witaminy

Którym wyrobem zastąpić biały cukier? Parę sposobów i porad.

 • Posted on: 8 January 2021
 • By: addmean
Cukier
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Cukier to zasadnicze źródło energii i witalności człowieka. Ikra uzyskanaw rezultacie procesu rozkładania i wchłaniania ich jest w większości wypadków długofalowa i stała, ale zaledwie w przypadkach, podczas gdy mamy do czynienia z "dobrym węglowodanem". Czym więc zastąpić zwykły biały cukier, który często nie jest łaskawy dla człowieka?

Jak wyglądają współcześnie regulacje prawne które dotyczą legalnej sprzedaży leków w internecie

 • Posted on: 1 September 2020
 • By: addmean
lekarstwa
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
Internetowy handel ma coraz większą popularność, ludzie sprawdzają przez sieć praktycznie wszystko, co będzie się dało. Nie ma co ukrywać, że internetowe sprawunki będą i tańsze, i wygodniejsze, nie trzeba chodzić po sklepach szukając jakiegoś przedmiotu, a można złożyć na niego zamówienie siedząc wieczorem w fotelu i popijając filiżankę kawy. Trudno się więc dziwić, że również na rynek kosmetyków oraz leków przebojem wkroczyły sklepy internetowe, proponując na takiej samej zasadzie ogromną liczbę produktów.

Zdrowie najistotniejsze

 • Posted on: 31 July 2020
 • By: addmean
Zdrowie kobiety
Author: jerine / http://www.flickr.com
Każdy człowiek powinien zwrócić dużą uwagę na to, w jaki sposób je oraz jak ubiera się w zimie. Warto wybierać wtedy bogate w witaminy, warzywa i owoce oraz dbać o dawanie organizmowi odpowiedniej ilości energii poprzez dobór odpowiedniego pożywienia. Doskonale skomponowany jadłospis to gwarant odpowiedniego samopoczucia, także na zimę. Trzeba też systematycznie się ruszać, bo bez ruchu nasz organizm jest o wiele słabszy, przez co mniej efektywny.

Jakim sposobem należycie dbać o własne zdrowie w zimowym czasie?

 • Posted on: 9 June 2020
 • By: addmean
tabletki
Author: Kiran Foster
Source: http://www.flickr.com
Okres zimowy to bez wątpienia uciążliwy czas dla naszego organizmu. Jesteśmy bowiem podczas tych miesięcy w szeregu przypadków narażeni na negatywne działanie małej temperatury, która przez większość dni pozostaje na obiektywnie niskim poziomie. W tym miejscu należy potwierdzić, że takie warunki atmosferyczne zdecydowanie nie działają na naszą korzyść. Zapadamy bowiem w tym czasie na różne choroby, które powiązane są z szybkim rozprzestrzenianiem się bakterii w powietrzu.

Suplementy diety - ważne informacje

 • Posted on: 2 March 2020
 • By: addmean
ciężarki do ćwiczeń
Author: sybersquad
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy należący do branży sportowej głównie powinni mieć na uwadze to, by dbać o swoją formę. Faktycznie, natychmiast komuś może się wydawać, że zapewnią to oni sobie stosownie dopasowanymi ćwiczeniami fizycznymi. Lecz dla utrzymania świetnej kondycji, zarówno ciała jak i psychiki znaczące pozostaje to, by myśleć o bardziej kompleksowych pomysłach.

Leki, suplementy i kosmetyki dostępne w aptekach internetowych

 • Posted on: 17 February 2020
 • By: addmean
leki
Source: pixabay.com
Zdarzają się sytuacje, kiedy dobrze jest sięgnąć po suplementy diety. Wymyślono je po to, by pomogły nam uzupełnić w organizmie niedostatki witamin i mikroelementów, przysporzyć sił witalnych, rozjaśnić myślenie i ochronić przed stresem. Zawartość elementów i ilości, które mogą być wykorzystywane do wytwórczości suplementów diety, a także postać i forma, w której jest możliwość je sporządzać, są dokładnie ustalone w prawie unijnym.

