Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Szybkie odchudzanie

  • Posted on: 4 August 2022
  • By: addmean
Zdarza się, że poszukujemy nierealnych diet. Dieta cud ma sprawić, że w parę dni będziemy wyglądać jak dziewczyna z okładki czasopisma dla mężczyzn. Oczywiście ciężko w siedem dni przejść ogromną przemianę, jeżeli chodzi o rozmiar ubrań. Jak schudnąć w tydzień - to kwestia nurtująca wielu leniuchów, którym trudno się zabrać za siebie.


Szczupła sylwetka, dieta
Author: Dmitry Sunagatov
Source: Fotolia.com
W siedem dni da się tylko pozbyć się kilku kilogramów i to przy restrykcyjnych ograniczeniach w co do tego, co jemy i przy intensywnym treningu. Co istotne, jeśli chcemy schudnąć trzeba jeść. W innym wypadku zrzucimy kilogramy bardzo szybko a później jeszcze bardziej przytyjemy (serwis o diecie). Głodówki są, więc niewskazane. Dobrze ograniczyć konsumpcje cukrów w każdej postaci, odstawić białe pieczywo i przerzucić się na ciemne. Dobrze jest również odstawić sól. Do tego dodać dużą dawkę ruchu i możemy spokojnie w tydzień pozbyć się przy sporej nadwadze nawet trzy/cztery kilogramy. Ale, jeśli mamy metr pięćdziesiąt w kapeluszu i ważymy pięćdziesiąt kilo to na sto procent tyle nie schudniemy. Pamiętajmy, że nie u wszystkich odchudzanie się ma sens. Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu zdrowy tryb życia. Wtedy nasze ciało na sto procent odwdzięczy nam się odpowiednią wagą.

Newralgiczne partie ciała
Nie istnieją osób perfekcyjnych. Choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że niektórzy są idealni, to jedynie mylne wrażenie (czytaj więcej na tej stronie). Możemy wyglądać rzeczywiście świetnie, a i tak mieć kompleksy. Niektórzy mimo fajnej figury chcieliby zrzucić brzuch czy np.

Poszukujesz dodatkowych wiadomości na omawiany tutaj temat? To żaden problem, zwyczajnie wejdź dalej folia ołowiana samoprzylepna a zobaczysz, że to było niezwykle proste.

zmniejszyć obwód ud. Tu zaczyna się ciężka praca. Nie da się ot tak mieć płaskiego brzucha i smukłych ud. Trzeba popracować. Jak schudnąć z ud – dobrze poza ćwiczeniami ogólnorozwojowymi postawić na zestaw ćwiczeń specjalnie na tą partię ciała. Musimy też pamiętać, że wklepywanie balsamów ujędrniających również jest bardzo ważne. Dzięki temu pozbędziemy się niechcianej pomarańczowej skórki. Dobrze jest ćwiczyć tą partię ciała każdego dnia. Ważenie się nie pokaże nam ile zeszło z ud. Dlatego trzeba przerzucić się na centymetr. Warto jest przed rozpoczęciem ćwiczeń zmierzyć obwód ud i zanotować wartość. Dobrze jest również, co tydzień sprawdzać ich obwód. Dzięki temu uda nam się spostrzec nawet minimalny efekt. Po miesiącu ćwiczeń na sto procent zauważymy różnicę, gdy włożymy nasze ulubione jeansy. Na udach na bank nie będą aż tak opięte.