witaminy

Czym jest dieta raw? Na czym polega i czy warto stosować ją w swoim życiu?

 • Posted on: 6 June 2022
 • By: addmean
warzywa
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com
Dieta raw food to głównie produkty pochodzenia roślinnego. To znaczy zalicza się tu świeże owoce i warzywa, lecz również kiełki, orzechy albo nasiona. W jej skład jednak mogą także wliczać się owoce morza, jajka oraz mięso. Wszystko dotyczy przekonań, a każda osoba powinna sama dobierać własną dietę.

Pora zmienić swoje nawyki żywieniowe

 • Posted on: 3 March 2022
 • By: addmean
Author: VirtualErn
Okres urlopowy już w pełni. Słońce mocno przygrzewa, a my odsłaniamy co raz więcej ciałka. Planujemy też wakacje z rodziną. Bez wątpienia mnóstwo osób wybiera się na urlop nad ciepłe morze. Tęsknimy już do tych leniwych dni na plaży i radosnych kąpieli w lazurowej wodzie. Jest tylko jeden duży problem. Z przykrością zauważamy, że nie jesteśmy w stanie się wcisnąć w kostium do kąpieli z ubiegłego lata.

Budowanie odporności napoczątku wiosny wydaje się być bardzo ważne — warto wspomóc ją odpowiednimi lekami

 • Posted on: 22 February 2022
 • By: addmean
lek
Każdy choć raz w życiu był chory na początku wiosny. To niepewny czas, ale jesteśmy w stanie się przed tym ustrzec.


Pierwsze tygodnie wiosny to okres, kiedy wszyscy wyglądamy nawet najdrobniejszych znaków ocieplenia.

Zdrowie najistotniejsze

 • Posted on: 1 December 2021
 • By: addmean
Zdrowie kobiety
Author: jerine / http://www.flickr.com
Każdy człowiek powinien zwrócić szczególną uwagę na to, w jaki sposób je oraz jak ubiera się w zimie. Warto wybierać wówczas bogate w witaminy, warzywa oraz owoce oraz troszczyć się o dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości energii poprzez dobór odpowiedniego pożywienia. Znakomicie skomponowany jadłospis to gwarant odpowiedniego samopoczucia, też na zimę. Trzeba także systematycznie się ruszać, ponieważ bez ruchu nasz organizm jest znacznie słabszy, przez co mniej wydajny.

Suplementy diety - ważne informacje

 • Posted on: 12 November 2021
 • By: addmean
ciężarki do ćwiczeń
Author: sybersquad
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy ludzie sportu przede wszystkim mają obowiązek pamiętać o tym, żeby troszczyć się o własną formę. Oczywiście, natychmiastowo komuś może się wydawać, iż zapewnią to oni sobie stosownie dopasowanymi ćwiczeniami fizycznymi. Jednak dla utrzymania świetnej kondycji, zarówno fizycznej jak i psychicznej ważne pozostaje to, by pomyśleć o bardziej kompleksowych pomysłach.

Z jakiego powodu wskazane jest aby wzbogacać swoją dietę o zdrowe składniki i mikroelementy, które zawiera na przykład olej lniany?

 • Posted on: 6 October 2021
 • By: addmean
uroda
Author: www.homejobsbymom.com
Source: http://www.flickr.com
W codziennym funkcjonowaniu gotowanie od zawsze jest znaczącym elementem, współcześnie jest to wręcz rytuał, dzięki któremu możemy radować się spotkaniem z krewnymi i spędzić sympatycznie czas w kuchni. Atrakcyjne jest slow food, czyli sztuka kulinarna, w której szykowanie posiłków wymaga odpowiedniego przygotowania i czasu.

Jak można błyskawicznie zatroszczyć się o idealną kondycję włosów?

 • Posted on: 11 August 2021
 • By: addmean
estee lauder
Author: bargainmoose
Source: http://www.flickr.com
Nie można nie zgodzić się z tezą, że zdrowie naszych włosów bezpośrednio oddziałuje na nasz atrakcyjny wygląd. Co się z tym wiąże, trzeba zatroszczyć się o ich zdrowie, szczególnie w przypadku gdy dostrzegliśmy u siebie niepożądane objawy.

Nieważne czy lubisz szpinak a może nie, powinieneś wiedzieć, że jest niezwykle zdrowy. Powinieneś wiedzieć, w jaki sposób wpływa dobrze na zdrowie

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
jedzenie
Author: with wind
Source: http://www.flickr.com
Choć jest warzywem bardzo zdrowym, nie zawsze nasza dieta akceptuje jego obecność. Szpinak z pewnością nie należy do naszych faworyzowanych warzyw, chociaż na pewno jego wartość odżywcza jest wielka.

