Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Wśród bardzo dużej liczby firm na ryku by odnieść sukces musimy nie tylko wytwarzać jakościowo dobre produkty, ale też zadbać o inną stronę naszej działalności. Najlepiej poświadczoną odpowiednimi certyfikatami..

  • Posted on: 30 September 2021
  • By: addmean
Prowadząc działalność produkcyjną powinno się pamiętać o uzyskaniu dokumentów potwierdzających wysoką jakość naszych towarów . Certyfikacja produktów to bardzo złożony, lecz niezmiernie ważny i potrzebny wręcz proces w teraźniejszych czasach.
wizerunek - firma
Author: HazteOir.org
Source: http://www.flickr.com


Aplikacje
Author: Locus Research
Source: http://www.flickr.com


Przeprowadzające audyt jednostki certyfikujące bardzo wnikliwie badają proces naszej produkcji czy świadczonych usług.

Zainteresowały Cię informacje, które tutaj przeczytałeś w niniejszym tekście? Jeżeli tak, to dodatkowo zweryfikuj ofertę, a stwierdzisz, że wszelkie dane są autentyczne.

Brak certyfikatu ISO czy TS w branży motoryzacyjnej praktycznie eliminuje nas z rynku. Jeśli więc chcemy odnieść sukces certyfikacja produktów nas nie ominie .Wskazane jest więc znaleźć odpowiednie jednostki certyfikujące. Reguły jakościowe jakie musimy spełnić są ściśle oznaczone i nie podlegają negocjacjom. Wskazane jest ująć , iż jednostki certyfikujące kontrolują nas , proces naszej produkcji , a nawet to czy i jak dbamy o własne środowisko. Pragnąc uzyskać certyfikat musimy w naszej produkcji realizować maksymalne normy, więc surowce których używamy w procesie produkcyjnym także muszą mieć świadectwo jakości, dlatego nierzadko jesteśmy zmuszeni wybierać droższych dostawców. Jednak czy stać nas na tych tańszych ? Chyba nie , bo certyfikacja produktów otwiera nam drogę na rynek europejski czy nawet amerykański . Nawet Federacja Rosyjska ma własne przepisy (GOST ITp.) bez których spełnienia rodzime produkty nie zostaną dopuszczone do sprzedaży.Wybierając firmę ,która przeprowadzi audyt naszej jednostki , towaru czy usługi jesteśmy zobowiązani zwrócić uwagę nie jedynie na kwoty pieniężne jakie jesteśmy zobowiązani w związku z tym ponieść , lecz przede wszystkim na renomę i doświadczenie. To właśnie jednostki certyfikujące w naszym kraju to w przede wszystkim oddziały zagranicznych koncernów audytorskich ,choć tak naprawdę nie jest brak polskich jednostek posiadających niebywale bardzo duże praktykę i renomę na rynku - zerknij. Sam proces certyfikacji to kilkudniowa wizytacja pracowników jednostki certyfikującej w naszej firmie , którzy w tym czasie przeanalizują właściwą dokumentację , przyjrzą się procesowi produkcji a nawet także porozmawiają z waszymi pracownikami. Ale certyfikacja produktów to nie wyłącznie kilkudniowa wizytacja audytorów . To również niekrótki czas przygotowań naszej jednostki do audytu - skocz do .
Tak więc jeśli czeka was certyfikacja produktu czy samej firmy to już dzisiaj bierzmy się do pracy, bo jednostki certyfikujące nas nie będą tolerancyjne chociaż to my płacimy za audyt. Jednak poświęcenie i wydatki poniesione w związku z procesem certyfikacji z pewnością wyjdą na korzyść.