okulary

Diametralnie inne oblicze optyki

 • Posted on: 24 May 2022
 • By: addmean
optyk
Author: Lu Dabrowski
Source: http://www.flickr.com
Nauka nieustannie idzie na przód. Dostępne są kolejne leki na choroby, które jeszcze do niedawna były śmiertelne. Chirurgia estetyczna rozwija się w szybkim tempie - zabiegi przeprowadzane przez wyspecjalizowanych kosmetologów wyparły kosztowne operacje. Również w dziedzinie okulistyki nieustannie coś się zmienia. Odkrywane są coraz to nowe sposoby poprawy naszego wzroku, a w związku z tym, także wygody życia.

Na co zwrócić uwagę podczas doboru soczewek? Co jest niezbędne, ażeby dobrać najlepsze soczewki?

 • Posted on: 10 May 2022
 • By: addmean
soczewki
Source: www.optyk-trejnowski.pl
Jakiego typu najlepiej dobierać soczewki, żeby pasowały nam jak najlepiej? Raczej najbardziej warte polecenia są soczewki tzw. systematycznej wymiany. Rzeczywiście bowiem, im bardziej często są wymieniane, tym bardziej korzystne dla oczu. Na powierzchni każdej z soczewek mogą osadzać się rzeczywiście cząsteczki białka, bakterie oraz lipidy, które są zawarte w łzach. Co ciekawe, nawet po ich dodatkowym oraz dość częstym oczyszczaniu będą stanowić najważniejsze źródło ewentualnych zakażeń.

Czy wizyta kontrolna u okulisty jest niezbędna? Dlaczego dzieci noszą okulary?

 • Posted on: 29 April 2022
 • By: addmean
lekarze
Author: Javier Romero Otero
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach gro młodych ludzi boryka się z wadą wzroku. Skąd to się bierze? W głównej mierze kłopot ten związany jest z tendencją, że od najmłodszych lat liczni mają kontakt z komputerem.

Okulary męskie muszą być przypasowane do twarzy

 • Posted on: 5 March 2022
 • By: addmean
Manicure
Source: http://sxc.hu/
Nie będzie miało znaczenia, czy powinniśmy nosić okulary korekcyjne, czy pragniemy nosić przeciwsłoneczne. Ciągle musimy przypilnować, żeby były jak najlepiej dopasowane do swojej twarzy, ponieważ wyłącznie wtedy będziemy mieli świadomość, że będziemy się w nich dobrze czuć i że będą one przydawać nam uroku.


Okulary męskie przedstawiane będą w różnym stylu

Kiedy warto udać się do okulisty?

 • Posted on: 3 February 2022
 • By: addmean
badanie wzroku
Author: powazny
Source: http://www.flickr.com
Nikogo prawdopodobnie nie potrzeba przekonywać, jak niezwykle ważnym narządem są nasze oczy a także jak ujemnie oddziałuje na codzienne życie ich nienależyte funkcjonowanie.


Gdy spostrzeżemy u siebie zakłócenia ostrości widzenia bądź zawężenia pola widzenia oraz dolegliwości bólowe, warto pilnie udać się na badanie wzroku.

Jak dobrać okularki do kształtu naszej buzi?

 • Posted on: 27 January 2022
 • By: addmean
Żołądek
Author: NASA Goddard Space Flight Center
Source: http://www.flickr.com
Odszukanie doskonałych oprawek nie będzie proste. Wstępujesz do optycznego salony i natychmiast wpadasz w "gąszcz" oprawek, kształtów i kolorów. Jak dobrać okulary najlepsze dla siebie?


Przede wszystkim - odkryj swój styl! Okulary to dość popularny gadżet, który wkładają także osoby, jakie cieszą się dobrym wzrokiem.

Piękny wygląd to dla dużej ilości pań bardzo istotna sprawa i z tego powodu chcą każdego dnia prezentować się zjawiskowo

 • Posted on: 6 January 2022
 • By: addmean
zdrowie intymne
Author: Indi Samarajiva
Source: http://www.flickr.com
Każda dama jest ładna - to prawda. Uroda każdej bywa inna i z tego powodu świat bywa tak interesujący, ponieważ nie jest nudny.

Jeżeli chcesz wyglądać rzeczywiście modnie, to pamiętaj, że warto godzić się poszczególne nowoczesne sposoby

 • Posted on: 8 December 2021
 • By: addmean
szyld optyka
Author: Lu Dabrowski
Source: http://www.flickr.com
Na przykład sporo osób noszących okulary uznaje, że te nie prezentują się za bardzo ciekawie. I tutaj już są w sporym błędzie. Oczywiście jeśli chodzą na co dzień w identycznych okularach, które mają już co minimum kilka lat, to tak naprawdę nie jest to dziwne, że wygląda się chociażby staromodnie. Ale nie pomijajmy tego, iż w chwili obecnej istnieją spore postępy, żeby pomóc temu modowemu problemowi.

Idealny wzrok – odwiedzaj specjalistę, jakim okazuje się być okulista toruń

 • Posted on: 6 October 2021
 • By: addmean
okulary korekcyjne
Author: Dennis Lucht
Source: http://www.flickr.com
Jak głosi popularne twierdzenie – oczy są zwierciadłem duszy. Szczególnie kobiety dbają o to, by je podkreślać i akcentować przez idealny makijaż oczu: pogrubienie lub wydłużenie rzęs, ich malowanie i właściwe zaakcentowanie konturów oka kredką. Ale rzecz jasna żadne, nawet najładniejsze oczy nie będą spełniać swojej funkcji, jeśli nie będą zdrowe.

Choroby oczu i ich korekcja u starszych

 • Posted on: 12 August 2021
 • By: addmean
wzrok, okulary, badanie
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Obecnie każdy z nas, przedstawicieli współczesnego społeczeństwa, nauczony jest spędzać zwykle kilka godzin dziennie przed ekranem komputera lub telewizora. To następnie bardzo wpływa na kondycję naszego wzroku, który jest szczególnie niedoskonały i podatny.