Którym wyrobem zastąpić biały cukier? Parę sposobów i porad.

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
Cukier
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Cukier to kluczowe źródło mocy i witalności człowieka. Werwa pozyskanaw konsekwencji procesu rozkładania i absorbowania ich jest przeważnie długookresowa i stała, niemniej jednak jedynie w przypadkach, gdy mamy do czynienia z "właściwym cukrem". Jakim produktem więc zastąpić zwykły biały cukier, jaki niekoniecznie jest należyty dla człowieka?

Jak wyglądają współcześnie regulacje prawne które dotyczą legalnej sprzedaży leków w internecie

 • Posted on: 1 September 2020
 • By: addmean
lekarstwa
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
Internetowy handel ma coraz większą popularność, ludzie sprawdzają przez sieć praktycznie wszystko, co będzie się dało. Nie ma co ukrywać, że internetowe sprawunki będą i tańsze, i wygodniejsze, nie trzeba chodzić po sklepach szukając jakiegoś przedmiotu, a można złożyć na niego zamówienie siedząc wieczorem w fotelu i popijając filiżankę kawy. Trudno się więc dziwić, że również na rynek kosmetyków oraz leków przebojem wkroczyły sklepy internetowe, proponując na takiej samej zasadzie ogromną liczbę produktów.

Jakim sposobem należycie dbać o własne zdrowie w zimowym czasie?

 • Posted on: 9 June 2020
 • By: addmean
tabletki
Author: Kiran Foster
Source: http://www.flickr.com
Okres zimowy to bez wątpienia uciążliwy czas dla naszego organizmu. Jesteśmy bowiem podczas tych miesięcy w szeregu przypadków narażeni na negatywne działanie małej temperatury, która przez większość dni pozostaje na obiektywnie niskim poziomie. W tym miejscu należy potwierdzić, że takie warunki atmosferyczne zdecydowanie nie działają na naszą korzyść. Zapadamy bowiem w tym czasie na różne choroby, które powiązane są z szybkim rozprzestrzenianiem się bakterii w powietrzu.

Leki, suplementy i kosmetyki dostępne w aptekach internetowych

 • Posted on: 17 February 2020
 • By: addmean
leki
Source: pixabay.com
Zdarzają się sytuacje, kiedy dobrze jest sięgnąć po suplementy diety. Wymyślono je po to, by pomogły nam uzupełnić w organizmie niedostatki witamin i mikroelementów, przysporzyć sił witalnych, rozjaśnić myślenie i ochronić przed stresem. Zawartość elementów i ilości, które mogą być wykorzystywane do wytwórczości suplementów diety, a także postać i forma, w której jest możliwość je sporządzać, są dokładnie ustalone w prawie unijnym.

Zdrowe życie - kilka podstawowych wskazówek

 • Posted on: 9 January 2020
 • By: addmean
tabletki
Source: http://www.sxc.hu
Zdrowie jest dla każdej osoby najistotniejszym atrybutem w życiu. Ludzie codziennie ćwiczą, jedzą zdrowe rzeczy, ich doba jest regularna w każdym calu. To bardzo istotne, ponieważ nasze społeczeństwo zaczyna rozumieć, iż dzięki dobremu trybowi życia, życie topowinno wyglądać na lepsze jakościowo. Taki obraz da się zaobserwować wśród gwiazd, którzy bardzo często pokazują, że sport jest nie tylko sposobem na zgrabną sylwetkę, ale też to nowoczesna jakość w społeczeństwie.

Dieta pań w ciąży - w jaki sposób to zrobić, by była nie tylko najzdrowsza, ale również smakowała dobrze

 • Posted on: 24 December 2019
 • By: addmean
Kobieta w ciąży
Author: Iban Torras
Source: http://www.flickr.com
Oczekiwanie na upragnione dziecko jest w stanie być czasami znacznie ciekawym i pełnym wyzwań, jakie jednak są do sprostania. W dwudziestym pierwszym wieku obraz wymogów, jakie powinna pełnić przyszła mama jest trochę przekoloryzowany – wbrew danym mitom rozwijającemu się płodowi rzadko pomaga nieustanne przebywanie w domu, słuchanie muzyki poważnej czy rozwiązywanie krzyżówek.

Pages