Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Z jakiego powodu bilboardy są aktualnie tak często wybieranym nośnikiem, jakie mają wady i zalety.

  • Posted on: 12 July 2022
  • By: addmean
Często spotykanym widokiem przy ruchliwszych ulicach i skrzyżowaniach są wielkie reklamowe tablice, zwane także bilboardami. Ich wielkość jest taka, że ciężko ich nie dostrzec, zwłaszcza że nocą mają specjalne podświetlenia.


stanowisko
Author: KLINGSPOR Schleiftechnologie
Source: http://www.flickr.com
Mimo wykorzystywanej coraz chętniej w reklamie nowoczesnej technologii bilboardy cały czas są ogromnie popularne pośród reklamodawców, i cały czas pojawiają się kolejne instalacje. Niezwykle istotną cechą bilboardów jest przede wszystkim atrakcyjna cena emisji i szansa na dotarcie do dużej liczby odbiorców. Billboard Zielona Góra umieszczony przykładowo obok ruchliwej trasy samochodowej będzie codziennie widziany przez kilka tysięcy kierowców i pasażerów. A jak ktoś jeździ taką trasą każdego dnia i każdego dnia widzi taką reklamę, to w wielu przypadkach ulega jej wpływowi.


Ze względu na swoją wielkość i położenie billboard Bydgoszcz wymagał będzie odpowiedniej formy reklamowanej treści. Sam przekaz nie może być za długi, bo jadący szybciej kierowca mógłby nie zdążyć go w całości przeczytać.http://www.eena.pl/praca-holandia-magazyny.html eena.plDlatego też najczęściej na bilboardzie pojawia się jakieś ciekawe zdjęcie czy rysunek, a do tego niedługie, łatwe do zapamiętania hasło reklamowe. Niektórzy twórcy reklam idą jeszcze dalej i stosują pomysł z puentą. Polega ono na tym, że na początku przykleja się coś intrygującego, co będzie miało przyciągnąć ciekawość i uwagę odbiorców.


Po jakimś czasie pierwszy z plakatów zastąpiony zostaje kolejnym, na którym znajduje się wyjaśnienie całej zagadki, taki sposób reklamy jest coraz chętniej stosowany przez liczne firmy.