Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Kilka informacji na temat wizytówek

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Praktyczne i estetyczne - dokładnie takie są współczesne wizytówki. Znacznie różnią się one od tego, jak prezentowały się wizytówki produkowane kilkanaście lat temu. Dziś charakteryzuje je znacznie większa dowolność oraz mniejsze rozmiary.


Dlaczego tak dużą wagę przykładamy do wizytówek? Czemu druk wizytówek to odrębna usługa, nie związana z innymi typami druku? Czemu umiemy wydawać krocie na ich projekty? Dzisiaj może rzeczywiście ogólnie wizytówek tworzy ciut mniej, ale nadal są one cenione w pewnych kręgach- odnośnik.
To dzięki nim w pewien sposób zawieramy nowe relacje, szczególnie biznesowe. Gdy poznajemy daną osobę i chcemy utrzymać z nią kontakt, dajemy jej swoją wizytówkę, aby wiedziała ona, jak można z nami skontaktować. Ta osoba zazwyczaj odwzajemnia się tak samo. Zatem dajemy wizytówki osobom, których praktycznie nie znamy. Aby więc zaprezentować się z najkorzystniejszej strony tak troszczymy się o to, aby druk wizytówek, ich wygląd był nieskazITelny: dobrze wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie, a to w tym wypadku w dużej mierze poza nami robi także wizytówka.


wykres
Author: Inni PR & Marketing
Source: Inni PR & Marketing


Dbanie o to, jak postrzegają nas inni, jest bardzo ważna zwłaszcza w interesach – nasz sukces w dużej mierze zależy od tego, jaką cieszymy się opinią, bo to często na jej podstawie firmy dobierają sobie współpracowników. Odpowiednio pomyślana wizytówka, która nie jedynie zawiera wszystkie niezbędne dane kontaktowe, ale również przyciąga wzrok, może sprawić, że zostaniemy zapamiętani, w dalszej kolejności zaproszeni do współpracy-
Nie ma zasad, jak powinna wyglądać wizytówka firma budowlana jaką chciałaby mieć lecz wiadomo, że trzeba dbać o to, aby w tym przypadku wizytówki były maksymalnie profesjonalne i wzbudzały zaufanie klienta. Wygląd wizytówki uzależniony jest od branży firmy.