owoce

Jakiego typu odpowiednie właściwości ma owoc granatu? Na co ma szansę wpływać eliksir z tego typu owocu?

 • Posted on: 16 July 2021
 • By: addmean
owoc granatu
Author: Adam
Source: flickr.com
Sok z owoców granatu to skoncentrowana ciecz wytwarzany z miąższu jak również owoców, do tego poddawany częściowej żywej fermentacji przy pomocy bakterii pro biotycznych. Przy takim użyciu jest nie tylko nieszkodliwy dla żołądka, ale też niezwykle łatwo przyswajany dla organizmu. Co więcej jest bardzo przyjemny w smaku– o owocowo-korzennym smaku.

Czym jest dieta raw? Na czym polega i czy warto stosować ją w swoim życiu?

 • Posted on: 9 July 2021
 • By: addmean
warzywa
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com
Dieta raw food to przede wszystkim produkty pochodzenia roślinnego. Czyli zalicza się do nich świeże owoce i warzywa, ale i kiełki, orzechy albo nasiona. W taką dietę jednak mogą też wliczać się owoce morza, jajka i mięso. Wszystko zależy od poglądów, a każda osoba powinna sama dobrać sobie swoją dietę.

Wiosenna surówka - szybki oraz niedrogi sposób na wyśmienite danie

 • Posted on: 26 June 2021
 • By: addmean
Sałatka z cieciorką
Author: www.primavika.pl
Source: www.primavika.pl
Wiosenna pora roku zdecydowanie wzmaga apetyt na posiłki przygotowane na bazie świeżych produktów. Doskonałym rozwiązaniem jest przyrządzenie wiosennej surówki, w skład której wchodzi bardzo dużo ciekawych składników, takich jak np. roszponka, czy awokado. Bez wątpienia warto eksperymentować podczas szykowania wiosennych potraw, ponieważ bogata gama świeżych warzyw oraz owoców pozwala uzyskać bardzo smaczne posiłki.

Dziesiątki zalet Acai

 • Posted on: 1 June 2021
 • By: addmean
acai
Source: flickr.com
Jagody acai to kompletna nowinka w naszym kraju. Moda na ich jedzenie przywędrowała do nas z Zachodu. Czym się charakteryzują acai?. Czy są dziwnie podobne do banalnych, polskich jagód leśnych? W którym miejscu da się zdobyć je w naszym kraju? Na te zagadki otrzymasz rozwiązania w dalszej części tekstu.

Zdrowie najistotniejsze

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
Zdrowie kobiety
Author: jerine / http://www.flickr.com
Każdy z nas powinien zwrócić szczególną uwagę na to, w jaki sposób je oraz jak ubiera się w zimie. Warto wybierać wtedy bogate w witaminy, warzywa oraz owoce oraz troszczyć się o dostarczanie organizmowi właściwej ilości energii poprzez dobór dobrego pożywienia. W przemyślany sposób skomponowany jadłospis to gwarancja znakomitego samopoczucia, też na zimę. Powinno się również systematycznie się ruszać, gdyż bez ruchu nasz organizm jest o wiele słabszy, przez co mniej wydajny.

Odchudzajmy się bez efektu jojo

 • Posted on: 4 March 2021
 • By: addmean
dziecko
Author: Loren Kerns
Source: http://www.flickr.com
Po raz kolejny nastała wiosna, a my nie możemy się wcisnąć w spódnicę z zeszłego sezonu. Z przerażeniem spoglądamy na swoje odbicie. Okazuje się, że zbytni sobie pofolgowaliśmy w zimie i teraz musimy coś zrobić z tą oponką, którą wyhodowaliśmy w ciągu kilku ostatnich miesięcy.

Jak zadbać o swoje zdrowie? Koniecznie łykaj suplementy dla kobiet!

 • Posted on: 13 July 2020
 • By: addmean
witaminy
Author: Nina Matthews
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas słyszał o tym, co nazywane jest mianem zdrowa żywność czy też zdrowe jedzenie. Z pewnością niejeden z nas rozmyślał również o tym, ażeby samemu zainteresować się tym, co kryje się pod tą nazwą i w jaki sposób samemu zaplanować sobie właściwą dietę tak, żeby była ona pełnowartościowa i jednocześnie zdrowa i nietoksyczna.

Żywność ekologiczna - czym się wyróżnia?

 • Posted on: 25 June 2020
 • By: addmean
technologia
Author: Dettol
Wszechobecna moda na zdrowy tryb życia sprawiła, iż ekologiczna żywność jest już zdecydowanie bardziej dostępna, aniżeli kilka lat temu. Z jakich powodów opłaca się ją kupować?


Taka żywność pochodzi z ekologicznych gospodarstw oraz przetwórni, jakie muszą spełnić cały szereg wymogów, by uzyskać certyfikat potwierdzający ekologiczne pochodzenie produktu.

Co jeść aby pozbyć się niechcianych kilogramów? Imponujące właściwości czereśni gwarantujące niecodzienne rezultaty.

 • Posted on: 16 April 2020
 • By: addmean
dieta
Author: Genkaku
Source: http://www.sxc.hu
Chcąc pozbyć się nadmiernych kilogramów należy przede wszystkim zatroszczyć się prawidłową dietę, zapewniającą zarówno lekkie, jak także pożywne posiłki. Warto także pamiętać, że w czasie odchudzania powinniśmy wystrzegać się wszelkich słodyczy, które warto zamienić na pyszne warzywa i owoce. Doskonałym sposobem jest spożywanie sporej ilości czereśni, ponieważ są one nie tylko smaczne, ale również bardzo dobrze wpływają na proces odchudzania.

Jemy zdrowo latem

 • Posted on: 18 March 2020
 • By: addmean
jedzenie
Author: Agnieszka
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejszy tryb życia niezwykle szkodzi naszemu samopoczuciu. Zbyt dużo czasu siedzimy nad pracą, jesteśmy przemęczeni oraz rozdrażnieni. Taki stan ma niekorzystny wpływ na nasze problemy z zasypianiem. Zmęczenie chcemy zniwelować dużymi ilościami napojów energetyzujących. Na dodatek, nasz jadłospis pozostawia wiele do życzenia. Spożywamy za dużo przetworzonej żywności. Rezygnujemy z dobrego, domowego jedzenia na rzecz błyskawicznych dań na mieście. W naszym codziennym rozkładzie dnia brak czasu na sport i relaks.

Zdrowy styl życia dla całej rodziny

 • Posted on: 23 May 2019
 • By: addmean
warzywa
Author: Jennifer C.
Source: http://www.flickr.com
Jak mówi stare polskie przysłowie „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Wszyscy potrzebują mieć dobre samopoczucie i nie posiadać problemów zdrowotnych. Co powinniśmy robić, aby nasz organizm poprawnie funkcjonował? Co czynić, aby nasze dzieci miały ochotę jeść ekologiczne jedzenie? Postaramy się odpowiedzieć na te oraz inne problem dostosowanego trybu żywienia.