Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Rozliczenie PIT 2016 / 2017

  • Posted on: 7 October 2020
  • By: addmean
Nie musisz dłużej korzystać z usług biura rachunkowego, by dobrze wypełnić PIT. Aplikacje online kroczek po kroczku przeprowadzą cię poprzez konkretny formularz.


rozliczenie pit online 2017
Author: superscheeli
Source: http://www.flickr.com


Sprawdzą format danych, określą obligatoryjne pola, a czasami nawet uzupełnią je automatycznie.

Zebraliśmy w tym miejscu ciekawe dane, zatem jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś dodatkowego obejrzyj więcej (https://www.eccoholiday.com/hotel-hiszpania-globales-samoa-16327.html) naszych witryn.

Jeśli jednakże okaże się, że do twojego rozliczenia wkradnie się błąd, będziesz mógł dokonać korekty bez dodawania ponadplanowych uzasadnień. Drugim uproszczeniem (ze strony Ministerstwa Finansów) jeśli chodzi o rozliczenie pit (zobacz deklaracje pit online) online 2017, jest możność wykorzystania "deklaracji wstępnie zrealizowanych". Co to oznacza w praktyce? Administracja fiskalna, na bazie informacji doniesionych przez chlebodawcę (np. PIT-11), zrealizuje za ciebie większość deklaracji. Jedyne, co musisz uczynić, to dopełnić dodatkowe dane - przykładowo intraty od ZUS lub typ ulgi skarbowej. To propozycja dla osób fizycznych, jakie nie prowadzą działalności gospodarczej jak też rozliczają się indywidualnie bądź wspólnie z współmałżonkiem.


Czy zdarzyło ci się zapomnieć sygnować PIT? Przy rozliczeniu online nie musisz się o to niepokoić. Urząd podatkowy nie wymaga elektronicznego podpisu, wykorzystuje jednak inną odmianę weryfikacji. Nim przekażesz deklarację, program poprosi cię o wpisanie sumy przychodu z ostatniego roku. Bez podania prawidłowej liczby, nie uda się donieść formularza przez internet. W taki sposób wygląda rozliczenie pIT 2017 program.
Kiedy Urząd fiskalny dostanie twoje rozliczenie, poinformuje cię o tym mailowo. W wiadomości dostaniesz tak zwany Urzędowe Poświadczenie Odbioru. To dowód na to, iż terminowo dostarczyłeś deklarację podatkową.
Tags: