okulary

Piękny wygląd to dla dużej ilości pań bardzo istotna sprawa i z tego powodu chcą każdego dnia prezentować się zjawiskowo

 • Posted on: 24 August 2020
 • By: addmean
zdrowie intymne
Author: Indi Samarajiva
Source: http://www.flickr.com
Każda przedstawicielka tzw płci słabej jest ładna - to fakt. Ponętność każdej jest inna i dlatego świat bywa bardziej interesujący, ponieważ nie jest jednowymiarowy.

Diametralnie inne oblicze optyki

 • Posted on: 4 August 2020
 • By: addmean
optyk
Author: Lu Dabrowski
Source: http://www.flickr.com
Nauka nieustannie idzie do przodu. Pojawiają się nowe leki na choroby, które jeszcze do niedawna były śmiertelne. Chirurgia estetyczna rozbudowuje się w zawrotnym tempie - zabiegi przeprowadzane przez wyspecjalizowanych kosmetologów wyparły groźne operacje. Również w dziedzinie optyki cały czas coś się zmienia. Odkrywane są coraz to nowe sposoby polepszenia naszego wzroku, a w związku z tym, także komfortu życia.

Idealny wzrok – odwiedzaj specjalistę, jakim okazuje się być okulista toruń

 • Posted on: 18 June 2020
 • By: addmean
okulary korekcyjne
Author: Dennis Lucht
Source: http://www.flickr.com
Jak mówi znane twierdzenie – oczy są zwierciadłem duszy. Zwłaszcza kobiety starają się je podkreślać i akcentować wykorzystując idealny makijaż oka: pogrubienie bądź wydłużenie rzęs, ich malowanie i odpowiednie podkreślenie konturów oka kredką. Ale oczywiście żadne, nawet najpiękniejsze oczy nie będą spełniać swojego zadania, jeżeli nie będą zdrowe.

Choroby oczu i ich korekcja u starszych

 • Posted on: 5 May 2020
 • By: addmean
wzrok, okulary, badanie
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Ówcześnie każdy z nas, przedstawicieli współczesnego społeczeństwa, nauczony jest siedzieć około kilka godzin na dobę przed ekranem komputera lub telewizora. To następnie bardzo wpływa na kondycję naszego wzroku, który jest bardzo wadliwy i podatny.

Okulary męskie muszą być przypasowane do twarzy

 • Posted on: 25 December 2019
 • By: addmean
Manicure
Source: http://sxc.hu/
Nie będzie miało znaczenia, czy musimy zakładać okulary korekcyjne, czy chcemy nosić przeciwsłoneczne. Zawsze powinniśmy przypilnować, żeby były jak najdokładniej dopasowane do własnej twarzy, gdyż tylko wówczas będziemy uzyskiwali świadomość, że będziemy się w nich odpowiednio czuli oraz że będą one dodawać nam uroku.


Czy zaznaczymy, jakie okulary męskie mogą do nas pasować?

Jeżeli chcesz wyglądać rzeczywiście modnie, to pamiętaj, że warto godzić się poszczególne nowoczesne sposoby

 • Posted on: 29 September 2019
 • By: addmean
szyld optyka
Author: Lu Dabrowski
Source: http://www.flickr.com
Na przykład dużo ludzi noszących okulary uznaje, że te nie wyglądają zbyt atrakcyjnie. I tutaj już są w sporym błędzie. Faktycznie jeżeli funkcjonują każdego dnia w identycznych okularach, które posiadają już co najmniej kilkanaście lat, to tak naprawdę nie ma co się dziwić, iż wygląda się chociażby staromodnie. Jednak nie pomijajmy tego, że w chwili obecnej są ogromne możliwości, aby zaradzić temu modowemu kłopotowi.

Na co zwrócić uwagę podczas doboru soczewek? Co jest niezbędne, ażeby dobrać najlepsze soczewki?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
soczewki
Source: www.optyk-trejnowski.pl
Jakie najlepiej dobierać soczewki, żeby pasowały nam jak najlepiej? Raczej najbardziej godne polecenia są soczewki tzw. systematycznej wymiany. Rzeczywiście bowiem, im częściej są wymieniane, tym bardziej bezpieczne dla oczu. Na powierzchni każdej soczewki mogą osadzać się tak naprawdę cząsteczki białka, bakterie a także lipidy, które znajdują się w łzach. Co ciekawe, nawet po ich dodatkowym i dość częstym oczyszczaniu będą stanowić najważniejsze źródło ewentualnych zakażeń.

Garść słów o soczewkach kontaktowych

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
oko
Author: Victoria Ford
Source: http://www.flickr.com
Liczba osób na terenie naszego kraju, które z przyczyn zdrowotnych muszą zakładać na nos szkła korekcyjne jest całkiem niemałą. Wskazać można jednak sytuacje, kiedy noszenie okularów nie jest komfortowe. Stąd między innymi wynika wielka popularność soczewek kontaktowych.