Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Kiedy oraz dlaczego wskazane jest pójść do psychologa

  • Posted on: 8 April 2020
  • By: addmean
Niekiedy świat wali ci się na głowę i nie umiesz sam go dźwignąć. Cierpi twoja dusza oraz ciało, nie umiesz normalnie żyć. Wtedy warto pomyśleć o wsparciu!


Jeśli boli cię ząbek, możesz go samodzielnie wyrwać, jednakże czy się na to zdecydujesz? Nie, jak najszybciej umówisz się na wizytę u dentysty.
Połamanej nogi także nie próbujesz samodzielnie nastawiać, tylko oddajesz się w ręce lekarza. Ze złamaną duszą będzie jednakowo - powinieneś szukać pomocy specjalisty! Kiedy czujesz, iż już nie podołasz, postaw na konsultację psychologiczną (szukaj psychologa w Dublinie), która pomoże ci wydobyć się z psychicznego "doła". Nie dajesz sobie rady z emocjami. Wybuchasz gniewem z byle przyczyny? Czujesz się obciążony domowymi zadaniami tak, iż masz chęć wrzeszczeć? Od czasu do czasu każdy z nas tak ma, lecz gdy wpadasz w pasję parę razy dziennie i nie potrafisz się opanować, to już będzie znak alarmowy, że dzieje się coś złego. Z równowagi wyprowadzają cię drobne sprawy: źle odłożona lektura na półce, kolejka do kasy. W przypływie pasji zdarza ci się czymś bachnąć o podłogę czy też kogoś uderzyć. Co czujesz? Łkasz w poduchę, masz wyrzuty sumienia oraz wiesz, iż twoje reakcje były nieakuratne do sprawy. Jesteś coraz bardziej nerwowa oraz boisz się, iż ma to zły wpływ na twoją familię. Szukaj wsparcia.


systemy modułowe
Author: BLACK RED WHITE SA
Source: http://www.brw.com.pl/


Popadłaś w melancholię. Nic cię nie weseli. Nie masz siły nawet wstać z wyrka, wydaje ci się, iż wszystko, co czynisz, jest bez sensu. Sądzisz, iż nic dobrego cię nie może spotkać i że jesteś do niczego. Może nawet pomyślałaś o tym, iż nie chcesz już dłużej żyć? A może właśnie urodziłaś dziecko i nie możesz znaleźć się w nowej sytuacji? Posiadasz wątpliwości, czy będziesz dobrą rodzicielką. Co czujesz? Niemoc.
Boisz się, iż melancholia nie pozwala ci prawidłowo żyć. Narzekasz na bóle, na przykład głowy a także karku. Cierpisz. Starczy wtenczas wbić w przeglądarkę poradnia psycholog SELF - (terapia małżeńska wrocław) Dublin, by znaleźć pomoc.