dieta

Odchudzanie spędza ci sen z powiek? Poznaj parę sposobów pomocnych w uzyskaniu upragnionej figury

 • Posted on: 19 October 2020
 • By: addmean
zdrowie
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Odchudzanie to niebywale delikatny temat dla ludzi, którzy pomimo wytrwałych starań nie mogą obniżyć swojej wagi. Niekiedy bowiem trudno jest się indywidualnie zmotywować – przyjemniej jest obejrzeć film z kubeczkiem ulubionych lodów bądź położyć się i czytać książkę, niż wyjść pobiegać czy poćwiczyć na kupionych specjalnie w tym celu sprzętach. W takim przypadku warto jest skorzystać z innych możliwości, jakie nareszcie mogą przybliżyć nas do osiągnięcia upragnionej, szczuplejszej figury. Pierwszym z nich jest osobisty instruktor.

Dobrze skomponowane diety kulturystyczne

 • Posted on: 2 October 2020
 • By: addmean
Dieta i sport
Author: iStock
Source: iStock
Wskazówki dietetyczne pojawiające się w sieci są dostarczane przez fachowców i amatorów, dlatego dobrze jest je szczegółowo przefiltrować. Wówczas można być pewni tego, że wybierzemy dla siebie znakomite rozwiązanie w zakresie odpowiedniego oraz zrównoważonego odżywiania. Różnorodne diety kulturystyczne są dostosowywane zgodnie z wymogami każdego. Pod uwagę brana jest intensywność ćwiczeń, jednak i wymiary ciała. W ten sposób podawane jest dobowe zapotrzebowanie na mikroelementy i składniki odżywcze.

Co to jest ziołolecznictwo? Czy powinno ono zastąpić normalną lekarską kurację? Czy jest to bezpieczne?

 • Posted on: 24 September 2020
 • By: addmean
zioła
Author: OakleyOriginals
Source: www.flickr.com
Kiedy faktycznie doceniono leczniczą moc ziół? Można się tylko domyślać, że zioła towarzyszyły człowiekowi od początku dziejów. Z leczniczych słuszności roślin otwarcie wykorzystywali już starożytni, a sztuka lekarska ludowa od samych swych początków bazowała głównie na ziołach.

Jak utrzymać formę - zobacz nasze interesujące podpowiedzi

 • Posted on: 24 September 2020
 • By: addmean
tabletki
Author: Petras Gagilas
Source: http://www.flickr.com
Anti-aging to dziedzina wiedzy zajmująca się wydłużaniem ludzkiego życia. Albowiem długie, szczęśliwe życie to odwieczne marzenie każdego z nas. Od wieków wspominano o nim w baśniach i opowieściach, których bohaterowie prowadzili poszukiwania źródła wody, mogącej dać wieczną młodość oraz witalność.

Powody zaburzeń w odżywianiu u kobiet i ich szkodliwe konsekwencje

 • Posted on: 15 September 2020
 • By: addmean
Zaburzenia odżywiania- anoreksja
Author: Benjamin Watson
Source: http://www.flickr.com
Na dzień dzisiejszy zauważalna jest tendencja do dążenia do uzyskania chudej sylwetki. Sylwetka taka jest bowiem promowana jako najlepsza i pożądana. Dlatego faktem staje się ostre odchudzanie się u sporej liczby pań. Rzecz jasna przy większym stopniu otyłości dieta jest wręcz konieczna. Większa liczba nadprogramowych kilogramów jest bowiem czynnikiem zagrażającym zdrowiu człowieka.

Praca nad ciałem - w jaki sposób rozpocząć odchudzanie?

 • Posted on: 8 September 2020
 • By: addmean
Świeże zioła i warzywa pomogą w walce z cellulitem
Author: Fotolia
Source: Fotolia
W ostatnich czasach wzrasta świadomość ludzi o tym, jak istotne jest odpowiednie odżywianie się, a także dieta. Styl życia ma duży wpływ na zdrowie ludzi, którzy są bardzo aktywni. Ćwiczą, zapisują się na baseny i siłownie, a dietetyk sportowy Wrocław jest coraz chętniej odwiedzanym lekarzem. Jest to związane z panującą ostatnio modą na bycie fit. Wszyscy chcemy być pełni zdrowia, zadbani.

