dieta

Właściwa suplementacja i ćwiczenia fizyczne kluczem do długowieczności

 • Posted on: 22 January 2020
 • By: addmean
sport to zdrowie
Author: Leo-setä
Source: http://www.flickr.com
Funkcjonujemy w środowisku, w którym każdego dnia rzucamy się w wir obowiązków. Niekończący się stres, brak aktywności fizycznej, praca przy komputerze mają bardzo zły wpływ na nasze samopoczucie a w konsekwencji na własne zdrowie. Warto zatem zadbać o siebie w tym momencie.

Dieta nie przynosi efektów? To dobra pora spotkać się z profesjonalistą, który pomoże ci odzyskać piękną figurę

 • Posted on: 20 January 2020
 • By: addmean
Dietetyczny posiłek
Author: with wind
Source: http://www.flickr.com
Sposób odżywiania stosowany przez współczesnego człowieka, jak także tryb życia, jaki często nie pozostawia sił na aktywność ruchową, powoduje, że bardzo liczna grupa ludzi cierpi z powodu otyłości. W wielu sytuacjach ludzie sami podejmują starania zrzucenia nadliczbowych kilogramów, ograniczając jedzenie, wybierając treningi albo inną aktywność ruchową, jak też stosując specyfiki dostępne w aptece bez recepty.

Dobra dieta jak również zajęcia z trenerem zmienią twoje życie i twoją sylwetkę

 • Posted on: 13 January 2020
 • By: addmean
trening
Author: Rockwall TX Cuckold Couple
Source: http://www.flickr.com
W ostatnich latach coraz więcej z nas dba o swoje zdrowie a także sylwetkę. Zgrabne, wysportowane ciało nie jest jedynie domeną sportowców- każdy z nas może poczuć się lepiej w swoim ciele a także wyglądać zdrowo.

Dietetyk – czy warto umówić się na wizytę, jeśli próbujemy pozbyć się zbędnych kilogramów?

 • Posted on: 10 January 2020
 • By: addmean
dieta
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Na wiosnę każdy chciałby wyglądać jak najlepiej. Pozbywamy się grubych kurtek i pokazujemy całemu światu naszą figurę, często zostawiającą sporo do życzenia. Niestety zrzucanie kg nie jest takie łatwe, jak tycie, więc niejedna osoba ma z kłopot. W tym niełatwym wyzwaniu może pomóc nam dietetyk. Dlaczego warto umówić się na konsultacje oraz skorzystać z jego wskazówek?

Sklep dla osób mających alergię - wspaniałe rozwiązanie

 • Posted on: 8 January 2020
 • By: addmean
Alergia u dziecka
Author: Vileda
Source: Vileda
Gdy okazuje się, że nasze załzawione oczy, czy też wysypka, lub stale podrażnione podniebienie, to reakcja na alergię pokarmową, to należy zmienić sposób odżywiania. najczęściej jest tak, że mylimy alergię pokarmową z alergią sezonową, którą wywołują pyłki. Często bagatelizujemy skutki alergii pokarmowych, chyba, że faktycznie są bardzo silne. Ale warto byłoby zrobić sobie badanie na możliwe alergeny. Dzięki temu dowiemy się, czy to nasze przewrażliwienie czy może jednak choroba.

Odchudzajmy się bez efektu jojo

 • Posted on: 8 January 2020
 • By: addmean
dziecko
Author: Loren Kerns
Source: http://www.flickr.com
Znowu nastała wiosna, a my nie damy radę się wcisnąć w spódnicę z zeszłego sezonu. Ze zgrozą spoglądamy na swoje odbicie. Okazuje się, że zbytni sobie dogadzaliśmy zimowa porą i teraz musimy coś uczynić z tą warstwą tłuszczyku, którą wyhodowaliśmy w ciągu kilku ostatnich miesięcy.

Racjonalne odżywianie jako droga do zdrowia i pięknego ciała

 • Posted on: 8 January 2020
 • By: addmean
Świeży sok NFC
Author: Yuri Samoilov
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie bardzo dużo produktów, które możemy nabyć w sklepach jest naprawdę niezdrowa. Ludzie jednak bardzo często zwracają uwagę na to, co jedzą i są świadomymi konsumentami. Powstało przekonanie, że zdrowe odżywianie jest niezwykle drogie i nie wszyscy mogą sobie na nie pozwolić. Warto jednak wiedzieć, że nie jest to prawda i na pewno każdy może kupować zdrowe produkty.

Co to jest dieta bez glutenu, dla kogo jest polecana?

 • Posted on: 7 January 2020
 • By: addmean
Żywność bezglutenowa
Author: TownePost Network
Source: http://www.flickr.com
Dieta bezglutenowa nie jest łatwa w zastosowaniu. Należy wyrzucić z jadłospisu nie tylko standardowe produkty które zawierają gluten, ale również ograniczyć te, w których gluten jest ukryty. Jakiego typu artykuły są możliwe, a jakie zakazane w diecie bezglutenowej? W jakich artykułach może pojawiać się gluten?

