owoce

Wiosenna surówka - szybki oraz niedrogi sposób na wyśmienite danie

 • Posted on: 8 January 2021
 • By: addmean
Sałatka z cieciorką
Author: www.primavika.pl
Source: www.primavika.pl
Wiosenna pora roku niewątpliwie wzmaga apetyt na posiłki przygotowane na bazie świeżych produktów. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest przyrządzenie wiosennej surówki, w skład której wchodzi wiele pysznych składników, takich jak np. roszponka, czy awokado. Bez wątpienia warto eksperymentować podczas przygotowywania wiosennych posiłków, ponieważ szeroka gama świeżych warzyw oraz owoców pozwala uzyskać niezwykle smaczne rezultaty.

Dziesiątki zalet Acai

 • Posted on: 13 December 2020
 • By: addmean
acai
Source: flickr.com
Jagody acai to kompletna nowinka w naszym kraju. Moda na ich kupowanie przywędrowała do nas z Ameryki. Czym się cechują acai?. Czy są bardzo podobne do zwykłych, polskich jagód leśnych? W którym miejscu da się nabyć je w Polsce? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedzi w tym artykule.

Odchudzajmy się bez efektu jojo

 • Posted on: 3 November 2020
 • By: addmean
dziecko
Author: Loren Kerns
Source: http://www.flickr.com
Znowu nastała wiosna, a my nie damy radę się wcisnąć w zeszłoroczna spódnicę. Z przerażeniem spoglądamy na swoje odbicie. Okazuje się, że za bardzo sobie dogadzaliśmy w zimie i teraz musimy coś zrobić z tą warstwą tłuszczyku, którą zmagazynowaliśmy w ciągu kilku ostatnich miesięcy.

Jakiego typu odpowiednie właściwości ma owoc granatu? Na co ma szansę wpływać eliksir z tego typu owocu?

 • Posted on: 13 October 2020
 • By: addmean
owoc granatu
Author: Adam
Source: flickr.com
Sok z owoców granatu to czysty koncentrat tworzony z miąższu jak również owoców, do tego poddany częściowej żywej fermentacji przy pomocy bakterii pro biotycznych. Przy takim użyciu jest nie tylko nieszkodliwy dla żołądka, ale też bardzo łatwo przyswajalny dla organizmu. Ponadto jest bardzo smaczny w smaku– o owocowo-korzennym smaku.

Zdrowie najistotniejsze

 • Posted on: 31 July 2020
 • By: addmean
Zdrowie kobiety
Author: jerine / http://www.flickr.com
Każdy człowiek powinien zwrócić dużą uwagę na to, w jaki sposób je oraz jak ubiera się w zimie. Warto wybierać wtedy bogate w witaminy, warzywa i owoce oraz dbać o dawanie organizmowi odpowiedniej ilości energii poprzez dobór odpowiedniego pożywienia. Doskonale skomponowany jadłospis to gwarant odpowiedniego samopoczucia, także na zimę. Trzeba też systematycznie się ruszać, bo bez ruchu nasz organizm jest o wiele słabszy, przez co mniej efektywny.

Jak zadbać o swoje zdrowie? Koniecznie łykaj suplementy dla kobiet!

 • Posted on: 13 July 2020
 • By: addmean
witaminy
Author: Nina Matthews
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas słyszał o tym, co nazywane jest mianem zdrowa żywność czy też zdrowe jedzenie. Z pewnością niejeden z nas rozmyślał również o tym, ażeby samemu zainteresować się tym, co kryje się pod tą nazwą i w jaki sposób samemu zaplanować sobie właściwą dietę tak, żeby była ona pełnowartościowa i jednocześnie zdrowa i nietoksyczna.

Żywność ekologiczna - czym się wyróżnia?

 • Posted on: 25 June 2020
 • By: addmean
technologia
Author: Dettol
Wszechobecna moda na zdrowy tryb życia sprawiła, iż ekologiczna żywność jest już zdecydowanie bardziej dostępna, aniżeli kilka lat temu. Z jakich powodów opłaca się ją kupować?


Taka żywność pochodzi z ekologicznych gospodarstw oraz przetwórni, jakie muszą spełnić cały szereg wymogów, by uzyskać certyfikat potwierdzający ekologiczne pochodzenie produktu.

Co jeść aby pozbyć się niechcianych kilogramów? Imponujące właściwości czereśni gwarantujące niecodzienne rezultaty.

 • Posted on: 16 April 2020
 • By: addmean
dieta
Author: Genkaku
Source: http://www.sxc.hu
Chcąc pozbyć się nadmiernych kilogramów należy przede wszystkim zatroszczyć się prawidłową dietę, zapewniającą zarówno lekkie, jak także pożywne posiłki. Warto także pamiętać, że w czasie odchudzania powinniśmy wystrzegać się wszelkich słodyczy, które warto zamienić na pyszne warzywa i owoce. Doskonałym sposobem jest spożywanie sporej ilości czereśni, ponieważ są one nie tylko smaczne, ale również bardzo dobrze wpływają na proces odchudzania.

Jemy zdrowo latem

 • Posted on: 18 March 2020
 • By: addmean
jedzenie
Author: Agnieszka
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejszy tryb życia niezwykle szkodzi naszemu samopoczuciu. Zbyt dużo czasu siedzimy nad pracą, jesteśmy przemęczeni oraz rozdrażnieni. Taki stan ma niekorzystny wpływ na nasze problemy z zasypianiem. Zmęczenie chcemy zniwelować dużymi ilościami napojów energetyzujących. Na dodatek, nasz jadłospis pozostawia wiele do życzenia. Spożywamy za dużo przetworzonej żywności. Rezygnujemy z dobrego, domowego jedzenia na rzecz błyskawicznych dań na mieście. W naszym codziennym rozkładzie dnia brak czasu na sport i relaks.

Zdrowy styl życia dla całej rodziny

 • Posted on: 23 May 2019
 • By: addmean
warzywa
Author: Jennifer C.
Source: http://www.flickr.com
Jak mówi stare polskie przysłowie „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Wszyscy potrzebują mieć dobre samopoczucie i nie posiadać problemów zdrowotnych. Co powinniśmy robić, aby nasz organizm poprawnie funkcjonował? Co czynić, aby nasze dzieci miały ochotę jeść ekologiczne jedzenie? Postaramy się odpowiedzieć na te oraz inne problem dostosowanego trybu żywienia.

Czym jest dieta raw? Na czym polega i czy warto stosować ją w swoim życiu?

 • Posted on: 8 April 2019
 • By: addmean
warzywa
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com
Dieta raw food to przede wszystkim produkty roślinne. To znaczy zalicza się tu świeże owoce oraz warzywa, ale również kiełki, orzechy czy nasiona. W taką dietę jednak mogą też wliczać się owoce morza, jajka oraz mięso. Wszystko zależy od poglądów, a każda osoba powinna sama dobrać sobie własną dietę.