trendy

Jeżeli decydujesz się na odchudzanie to tylko ze wsparciem profesjonalnego dietetyka

  • Posted on: 29 April 2020
  • By: addmean
Dieta, odchudzanie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Już od pewnego czasu bardzo modne stało się naturalne jedzenie i sportowy tryb życia. Dla osób młodych, żywiołowych , a także zdrowych rozpoczęcie przygody z ćwiczeniami jest w zasadzie bardzo proste. Kłopot mają na nieszczęście ludzie starsi lub osoby chorowite, dla których zgubienie paru niepotrzebnych kilogramów jest prawdziwym wyzwaniem.

Tatuaże jako oryginalna ozdoba naszych ciał, czyli wszystkie bez wyjątku minusy i plusy ich zrobienia.

  • Posted on: 19 February 2020
  • By: addmean
tatułaż
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Już przed wieloma wiekami ludzie zaczynali w prymitywny sposób dekorować swoje ciała malunkami. Od tamtego czasu tatuaże bardzo zyskały na popularności, a niektóre z nich zasługują na miano wspaniałych dzieł sztuki. Sztuki, do której niezbędny jest olbrzymi talent, ponieważ ludzka skóra jest ciężkim narzędziem. Tu nie będzie miejsca na błędy i poprawki, każda nieumiejętnie wbita igła może zniszczyć wiele godzin pracy. Jeśli się jednak wszystko przebiegnie pomyślnie, to najczęściej efekty są oszałamiające. Rzecz jasna duża część osób decyduje się na jeden z kilku tysięcy standardowych motywów i wzorów.

Benefity jakie ma do zaoferowania medycyna estetyczna – z jakiego powodu powinniśmy się ją zdecydować.

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
panowie
Author: Avando PR
Source: Avando PR
Nie musimy pasjonować się modą i śledzić tego co dzieje się w dzidzinie modelingu, by zauważyć aktualne tendejce. W gazetach, głównie tych dedykowanych modzie, górują zdjęcia ukazujące kobiety o wyglądzie idealnym.