Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Propozycje pracy

  • Posted on: 12 November 2021
  • By: addmean
Mielec. Ważny ośrodek przemysłowy na terenie województwa Podkarpackiego. Kojarzony zwłaszcza z przemysłem lotniczym, jako że to właśnie w województwie podkarpackim zlokalizowane są Polskie Zakłady Lotnicze.


Miasto cechuje wyjątkowa aktywność gospodarcza a przy tym wysoki poziom przedsiębiorczości – to bardzo dobrze rozwinięty ośrodek przemysłowo-handlowy, a co za tym idzie coraz niższe bezrobocie. Powodów optymistycznych osiągnięć można poszukiwać w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, która się tutaj znajduje i która szczególnie przyczyniła się do rozgałęzienia przemysłu w mieście i ustabilizowania się sytuacji gospodarczej. Na powierzchni strefy ulokowanych jest spora ilość przedsiębiorstw prywatnych, głównie przemysłu lekkiego. Dominujące rodzaje działalności to przemysł, handel i naprawy, budownictwo, obsługa nieruchomości i firm czy transport. Czytaj
oferty pracy
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com

Miejmy na uwadze, że informatyka - dziedzina, która ani na chwilę nie zatrzymuje się w miejscu, przejawia się obecnie w większości dziedzin. W duecie z informatyką idzie rozwój internetu, jego usług oraz możliwości, z tego względu informatycy nie powinni pozostać bez pracy. Popularnością cieszą się również zawody mające związek z opieką i ochroną zdrowia. Więcej


Jakie jeszcze stanowiska poszukiwane są w regionie Mielca? Zwróćmy uwagę na tablicę ogłoszeń lub sprawdźmy oferty pracy w internecie. Najprościej będzie wpisać w wyszukiwarce internetowej zdanie, przykładowo: oferty pracy Mielec - a pojawią się nam odpowiednie oferty. Jeżeli mamy zamiar bardziej uściślić nasze wymagania określmy w tytule nasz zawód, dodając np.

Poszukujesz podobnych wiadomości na omawiany tu temat? To nie problem, po prostu wejdź dalej klimi - klimatyzacja a zobaczysz, że to było bardzo proste.

praca zbrojarz. Jest szansa, że ominie nas rozgoryczenie, którego czasami doznajemy po wizycie w Urzędzie Pracy i w domowym zaciszu znajdziemy przynoszący profity etat.

Wejdź na ten link i zobacz w treści (http://zielonastrefa.net/) opublikowany w tamtym miejscu artykuł. Są w nim dodatkowe materiały. One również prezentują taką kwestię.

Mimo że cały czas tak wiele osób figuruje w rejestrze jako bezrobotni, i tak istnieją na rynku tzw. zawody deficytowe, czyli takie przy których pojawia się większa ilość ofert pracy niż jest chętnych. Obecnie czołówkę zawodów w tej kategorii tworzą: telemarketer, robotnik gospodarczy i pracownik biurowy.
Mówi się, iż to będzie dobry rok dla polskiej gospodarki – więc tej myśli się „trzymajmy”.
Napisał