Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Większe udogodnienia dla petentów za okres 2016

  • Posted on: 28 April 2021
  • By: addmean
Coraz szybciej zbliżający się moment złożenia rozliczenia podatkowego z każdym rokiem przynosi ze sobą wiele stresu dziesiątkom tysięcy Polaków.
Perspektywa wydłużających się kolejek do Urzędów już na parę miesięcy przed terminem potrafi skutecznie roztroić nerwy.


praga
Source: www.orlicatravel.pl


Jednak istnieją rozwiązania, jakie są zdolne sprawnie pomóc w wypełnieniu oraz przesłaniu deklaracji – i to bez kosztów. Program do rozliczania (zobacz program do pit 36) Pit to w najbliższych dniach standardowy dodatek do powszedniej prasy.

Jeśli po przeczytaniu tego tekstu sądzisz, że warto jest bardziej poznać ten temat, to ponadto zerknij tutaj kredyty inwestycyjne dla firm.

Co roku ilość petentów, jaka korzysta z tego typu rozwiązań rośnie. Program do rozliczania Pit to zwyczajna wygoda – darmowe wersje dodawane do gazet pozwalają na znacznie szybsze wypełnienie rozliczenia i przesłanie jej na skrzynkę Skarbówki. W efekcie wystawanie w przeciągających się kolejkach i trwonienie czasu jest zbędne. Tego typu programy do rozliczeń mają przeważnie dołączone różnorodne samouczki oraz tutoriale – dzięki temu popełnienie błędu podczas wypełniania rozliczeń jest zniwelowane praktycznie do 0. Dodatkowo jest się zdolnym zaoszczędzić na musie wynajmowania księgowego.


czasu
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com


MousePen i608
Author: Planeta PR
Source: Planeta PR


Innym wyjściem z sytuacji niż płyty dołączane do gazet jest portal podatkowy. Tego sortu serwisów aktualnie działa dość sporo, a ich ilość jedynie się zwiększa razem z przybliżającym się finalnym terminem składania deklaracji.
Dowolny portal podatkowy będzie posiadał bezpośredni dostęp lub przekierowanie do programu PIT, warto jednak korzystać rekomendowanych serwisów w celu uniknięcia np. ryzyka użycia wprowadzanych danych osobowych. Portale podatkowe oraz darmowe programy do rozliczeń to ułatwienie, z którego każdy podatkowicz przynajmniej raz winien skorzystać!