Zdrowe życie - kilka podstawowych wskazówek

 • Posted on: 9 January 2020
 • By: addmean
tabletki
Source: http://www.sxc.hu
Zdrowie jest dla każdej osoby najistotniejszym atrybutem w życiu. Ludzie codziennie ćwiczą, jedzą zdrowe rzeczy, ich doba jest regularna w każdym calu. To bardzo istotne, ponieważ nasze społeczeństwo zaczyna rozumieć, iż dzięki dobremu trybowi życia, życie topowinno wyglądać na lepsze jakościowo. Taki obraz da się zaobserwować wśród gwiazd, którzy bardzo często pokazują, że sport jest nie tylko sposobem na zgrabną sylwetkę, ale też to nowoczesna jakość w społeczeństwie.

Jak można błyskawicznie zatroszczyć się o idealną kondycję włosów?

 • Posted on: 26 December 2019
 • By: addmean
estee lauder
Author: bargainmoose
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć, że kondycja naszych włosów bezpośrednio oddziałuje na nasz atrakcyjny wygląd. Co jest z tym związane, warto zadbać o ich zdrowie, zwłaszcza jeśli dostrzegliśmy u siebie niepokojące objawy.

Dieta pań w ciąży - w jaki sposób to zrobić, by była nie tylko najzdrowsza, ale również smakowała dobrze

 • Posted on: 24 December 2019
 • By: addmean
Kobieta w ciąży
Author: Iban Torras
Source: http://www.flickr.com
Oczekiwanie na upragnione dziecko jest w stanie być czasami znacznie ciekawym i pełnym wyzwań, jakie jednak są do sprostania. W dwudziestym pierwszym wieku obraz wymogów, jakie powinna pełnić przyszła mama jest trochę przekoloryzowany – wbrew danym mitom rozwijającemu się płodowi rzadko pomaga nieustanne przebywanie w domu, słuchanie muzyki poważnej czy rozwiązywanie krzyżówek.

Bardzo duże zmiany w domowych kulinariach, czyli co obecnie spożywają Polacy

 • Posted on: 10 November 2019
 • By: addmean
fotografijka - ubrania
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Tradycyjna, tłusta i ciężkostrawna polska kuchnia powoli odchodzi do przeszłości. Zaczynamy coraz częściej wykorzystywać wcześniej nieznane składniki, gotujemy potrawy, których nie gotowały kiedyś babki.

Pora zmienić swoje nawyki żywieniowe

 • Posted on: 23 July 2019
 • By: addmean
Author: VirtualErn
Okres urlopowy już w pełni. Słoneczko co raz mocniej grzeje, a my odsłaniamy co raz więcej ciała. Organizujemy również wakacje z rodziną. Bez wątpienia dużo osób wybiera się na wczasy nad jakieś morze. Tęsknimy już do tych beztroskich dni na plaży oraz wesołych kąpieli w lazurowej wodzie. Mamy tylko jeden wielki problem. Z przykrością zauważamy, że nie możemy wejść w strój do kąpieli z zeszłego lata.

Z jakiego powodu wskazane jest aby wzbogacać swoją dietę o zdrowe składniki i mikroelementy, które zawiera na przykład olej lniany?

 • Posted on: 12 April 2019
 • By: addmean
uroda
Author: www.homejobsbymom.com
Source: http://www.flickr.com
W codziennym życiu gotowanie od zawsze jest znaczącym aspektem, aktualnie jest to wprost rytuał, dzięki któremu możemy weselić się spotkaniem z bliskimi i spędzić przyjemnie dzień w kuchni. Popularne jest slow food, to znaczy sztuka kulinarna, w której przygotowywanie dań potrzebuje odpowiedniego przygotowania oraz czasu.

Czym jest dieta raw? Na czym polega i czy warto stosować ją w swoim życiu?

 • Posted on: 8 April 2019
 • By: addmean
warzywa
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com
Dieta raw food to przede wszystkim produkty roślinne. To znaczy zalicza się tu świeże owoce oraz warzywa, ale również kiełki, orzechy czy nasiona. W taką dietę jednak mogą też wliczać się owoce morza, jajka oraz mięso. Wszystko zależy od poglądów, a każda osoba powinna sama dobrać sobie własną dietę.

Nieważne czy lubisz szpinak a może nie, powinieneś wiedzieć, że jest niezwykle zdrowy. Powinieneś wiedzieć, w jaki sposób wpływa dobrze na zdrowie

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
jedzenie
Author: with wind
Source: http://www.flickr.com
Chociaż jest warzywem bardzo zdrowym, nie w każdej sytuacji nasza dieta uwzględnia jego obecność. Szpinak z pewnością nie należy do naszych faworyzowanych warzyw, choć bez wątpienia jego wartość odżywcza jest ogromna.