owoce

Czym jest dieta raw? Na czym polega i czy warto stosować ją w swoim życiu?

 • Posted on: 6 June 2022
 • By: addmean
warzywa
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com
Dieta raw food to głównie produkty pochodzenia roślinnego. To znaczy zalicza się tu świeże owoce i warzywa, lecz również kiełki, orzechy albo nasiona. W jej skład jednak mogą także wliczać się owoce morza, jajka oraz mięso. Wszystko dotyczy przekonań, a każda osoba powinna sama dobierać własną dietę.

Jak zadbać o swoje zdrowie? Koniecznie łykaj suplementy dla kobiet!

 • Posted on: 11 May 2022
 • By: addmean
witaminy
Author: Nina Matthews
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas słyszał o tym, co nazywane jest mianem zdrowa żywność czy też zdrowe jedzenie. Na pewno niejeden z nas myślał także o tym, ażeby samodzielnie zainteresować się tym, co ukrywa się pod tą nazwą i w jaki sposób samemu planować sobie właściwą dietę tak, żeby była ona pełnowartościowa i równocześnie zdrowa oraz bez toksyn.

Jakiego typu odpowiednie właściwości ma owoc granatu? Na co ma szansę wpływać eliksir z tego typu owocu?

 • Posted on: 7 May 2022
 • By: addmean
owoc granatu
Author: Adam
Source: flickr.com
Eliksir z granatu to czysty koncentrat wytwarzany z miąższu jak również owoców, do tego poddawany częściowej żywej fermentacji przy pomocy bakterii pro biotycznych. Dzięki temu zastosowaniu jest nie tylko dobry dla żołądka, ale także bardzo łatwo przyswajalny dla organizmu. Dodatkowo jest bardzo smaczny w smaku– o owocowo-korzennym smaku.

Odżywianie w ciąży a dieta dla panów

 • Posted on: 17 March 2022
 • By: addmean
Zdrowe odżywianie
Source: ekoj.pl
Wybierając owoce czy warzywa wyjątkowo do swojej diety powinno się kierować się nie tylko swymi preferencjami, lecz przede wszystkim patrzeć na to, co jest na rynku doskonałe. Wykazujące znakomitą jakość owoce ekologiczne to wyjątkowy rodzaj owoców, których pochodzenie jest znane, a jakość najwyższa z proponowanych.

Żywność ekologiczna - czym się wyróżnia?

 • Posted on: 5 March 2022
 • By: addmean
technologia
Author: Dettol
Trwająca moda na zdrowy tryb życia sprawia, że żywność ekologiczna jest już zdecydowanie bardziej dostępna, aniżeli jeszcze kilka lat temu. Z jakich powodów warto ją kupować?


Taka żywność pochodzi z ekologicznych gospodarstw i rolniczych przetwórni, które muszą spełnić mnóstwo wymogów, aby uzyskać certyfikat, który potwierdza ekologiczne pochodzenie produktu.

Wiosenna surówka - szybki oraz niedrogi sposób na wyśmienite danie

 • Posted on: 11 January 2022
 • By: addmean
Sałatka z cieciorką
Author: www.primavika.pl
Source: www.primavika.pl
Wiosenna pora roku zdecydowanie wzmaga apetyt na posiłki przygotowane za pomocą świeżych produktów. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest przyrządzenie wiosennej surówki, w skład której wchodzi wiele pysznych składników, takich jak np. roszponka, albo awokado. Zdecydowanie warto eksperymentować podczas przygotowywania wiosennych potraw, gdyż szeroka gama świeżych warzyw oraz owoców pozwala uzyskać bardzo smaczne posiłki.

Jemy zdrowo latem

 • Posted on: 16 December 2021
 • By: addmean
jedzenie
Author: Agnieszka
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejszy styl życia niezwykle szkodzi naszemu organizmowi. Za dużo czasu spędzamy nad pracą, jesteśmy przemęczeni i poddenerwowani. Taki stan wpływa na nasze kłopoty z zasypianiem. Zmęczenie chcemy zniwelować dużymi ilościami kawy. Na dodatek, nasza dieta nie zachwyca. Spożywamy zbyt dużo przetworzonej żywności. Rezygnujemy z dobrego, domowego jedzenia na rzecz błyskawicznych posiłków na mieście. W naszym codziennym planie zajęć brak czasu na sport oraz odpoczynek.

Odchudzajmy się bez efektu jojo

 • Posted on: 15 December 2021
 • By: addmean
dziecko
Author: Loren Kerns
Source: http://www.flickr.com
Znowu przyszła wiosna, a my nie możemy się wcisnąć w zeszłoroczna spódnicę. Ze zgrozą patrzymy w lustro. Okazuje się, że za bardzo sobie dogadzaliśmy zimowa porą i teraz musimy coś zrobić z tą warstwą tłuszczyku, którą zmagazynowaliśmy przez kilka ostatnich miesięcy.

Zdrowie najistotniejsze

 • Posted on: 1 December 2021
 • By: addmean
Zdrowie kobiety
Author: jerine / http://www.flickr.com
Każdy człowiek powinien zwrócić szczególną uwagę na to, w jaki sposób je oraz jak ubiera się w zimie. Warto wybierać wówczas bogate w witaminy, warzywa oraz owoce oraz troszczyć się o dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości energii poprzez dobór odpowiedniego pożywienia. Znakomicie skomponowany jadłospis to gwarant odpowiedniego samopoczucia, też na zimę. Trzeba także systematycznie się ruszać, ponieważ bez ruchu nasz organizm jest znacznie słabszy, przez co mniej wydajny.

Co jeść aby pozbyć się niechcianych kilogramów? Imponujące właściwości czereśni gwarantujące niecodzienne rezultaty.

 • Posted on: 16 April 2020
 • By: addmean
dieta
Author: Genkaku
Source: http://www.sxc.hu
Chcąc pozbyć się nadmiernych kilogramów należy przede wszystkim zatroszczyć się prawidłową dietę, zapewniającą zarówno lekkie, jak także pożywne posiłki. Warto także pamiętać, że w czasie odchudzania powinniśmy wystrzegać się wszelkich słodyczy, które warto zamienić na pyszne warzywa i owoce. Doskonałym sposobem jest spożywanie sporej ilości czereśni, ponieważ są one nie tylko smaczne, ale również bardzo dobrze wpływają na proces odchudzania.

Zdrowy styl życia dla całej rodziny

 • Posted on: 23 May 2019
 • By: addmean
warzywa
Author: Jennifer C.
Source: http://www.flickr.com
Jak mówi stare polskie przysłowie „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Wszyscy potrzebują mieć dobre samopoczucie i nie posiadać problemów zdrowotnych. Co powinniśmy robić, aby nasz organizm poprawnie funkcjonował? Co czynić, aby nasze dzieci miały ochotę jeść ekologiczne jedzenie? Postaramy się odpowiedzieć na te oraz inne problem dostosowanego trybu żywienia.