Objawy

Nasze zdrowie – hormonalne wahania - zobacz opinie

  • Posted on: 3 August 2022
  • By: addmean
lekarz
Author: COM SALUD Agencia de comunicación
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w czasach ciągłego pędu. Wielu z nas przemierza nieustannie trasę dom – praca – sklep co staje się naszą rutyną i zapominamy o tym, by znaleźć przestrzeń na cieszenie się życiem i z małymi sprawami. Szybkie tempo zmian, niedbale robione posiłki z chemicznych półproduktów, brak snu, stres, wady wrodzone, mało aktywności fizycznej, mało wody i tlenu w organizmie… Tego rodzaju wyliczankę moglibyśmy mnożyć bez końca.

Czemu najlepiej korzystać ze wsparcia psychologa? Kiedy warto pójść do niego na wizytę? O jakich sprawach koniecznie pamiętać?

  • Posted on: 5 April 2022
  • By: addmean
Czasem pojawia się tego typu czas, że jesteśmy zmuszeni skorzystać z oferty psychologa lub psychiatry. Dzieje się tak, jak nie możemy poradzić sobie do końca z normalnym funkcjonowaniem. Objawy zaś są tak zdecydowane, iż nie jesteśmy w stanie sobie z nimi poradzić.

Gdy w pochmurne dni nie zamierzasz stracić dobrego humoru, zainwestuj w lampę antydepresyjną

  • Posted on: 27 December 2021
  • By: addmean
lampa antydepresyjna
Author: Tracy Hunter
Source: http://www.flickr.com
Mieszkamy w klimacie, jaki przez większą część roku nie zachwyca nas ładną i ciepłą aurą, co może poważnie wpływać na nastrój. Kiedy razem z jesienią pojawiają się zimne i chmurne dni, ludzki organizm próbuje się buntować. Coraz częściej pokazuje się zmęczenie oraz niechęć do wychodzenia z domu.

Leki bez recepty na alergie, jakie da się sprawdzić w aptekach internetowych.

  • Posted on: 17 February 2020
  • By: addmean
Lekarstwa
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
Zachorowanie na jakąś alergię związane jest z wstydliwymi dolegliwościami, a dodatkowo z ogromnym brakiem komfortu każdego dnia. Nic dziwnego, iż alergicy mają obowiązek bardzo często przebywać pod bezustanną opieką lekarską. Tym bardziej, podczas gdy wzmożone objawy na pozostające na zewnątrz substancje chemiczne de facto utrudnią powszednie wykonywanie czynności.

W jaki sposób należy postępować przy pojawieniu się różnych kontuzji lub urazów stawu kolanowego.

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
zdjęcie rentgenowskie kolana
Author: steve lyon
Source: http://www.flickr.com
Podczas uprawiania różnych sportów jest się narażonym na najróżniejsze urazy. Mogą one powstać z rozmaitych przyczyn. Niekiedy będzie to niewłaściwa rozgrzewka, za dużo wysiłku czy zbytnie przecenienie umiejętności. A niekiedy normalny pech, po jakim będzie trzeba, tak samo jak w wymienionych wcześniej przypadkach, zrobić sobie dłuższą przerwę od sportu. Zwłaszcza często wśród aktywniejszych sportowców i amatorów będą się zdarzać urazy kolan. Staw kolanowy jest jednym z najciężej pracujących stawów w organizmie człowieka, jest również największym stawem.