dodatki

Które smakołyki muszą obligatoryjnie odnaleźć się na stole z okazji imprezy okolicznościowej?

  • Posted on: 17 May 2019
  • By: addmean
Pyszna babka wielkanocna
Author: Cruso PR
Source: Cruso PR
Bez wątpienia człowiek jest jednostką społeczną, która do swojego właściwego funkcjonowania pragnie przebywania w społeczeństwie. Jest to poniekąd nasza oczywista potrzeba połączona z procesem socjalizacji. W praktyce w wielu przypadkach przejawia się to ochotą spędzania czasu z drugą osobą. Trafnym przykładem będą także prywatki okolicznościowe, jakie są wyjątkową okazją do spotkania się w dużym gronie. Nasze okazje do fetowania są przeróżne.

Zadbaj o zdrowy trening, wspomóż ciało

  • Posted on: 5 March 2019
  • By: addmean
odchudzanie
Author: Gloria Bell
Source: http://www.flickr.com
W trakcie wykonywania wszelkiego typu intensywnego wysiłku fizycznego pamiętać trzeba o kilku sprawach. Niezwykle ważna jest właściwa dieta. Gdy wysiłek jest naprawdę potężny, warto wzbogacić dietę odpowiednimi suplementami.


Nie ma znaczenia, czy jesteś sportsmenem, czy ćwiczysz długie godziny na przyrządach do ćwiczeń, twój organizm poddawany jest trudnej próbie zatem potrzebuje potężnego wsparcia.

Jakie smaki oferuje nasza kuchnia czyli krótki przegląd tego, co z reguły jest jadane w czasie obiadów.

  • Posted on: 2 March 2019
  • By: addmean
zupa
Author: Elsie Hui
Source: http://www.flickr.com
Sposobów na pożywny, zdrowy obiad będzie zapewne tyle, ilu jest kucharzy. Każdy na pewno ma pomysł na wyjątkowe, niepowtarzalne danie, jakim może zachwycić swoich gości. W naszych domach obiady przeważnie będą się składać z dwóch dań, czyli dania głównego oraz zupy.

Jakie produkty warto wprowadzić do swojej kuchni, czyli co dzisiaj Polacy chętnie kupują

  • Posted on: 5 October 2018
  • By: addmean
ubrania - zbliżenie
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Chyba nikogo nie musimy przekonywać, że zdrowa dieta przekłada się w bezpośredni sposób na nasze zdrowie. Im lepiej jemy, tym lepiej możemy się zaprezentować lepiej się czujemy. Dzisiaj w polskich sklepach wyszukać możemy mnóstwo bardzo zdrowych, a równocześnie smacznych przedmiotów spożywczych, których spożywanie korzystnie wpłynie na naszą kondycję. Co warto dokupować i o czym można wiedzieć w kwestii żywienia?