krótkowzroczność

Chcesz zaszaleć? Już w tym momencie postaw na zakup rewelacyjnych soczewek z serii Big Eyes albo Glamour!

  • Posted on: 28 July 2021
  • By: addmean
oko
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Obecnie wiele osób ma strapienia ze wzrokiem. Szkraby mają przeważnie kłopoty z dalekowzrocznością, tymczasem studenci bardzo często borykają się z krótkowzrocznością.Nie ma wątpliwości, że nasze dzieciaki powinny zakładać okulary korekcyjne, a nie soczewki kontaktowe. Jednak dorośli ludzie, jacy mają wadę wzroku winni rozważyć tą opcję. Noszenie soczewek jest komfortowe z kilku powodów, w szczególności szkła kontaktowe nie parują i nie przeszkadzają w powszednim funkcjonowaniu. Osoby, które miały kiedykolwiek styczność z soczewkami z pewnością potwierdzą to, iż jest o wiele bardziej komfortowe.

Kto może być dopuszczony do zabiegu korekcji wzroku oraz od jakich czynników to zależy?

  • Posted on: 5 March 2021
  • By: addmean
Olej samochodowy
Zmysł wzroku to umiejętność, bez której nie można normalnie funkcjonować. Ponadto do wykonywania pewnych zawodów znakomity wzrok jest po prostu konieczny - dla przykładu policjant czy wykładowca nie mogliby wykonywać swych codziennych obowiązków.

Jeśli masz wadę wzroku, na pewno wiesz, że nie jest to nic fajnego - czy są jakieś metody na pozbycie się wad wzroku?

  • Posted on: 28 February 2021
  • By: addmean
kobieta podczas badania wzroku
Author: Aaron Benitez
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach coraz więcej ludzi ma problemy ze wzrokiem. Nie da się zaprzeczyć, iż zdecydowanie duży wpływ na to ma nasz tryb życia - zwykle mnóstwo czasu w trakcie dnia spędzamy przed laptopem - problem ten dotyczy szczególnie osób dorosłych.

XXI-wieczne leczenie chorób oczu jest realizowane na kilku płaszczyznach, a pacjenci szybciej odzyskują ostrość widzenia

  • Posted on: 3 November 2020
  • By: addmean
okulary
Author: Maria Teresa Ambrosi
Source: http://www.flickr.com
Okulary w ostatnimi czasy stały się ciekawym dodatkiem. I w żadnym wypadku nie trzeba mieć wady wzroku, aby włożyć na nos szykowne oprawki. Wiele pań, a zwłaszcza strojniś puka do drzwi okulisty, żeby tam zamówić szkła zerówki. I być może na pojedynczym egzemplarzu zakupy się nie skończą. Poradniki opisujące reguły dobierania ubrań i dodatków radzą, aby oprawki doskonale pasowały do spodniumu czy płaszcza. Należy jednakże podkreślić, że okulary nie bywają zakładane w celach podkreślenia walorów urody, ale w celach medycznych.