Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Parę metod na problemy z finansami

  • Posted on: 9 August 2021
  • By: addmean
Istnieją takie chwile w życiu każdego z nas, że potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki. Jeżeli mamy dużych ,tak zwanych”zaskórników”, może się zdarzyć, że będziemy zmuszeni zwrócić się o pomoc, na przykład, do najbliższej rodziny bądź też do banku.
Czasami bywa jednakżę i tak, że nie będziemy w stanie uzyskać pomocy finansowej tą drogą. W niektórych bankach proces przyznawania pożyczki trwa dość długo a dodatkowym utrudnieniem są warunki, jakie należy wypełnić jako kredytobiorca.


wystawa sklepowa z ciuchami
Author: Connie Ma
Source: http://www.flickr.com


Laptop, biurowiec
Author: Maxime Guilbot
Source: http://www.flickr.com


Rozwiązaniem mogą być w takich sytuacjach tzw. “chwilówki”, czyli pożyczki finansowej jakie są przyznawane przez różne firmy finansowe. Świetnym przykładem jest choćby Extra Portfel, zobacz extra portfel a więc propozycja z której skorzystać ma okazję niemal każdy. Co niezwykle ciekawe, kredyt (zobacz terminale płatnicze Wrocław) ten jest zupełnie bezkosztowy do kwoty dwóch tysięcy, jeśli zostanie spłacony w ciągu miesiąca od zaciągnięcia zobowiązania. Kolejnym ułatwieniem jest fakt, iż możemy skorzystać z tego produktu wypełniając formularz przez Internet.


rzeczoznawcy majątkowi
Author: Mid-Atlantic Center for the Arts & Humanities (MAC)
Source: http://www.flickr.com


Z kolei jeśli dysponujemy już jakimiś oszczędnościami a także myślimy o lokacie kapITału, to warto przeanalizować ofertę lokat. Jest to typ inwestycji, która polega na wpłaceniu pieniędzy na konkretny rachunek w banku na określony czas, w trakcie którego nie ma możliwości wybrania środków, ponieważ grozi to stratą wypracowanych odsetek. Na rynku jest wiele takich produktów.


Świetnym przykładem jest lokata bezkarna BGŻOptima, lokata bezkarna bgżoptima w jakiej mamy duże oprocentowanie 3,2% a co ważne - gwarancję braku utraty odsetek w wypadku wcześniejszej rezygnacji. Dodatkową zaletą jest okres funkcjonowania lokaty - jedynie 3 miesiące, co powoduje, iż nie ma potrzeby “zamrażania” kapitału na długi czas.