Przepis

Dlaczego na co dzień dobrze jest trzymać w szafce ciacha do herbaty?

  • Posted on: 22 July 2020
  • By: addmean
ciastka
Author: Jenna Freese
Source: http://www.flickr.com
Herbatniki to jedna z tego rodzaju słodkości, których nigdy nie może zabraknąć w domu. Dlaczego powinnaś się postarać, by zawsze były gdzieś w szafce? Najprostsza odpowiedź brzmi: bo są niesamowicie smakowite i przerwa z ciachami jest o wiele bardziej interesująca niż przy samej herbacie. Ciasteczka do herbaty doskonale wzbogacają popijanie herbaty albo też kawy. W dodatku, jeśli masz je na przerwie do pracy, to okaża się również pomocne. Jako że są źródłem cukru, którego potrzebujesz, by mózg efektywnie pracował. Rzecz jasna każda dieta zwykle nie każe jeść zbyt wiele glukozy, jednak na proste ciasteczka do herbaty warto sobie pozwolić.

Spiżarnie pełne słoików z marynatami, czyli słowo o tym, jak zachować na dłużej smak warzyw i nieimportowanych owoców

  • Posted on: 30 May 2020
  • By: addmean
grzyby kurki
Author: Joanna Tkaczuk
Source: Fotolia.com
Kura domowa to określenie, które najczęściej przysługuje pani prowadzącej dom, opiekującej się dziećmi i przygotowującej pyszne posiłki. Taka gospodyni ma wbrew pozorom ręce pełne roboty, gdyż pewne czynności wykonuje trochę dłużej niż tzw. kobieta pracująca.

W jaki sposób zrobić ciabatę? Sprawdź przepis na ciabatę!

  • Posted on: 25 August 2019
  • By: addmean
Jedzenie na talerzu
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
Zimowe i jesienne długie noce sprzyjają większemu zapotrzebowaniu na konkretne jedzonko. Częściej gotujemy ciepłe zupy, przyrządzamy sosy i znacznie folgujemy sobie nasze diety – nie chcemy pokazywać na plaży wysportowanych sylwetek. Często pewnie kupujesz chleb w sklepie. My zalecamy byś wykonał je samemu. Dziś koncept na to, jak zrobić ciabattę.

Nie musisz być nie wiadomo jak dobrą kucharką, by pisać blog

  • Posted on: 21 December 2018
  • By: addmean
gotowanie
Author: Celebro
Source: Celebro
Stron dotyczących kulinariów jest w sieci wiele. Nic dziwnego, prowadzenie takiego strony to bardzo przyjemne zajęcie. Jeżeli przynajmniej lubisz gotować, z pewnością także z chęcią o tym gadasz i dzielisz się doświadczeniami ze znajomymi. Właśnie z tego samego powodu wiele osób prowadzi stronę. By pochwalić się robionymi ciastami, swoimi umiejętnościami i kreatywnością.