Praca nad ciałem - w jaki sposób rozpocząć odchudzanie?

 • Posted on: 5 January 2020
 • By: addmean
Świeże zioła i warzywa pomogą w walce z cellulitem
Author: Fotolia
Source: Fotolia
W ostatnich czasach coraz większa jest świadomość ludzi na temat tego, jak ważne jest dobre odżywianie się i dieta. Styl życia ma ogromny wpływ na zdrowie ludzi, którzy są bardzo aktywni. Trenują, zapisują się na baseny oraz siłownie, a dietetyk sportowy Wrocław jest coraz częściej odwiedzanym lekarzem. Jest to związane z panującą ostatnio modą na bycie fit. Wszyscy zamierzamy być zdrowi, pełni energii, zadbani.

Olej lniany a odmiennie zwany olej budwigowy to hit żywieniowy charakteryzujący się naprawdę niezwykłymi właściwościami zdrowotnymi.

 • Posted on: 31 December 2019
 • By: addmean
olej
Author: StateofIsrael
Source: http://www.flickr.com
Olej lniany a w inny sposób zwany olej budwigowy to szlagier żywieniowy charakteryzujący się naprawdę niesamowitymi, jak dowodzą badania, właściwościami zdrowotnymi. Wspiera działanie ludzkiego organizmu, bo zawiera aż 95 proc. nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, jakich układ sam nie potrafi wyprodukować, dlatego też należy podawać je razem z jedzeniem. Tłuszcze są wręcz nieocenione dla tkanek, komórek, narządów naszego ciała, gdyż zapewniają im dobre działanie a także ochraniają przed paroma schorzeniami, także nowotworowymi.

Jak odchudzić się? Parę najistotniejszych spraw.

 • Posted on: 22 December 2019
 • By: addmean
dieta odchudzająca
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W pewnym momencie każda kobieta zaczyna rozumieć, że pragnie metamorfozy. Staje wtedy przed lustrem i dostrzega swoje mankamenty. To je w głównej mierze pragnie przeobrazić albo zniwelować. Kobiety najczęściej bardzo surowo oceniają swoją figurę i jest ona zasadniczą rzeczą, jaką pragną przekształcić. Długo zastanawiają się na temat tego, jak schudnąć, robią listy za i przeciw, żeby ostatecznie zdecydować się na skuteczną metodę na odchudzanie.

Jak na przykład najlepiej zadbać o swoje ciało oraz zdrowie - praktyczne wskazówki i porady

 • Posted on: 16 December 2019
 • By: addmean
Jak pokonać jesienną senność
Author: iStock
Source: iStock
W jaki sposób zdołasz w optymalny sposób zadbać o swoje ciało oraz zdrowie? Wypada uznać, iż te dwie rzeczy precyzyjnie się ze sobą łączą, wobec tego jeżeli zdecydujesz się dbać o swoje zdrowie musisz w tym samym czasie zadbać o swoje ciało, oraz odwrotnie. Nie da się odseparować tych dwóch rzeczy, w końcu nie bez powodu powstało sformułowanie „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Wspieranie terapii dietą w leczeniu schorzeń cywilizacyjnych

 • Posted on: 10 December 2019
 • By: addmean
nadwaga
Author: Smallworldspictures123
Source: http://www.flickr.com
Dieta jest czymś, nad czym niestety nie wszyscy się zastanawiają na co dzień. Nierzadko zjadamy cokolwiek, często na szybko i bez większego zastanowienia. Najczęściej myślimy o diecie w dwóch przypadkach, jeden z nich jest korzystny, drugi o odcieniu ujemnym. Wypadek pozytywny zachodzi wtedy, gdy rodzi nam się potomek. Pożądamy by dziecko jak najlepiej się rozwijało. Przywiązujemy zatem wagę do tego co i o których godzinach zjada, nawet jeżeli pociecha się trochę buntuje.

Niebezpieczeństwa i zagrożenia które wynikają z nadwagi, jaką ma bardzo liczna część naszego społeczeństwa.

 • Posted on: 10 December 2019
 • By: addmean
Dieta
Author: iStock
Source: iStock
Lekarze od jakiegoś czasu alarmują, że nasze społeczeństwo zaczyna mieć coraz większy problem z nadwagą. Dotyczy to w zasadzie wszystkich, i dorosłych i dzieci, zwłaszcza pośród młodzieży będzie to stanowić ogromne zagrożenie. Młode osoby, które w tym wieku nabędą niepotrzebnych kilogramów w dorosłym życiu mogą mieć duże problemy z ich pozbyciem się. Jest wręcz odwrotnie, im ktoś będzie miał więcej lat, tym ma mniej siły i motywacji do tego, aby coś ze sobą zrobić.

Pages