owoce

Wiosenna surówka - szybki oraz niedrogi sposób na wyśmienite danie

 • Posted on: 10 August 2019
 • By: addmean
Sałatka z cieciorką
Author: www.primavika.pl
Source: www.primavika.pl
Wiosenna pora roku bez wątpienie wzmaga apetyt na przysmaki przyrządzane za pomocą świeżych produktów. Świetnym rozwiązaniem jest przyrządzenie wiosennej surówki, w skład której wchodzi mnóstwo pysznych składników, takich jak np. roszponka, czy awokado. Nie ulega wątpliwościom, że warto eksperymentować w czasie szykowania wiosennych dań, gdyż bogata gama świeżych warzyw i owoców pozwala uzyskać niezwykle smaczne posiłki.

Żywność ekologiczna - czym się wyróżnia?

 • Posted on: 2 July 2019
 • By: addmean
technologia
Author: Dettol
Wszechobecna moda na zdrowy styl życia sprawiła, iż ekologiczna żywność jest zdecydowanie bardziej dostępna, aniżeli jeszcze kilka lat temu. Dlaczego warto ją wybierać?


Taka żywność trafia do sprzedaży z ekologicznych gospodarstw oraz rolniczych przetwórni, jakie muszą spełnić mnóstwo wymogów, aby otrzymać certyfikat potwierdzający ekologiczne pochodzenie produktu.

Jak zadbać o swoje zdrowie? Koniecznie łykaj suplementy dla kobiet!

 • Posted on: 2 July 2019
 • By: addmean
witaminy
Author: Nina Matthews
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas słyszał o tym, co nazywane jest określeniem zdrowa żywność lub też zdrowe odżywianie. Zapewne niejeden z nas rozmyślał również o tym, ażeby samodzielnie zainteresować się tym, co kryje się pod tym terminem i jakim sposobem samodzielnie planować sobie właściwą dietę tak, ażeby była ona pełnowartościowa a równocześnie zdrowa oraz bez toksyn.

Zdrowy styl życia dla całej rodziny

 • Posted on: 23 May 2019
 • By: addmean
warzywa
Author: Jennifer C.
Source: http://www.flickr.com
Jak mówi stare polskie przysłowie „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Wszyscy potrzebują mieć dobre samopoczucie i nie posiadać problemów zdrowotnych. Co powinniśmy robić, aby nasz organizm poprawnie funkcjonował? Co czynić, aby nasze dzieci miały ochotę jeść ekologiczne jedzenie? Postaramy się odpowiedzieć na te oraz inne problem dostosowanego trybu żywienia.

Zdrowie najistotniejsze

 • Posted on: 15 May 2019
 • By: addmean
Zdrowie kobiety
Author: jerine / http://www.flickr.com
Każdy człowiek powinien zwrócić dużą uwagę na to, jak odżywia oraz jak ubiera się w zimie. Warto wybierać wtedy bogate w witaminy, warzywa i owoce oraz dbać o dawanie organizmowi właściwej ilości energii poprzez dobór dobrego pożywienia. Znakomicie skomponowany jadłospis to gwarancja dobrego samopoczucia, także na zimę. Powinno się również systematycznie się ruszać, bo bez ruchu nasz organizm jest znacznie słabszy, przez co mniej efektywny.

Odchudzajmy się bez efektu jojo

 • Posted on: 19 April 2019
 • By: addmean
dziecko
Author: Loren Kerns
Source: http://www.flickr.com
Znowu przyszła wiosna, a my nie damy radę wejść w zeszłoroczna spódnicę. Ze zgrozą spoglądamy w lustro. Daje się zauważyć, że zbytni sobie dogadzaliśmy zimą i teraz musimy coś zrobić z tą warstwą tłuszczyku, którą wyhodowaliśmy przez kilka ostatnich miesięcy.

Czym jest dieta raw? Na czym polega i czy warto stosować ją w swoim życiu?

 • Posted on: 8 April 2019
 • By: addmean
warzywa
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com
Dieta raw food to przede wszystkim produkty roślinne. To znaczy zalicza się tu świeże owoce oraz warzywa, ale również kiełki, orzechy czy nasiona. W taką dietę jednak mogą też wliczać się owoce morza, jajka oraz mięso. Wszystko zależy od poglądów, a każda osoba powinna sama dobrać sobie własną dietę.

Co jeść aby pozbyć się niechcianych kilogramów? Imponujące właściwości czereśni gwarantujące niecodzienne rezultaty.

 • Posted on: 6 February 2019
 • By: addmean
dieta
Author: Genkaku
Source: http://www.sxc.hu
Pragnąc pozbyć się niepotrzebnych kilogramów wypada przede wszystkim zatroszczyć się prawidłową dietę, gwarantującą zarówno lekkie, jak także pożywne posiłki. Należy też pamiętać, iż w czasie odchudzania musimy unikać wszystkich słodyczy, które warto zamienić na smaczne warzywa lub owoce. Sprawdzonym sposobem jest spożywanie dużej ilości czereśni, ponieważ są one nie tylko smaczne, ale również korzystnie wpływają na proces odchudzania.

Jemy zdrowo latem

 • Posted on: 22 December 2018
 • By: addmean
jedzenie
Author: Agnieszka
Source: http://www.flickr.com
Współczesny styl życia bardzo szkodzi naszemu organizmowi. Za dużo czasu przesiadujemy w pracy, jesteśmy notorycznie zmęczeni i rozdrażnieni. To wszystko wpływa na nasze problemy z zasypianiem. Przemęczenie chcemy zniwelować dużymi ilościami napojów energetyzujących. Dodatkowo, nasz jadłospis nie zachwyca. Spożywamy zbyt dużo przetworzonej żywności. Rezygnujemy z pożywnego, domowego jedzenia na rzecz szybkich obiadów na mieście. W naszym codziennym rozkładzie dnia brak godziny na sport oraz wypoczynek.

Jakiego typu odpowiednie właściwości ma owoc granatu? Na co ma szansę wpływać eliksir z tego typu owocu?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
owoc granatu
Author: Adam
Source: flickr.com
Eliksir z owoców granatu to skoncentrowana ciecz wytwarzany z miąższu oraz owoców, do tego poddawany częściowej żywej fermentacji za pomocą bakterii pro biotycznych. Przy takim użyciu jest nie tylko nieszkodliwy dla żołądka, ale także bardzo łatwo wchłanialny dla organizmu. Ponadto jest bardzo dobry w smaku– o owocowo-korzennym smaku.