Poznaj proste metody żywienia

 • Posted on: 5 September 2020
 • By: addmean
Warzywa
Author: pulaw
Source: http://www.flickr.com
Raw food, to coś więcej aniżeli jedzenie jedynie jabłek i marchewki. Miłośnicy zdrowego stylu życia skłaniają się ku prostym metodom odżywiania. Jednym z nich jest dieta oparta jedynie na surowych produktach, czyli dieta RAW. Trzeba mieć troszkę wiedzy, ochoty i samozaparcia. Jeśli chcemy się dobrze czuć, powinniśmy postępować rozsądnie i sumiennie gwarantować swojemu ustrojowi to, czego pragnie, żeby posiadać werwę do aktywności i składniki pożywne do skutecznego funkcjonowania.

Jakie metody można stosować, żeby utrzymać na dłużej szczupłą sylwetkę

 • Posted on: 24 August 2020
 • By: addmean
suplement
Author: iStock
Source: iStock
Mało jest ludzi, którzy nie myślą o tym, żeby mieć szczupłą sylwetkę. Lecz w rzeczywistości różnie może z tym być, bo niewłaściwe zwyczaje żywieniowe, nieodpowiednia dieta i za mało ruchu powodują, że niestety często zaczynają się pojawiać różnego rodzaju zaokrąglenia figury.

Czy istnieje dobra recepta na skuteczne zrzucenie wagi?

 • Posted on: 13 August 2020
 • By: addmean
Author: Flickr.com
Niejedna dziewczyna chce ładnie wyglądać oraz wspaniale się prezentować. Nie jest to już jedynie pragnieniem dojrzałych dam, zdecydowanie więcej dorastających dziewczyn zaczyna już w młodym wieku interesować się sobą. Niejednokrotnie potrafimy zauważyć młode osoby w klubach fitness, uprawiające jogging czy jeżdżące na rowerze. Niestety nie dla wszystkich zrzucenie zbędnych kilogramów jest tak łatwe jak dla młodych ludzi czy osób wysportowanych.

Jak można dzisiaj bezpiecznie i na długo czas zrzucić nadprogramowe kilogramy?

 • Posted on: 5 August 2020
 • By: addmean
dieta
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Nowoczesne społeczeństwo kładzie rzeczywiście dosyć duży nacisk na posiadanie szczupłej i wysportowanej sylwetki. Nie należy się z tego powodu dziwić, że wiele osób decyduje się na odchudzanie, a ogromną popularnością odznaczają się różnego rodzaju diety, które niestety nie zawsze są bezpieczne i zdrowe. Z drugiej strony jednak można obecnie mówić o epidemii otyłości. Istotny odsetek osób w społeczeństwach rozwiniętych walczy z tym problemem, który coraz częściej dotyczy też dzieci. Jak w takim razie można skutecznie zrzucić nadprogramowe kilogramy, bez niebezpieczeństwa dla własnego zdrowia?

Z jakiego powodu dobrze jest obecnie skorzystać z usług polecanego dietetyka?

 • Posted on: 4 August 2020
 • By: addmean
dieta
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Dieta ma duże znaczenie dla zdrowia i samopoczucia każdej osoby, dlatego warto o nią dbać. Dzisiaj Polacy mają już zdecydowanie większą świadomość na temat tego, w jaki sposób stosownie się odżywiać, jednak dalej ułożenie jadłospisu dostosowanego do swoich potrzeb jest wielkim wyzwaniem, w związku z tym bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się usługi doświadczonych dietetyków. Dlaczego warto skorzystać z ich porad?

Utrzymywanie zdrowej diety w rzeczywistości powinno dotyczyć każdego człowieka.

 • Posted on: 27 July 2020
 • By: addmean
Dobra dieta uchroni nas przed nowotworem?
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Niestety w dzisiejszych czasach jest dostępnych za wiele artykułów, które nie wnoszą nic interesującego do naszej diety. Aczkolwiek zwykle na takie produkty mamy maksymalną chęć. O zmianie diety zaczynamy myśleć dopiero wtedy, kiedy faktycznie musimy już to zrobić.

Pages