suplement diety

Wiosna to czas, kiedy cieszymy się piękniejszymi oraz dłuższymi dniami, ale czasami również łapie nas jakieś przeziębienie

  • Posted on: 17 January 2022
  • By: addmean
koń
Author: smerikal
Source: http://www.flickr.com
słońce oraz większa temperatura zachęca nas na początku wiosny do tego, by często rozpinać kurtki. Może się to niestety zakończyć przeziębieniem.


Jeśli jesteśmy spragnieni ciepła i słońca, to niekiedy starczy kilka kresek na termometrze więcej, aby zapomnieć o zdrowym rozsądku i rezygnować z płaszczy oraz ciepłych butów.

Odżywki i suplementy

  • Posted on: 6 January 2022
  • By: addmean
słoiczek popularnej odżywki
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Spośród dostępnych dzisiaj na rynku odżywek oraz suplementów, w szczególności doceniany jest Nutrend. To właśnie on zaliczany jest do rewelacyjnej jakości odżywek, które wyróżniają się znacznie ilością zawartego białka. W głównej mierze jego receptura oraz skład oparte są na zastosowaniu izolatu białka serwatki. Wskazane jest w sprawie przyjmowania tego typu specyfiku – jako dodatku do diety oraz treningu – skonsultować się ze specjalistą.

Tabletki na kłopoty z żołądkiem - rady

  • Posted on: 2 August 2021
  • By: addmean
brzuch
Source: jezebel.com
Problemy z brzuchem mogą przydarzyć się każdemu, nie tylko w czasie wyjazdu, ale także będąc domu. Możemy bowiem zjeść coś nadpsutego albo zaszkodzi nam ulubiony posiłek, który jak dotąd nigdy nie powodował żadnych rewolucji w żołądku. Niekiedy może się okazać, że nawet kilka wizyt w toalecie nie pomoże i potrzebne będą konkretne lekarstwa.

Leki, suplementy i kosmetyki dostępne w aptekach internetowych

  • Posted on: 17 February 2020
  • By: addmean
leki
Source: pixabay.com
Zdarzają się sytuacje, kiedy dobrze jest sięgnąć po suplementy diety. Wymyślono je po to, by pomogły nam uzupełnić w organizmie niedostatki witamin i mikroelementów, przysporzyć sił witalnych, rozjaśnić myślenie i ochronić przed stresem. Zawartość elementów i ilości, które mogą być wykorzystywane do wytwórczości suplementów diety, a także postać i forma, w której jest możliwość je sporządzać, są dokładnie ustalone w prawie unijnym.