Można stosować aparaty u każdego, bez względu na wiek, trzeba jednak wspomnieć, iż im jesteśmy starsi, tym bardziej opornie nasze zęby poddają się kształtowaniu, więc leczenie będzie trwać dłużej więcej o aparatach ortodontycznych - sprawdź to!
Kolejną kwestią – poza krzywym zgryzem – która zwykle spędza nam sen z powiek, jest barwa naszego uzębienia, a także kształt poszczególnych zębów. Te dwie rzeczy można skorygować, stosując bezpieczne i skuteczne licówki porcelanowe. To rozwiązanie jest szczególnie chętnie stosowane przez gwiazdy filmu i muzyki. Z jakiego powodu? Licówki porcelanowe wyglądają niezwykle naturalnie, więc nie da się rozróżnić ich od prawdziwych zębów. Są to cienkie nakładki, wykonane z porcelany, które przymocowuje się na zęby. Zwykle nakłada się je tylko na kilka zębów z przodu, a ich kolor dopasowywany jest do barwy naturalnego uzębienia, które najpierw poddane zostaje wybielaniu - szczegółowe informacje pod naszym łączem. Licówki są bardzo trwałe, odporne na ubytki próchnicze i na przebarwienia, ich trwałość szacuje się na mniej więcej 15 lat. To błyskawiczny oraz komfortowy sposób, aby olśniewać promiennym uśmiechem, pozbyć się krępujących szpar między zębami i delikatnie poprawić kształt zębów.