mięso

Jakimi metodami pichcić, żeby nie zyskać na wadze?

 • Posted on: 14 January 2020
 • By: addmean
Wszyscy lubimy dobrze zjeść, ale czasem nie każdy może sobie na to pozwolić. Jeśli Twój brzuch wyraźnie odstaje, najlepiej zacząć uważać na to co jesz i w jaki sposób wykonujesz posiłek. Szczęśliwie nie jest równoznaczne z rezygnacją z pysznych dań. Jedno z drugim można pogodzić. Jak tego dokonać?

Jeśli jesteś zwolennikiem zdrowej i niezmodyfikowanej żywności, chcesz odpowiednio dbać o siebie i własną rodzinę – możesz zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat produktów odżywczych.

 • Posted on: 21 December 2019
 • By: addmean
kiełbasa
Source: pixabay
Rynek żywnościowy w Polsce zdobywa swoje apogeum. Pojawia się dużo możliwości. Na zbyt wchodzą całkiem nieznane produkty, pojawiają się nowoczesne firmy, startują przedsiębiorstwa i punkty sprzedaży. Dzisiaj nie brakuje już pożywki na półkach, a nawet gdziekolwiek jest jego nadmiar. Procesowi zakupowania produktów żywnościowych towarzyszy modna dieta i aktywny styl życia. Odżywianie zostało znaczącą dyscypliną życia.

Po czym poznać, iż mięso i inne wyroby wędliniarskie cechują się stosowną jakością

 • Posted on: 5 December 2019
 • By: addmean
wędlina
Author: Reed Probus
Source: http://www.flickr.com
Mięso i wędliny dają naszemu organizmowi multum cennych składników odżywczych. Co prawda, niektóre jednostki wcale nie jedzą mięsa, niemniej zdeklarowana większość współczesnego społeczeństwa nie zalicza się do wegetarianów. Jeżeli częstokroć kupujemy mięso i wyroby wędliniarskie, to na pewno musimy zwrócić uwagę na ich jakość.

Doskonałe potrawy przy połączeniu jabłka jak i piersi z kurczaka

 • Posted on: 15 October 2019
 • By: addmean
koktail z kurczakiem
Author: ZM Pekpol
Source: ZM Pekpol
Duża ilość ludzi pozostając na diecie albo też zaczynając z nią swoją przygodę bardzo często robi to na swoją rękę. Bez konsultacji z lekarzem dietetykiem. Jak wiadomo nie będzie to wskazane, tymczasem w dobie internetu nic już nie zadziwi, w necie jest do dyspozycji bardzo dużo porad dietetycznych. Natomiast nie zawsze trzeba wszystkie te porady brać na poważnie.

Produkty mięsne dostępne na rynku lokalnym do szeroki asortyment wyboru wędlin o wielkiej jakości z zachowaniem wszelkich standardów

 • Posted on: 5 April 2019
 • By: addmean
mięso
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Wędliny codziennie goszczą na stolikach. Aczkolwiek nierzadko jest możliwość trafić na wędliny, które nie spełniają zapotrzebowań choć w chwili kupna wyglądały smacznie. Częstokroć trzeba patrzeć na wyroby oraz kompozycje, które były zastosowane do wędlin, a także okres ważności.

Kulinarne przepisy i porady w internecie, jak najlepiej można je wykorzystywać

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Potrawa z dyni
Author: tomasz przechlewski
Source: http://www.flickr.com
Internet dostarcza ogromnej ilości wiadomości o różnej tematyce. W zasadzie obecny jest teraz we wszystkich dziedzinach naszego życia, i wielu ludzi nie może sobie nawet wyobrazić codziennych dni bez przeglądnięcia paru stron. Z dużym rozmachem internet pojawił się również w świecie kulinariów, współcześnie w sieci działa kilkanaście dużych i kilkaset mniejszych stron oferujących porady kulinarne i przepisy.