Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Ćwiczysz? Odchudzasz się? Użyj ze specyfików wspomagających.

  • Posted on: 28 April 2021
  • By: addmean
Gdy uprawiamy intensywnie sport, trzeba wyjątkowo zadbać o dostarczanie organizmowi odpowiednich substancji.

Nie zawsze jest to możliwe tylko z pomocą właściwej diety. Wtedy warto wspomóc się oferowanymi na rynku preparatami.

Niekiedy sportowcy robią zasadniczy błąd przyjmując wyłącznie anaboliki. Nie powinno się zapominać jednak o istotnej funkcji, która spełniają w organizmie antykataboliki. W normalnych warunkach proces budowania i rozpadu białek jest w równowadze, jednakże przy sporym wysiłku to ulega zmianie.

Jest Ci potrzebne łącze do źródła (https://www.maxy.pl/pol_m_KATEGORIE_Dom-i-ogrod_Lazienka-194.html)? Namawiamy w takim razie, żebyś kliknął tu i wówczas przejdziesz do nowego wpisy pełnego informacji.

Antykataboliki wykazują zdolność hamowania rozpadu białek. Z tego powodu gdy ćwiczymy, trzeba sięgnąć po antykataboliki, ponieważ skrócą one czas regeneracji po treningu - . Kiedy chcemy, by ćwiczenia przynosiły oczekiwany efekt, trzeba je nabyć.

Jeśli powyższy wpis daje Ci do myślenia, kliknij ten odnośnik i oprócz tego zdobądź więcej informacji (http://krolewskie-miody.pl/sklep/), które też są godne zauważenia.

Na rynku dostępnych jest kilka preparatów tego rodzaju. Występują one pod postacią kapsułek lub proszku do rozrabiania z wodą o różnych smakach. W zależności od naszych wymogów możemy kupić duże lub mniejsze opakowanie. Z reguły dawkowanie zależne jest od faktu, czy w danym dniu trenujemy.
cla-obrazek
Author: Morten Skovgaard
Source: http://www.flickr.com

W kręgu zainteresowań sportowców są także preparaty z zawartością CLA. Jest to sprzężony kwas linolowy. Co ciekawe, ten komponent w naturze znajdziemy w mięsie wołowym, jagnięcym i pełnotłustych produktach mlecznych.
CLA wspiera metabolizm białka i tłuszczu, a także ma działanie regenerujące po treningu. Sprzyja budowaniu mięśni. CLA jest także składnikiem preparatów odchudzających.
Wiosna to czas, gdy wielu z nas chce schudnąć. Naturalnie w tym przypadku zasadniczym czynnikiem jest właściwa dieta oraz ćwiczenia.
Jeżeli jednakże nie jesteśmy usatysfakcjonowani z efektu lub nasz organizm jest szczególnie oporny, możemy myśleć o wspomożeniu przy pomocy CLA. Ale uwaga, by dobrze zadziałał, jego zażywanie musi być łączone z wysiłkiem siłowym - cla na spalanie tłuszczu. Tylko to faktycznie zapewni nam oczekiwaną redukcję tkanki tłuszczowej.

Chcemy przy tym zwrócić uwagę na to, że nie warto przerażać się, kiedy waga nie spada. Jest to efektem przemiany tkanki tłuszczowej w mięśnie. A wszak to było celem.