dieta

Przy rozbudowywaniu muskulatury trzeba dostarczyć organizmowi wartościowych białek, dlatego potrzebne bywa przyjmowanie odżywek

 • Posted on: 20 June 2022
 • By: addmean
góry rankiem
Author: Erik Wilde
Source: http://www.flickr.com
Imponująca muskulatura to rozpoznawczy znak wszystkich kulturystów. Na pewno nie mogliby oni zyskać tak wspaniałych wyników, gdyby nie regularne treningi, właściwa dieta oraz dostarczanie układowi potrzebnych składników.

Chcesz zrzucić na wadze i czuć się zdrowo – zobacz, którą dietę naprawdę warto wybrać

 • Posted on: 16 June 2022
 • By: addmean
Zdrowe odżywianie
Author: Bakalland
Source: Bakalland
Nie jedynie w naszym państwie, ale i na całym świecie, co parę chwil popularność uzyskuje jakaś dieta. Często to tzw. dieta cud. Działa moment. Określona osoba zrzuca na wadze, czyje się znakomicie, lecz po krótkim czasie zjawia się efekt jojo. Wszystko powraca do starej formy, a osoba, odchudzająca się, raz jeszcze traci wiarę. Raz jeszcze się nie udało.

Czy powiemy jak schudnąć po ciąży?, by pozyskać takie informacje

 • Posted on: 9 June 2022
 • By: addmean
ciąża
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com
Czy posiadamy jakieś zapytania po ciąży?

Nie ulega wątpliwości, że macierzyństwo to niesamowity okres, w którym będziemy odpowiedzialni za niewielkiego człowieczka, który będzie ciałem z naszego ciała. Mimo wszystko jest to też czas obaw czy wszystko dobrze wykonamy, czy nie popełniamy jakichś błędów, które mogą być niebezpieczne dla dziecka. Czasami też poszukujemy miejsca, w którym będziemy mieli szansę wymieniać opinie z odmiennymi mamami.

Zbilansowane odżywianie – o czym trzeba przede wszystkim współcześnie pamiętać opracowując własną dietę?

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
zdrowie żywienie
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Chyba każda osoba znakomicie jest świadoma tego, że zdrowe odżywianie posiada priorytetowe znaczenie dla odpowiedniego działania organizmu człowieka. Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze to, co się je. O czym należy jednakowoż w pierwszej kolejności pamiętać planując własną dietę? Należy jeść dużo warzyw, gdyż są one źródłem potrzebnych witamin i mikroelementów.

Wspieranie terapii dietą w leczeniu schorzeń cywilizacyjnych

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
nadwaga
Author: Smallworldspictures123
Source: http://www.flickr.com
Dieta jest czymś, nad czym niestety nie wszyscy się zastanawiają na co dzień. Częstokroć zjadamy cokolwiek, niejednokrotnie na szybko i bez większego pomyślunku. Najczęściej myślimy o żywieniu w dwu przypadkach, jeden z nich jest pożądany, drugi o odcieniu ujemnym. Przypadek pozytywny zachodzi wtenczas, gdy rodzi nam się potomek. Pożądamy by dziecko prawidłowo się rozwijało. Przywiązujemy przeto wagę do tegoż co i o jakich godzinach zajada, nawet jeśli nasza pociecha się cokolwiek buntuje.

Z jakiego powodu dobrze jest obecnie skorzystać z usług polecanego dietetyka?

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
dieta
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Dieta ma priorytetowe znaczenie dla zdrowia i samopoczucia każdej osoby, tym samym warto o nią dbać. Obecnie Polacy mają już dużo większą świadomość na temat tego, jak odpowiednio się odżywiać, jednak dalej ułożenie jadłospisu dostosowanego do własnych wymagań jest dużym wyzwaniem, w związku z tym bardzo dużą popularnością charakteryzują się usługi profesjonalnych dietetyków. Dlaczego warto skorzystać z ich porad?

Racjonalne odżywianie jako droga do zdrowia i pięknego ciała

 • Posted on: 20 May 2022
 • By: addmean
Świeży sok NFC
Author: Yuri Samoilov
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach bardzo dużo produktów, które możemy nabyć w sklepach jest bardzo niezdrowa. Ludzie jednak coraz częściej zwracają uwagę na to, co jedzą i są świadomymi konsumentami. Powstało przekonanie, że racjonalne odżywianie jest niezwykle kosztowne i nie wszyscy mogą sobie na nie pozwolić. Warto jednak wiedzieć, że nie jest to prawda i na pewno każdy może nabywać zdrowe produkty.

Czy istnieje dobra recepta na skuteczne zrzucenie wagi?

 • Posted on: 18 May 2022
 • By: addmean
Author: Flickr.com
Niejedna kobieta chce ładnie wyglądać i efektownie się prezentować. Nie jest to już tylko marzeniem dorosłych pań, coraz więcej nastolatek rozpoczyna już w młodym wieku dbać o siebie. Notorycznie potrafimy zastać młode osoby w klubach fitness, uprawiające nordic walking czy jeżdżące na hulajnodze. Niestety nie dla każdego człowieka zgubienie zbędnych kilogramów jest tak proste jak dla młodzieży czy osób wysportowanych.

Jak zadbać o swoje zdrowie? Koniecznie łykaj suplementy dla kobiet!

 • Posted on: 11 May 2022
 • By: addmean
witaminy
Author: Nina Matthews
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas słyszał o tym, co nazywane jest mianem zdrowa żywność czy też zdrowe jedzenie. Na pewno niejeden z nas myślał także o tym, ażeby samodzielnie zainteresować się tym, co ukrywa się pod tą nazwą i w jaki sposób samemu planować sobie właściwą dietę tak, żeby była ona pełnowartościowa i równocześnie zdrowa oraz bez toksyn.

Właściwa suplementacja i ćwiczenia fizyczne kluczem do długowieczności

 • Posted on: 10 May 2022
 • By: addmean
sport to zdrowie
Author: Leo-setä
Source: http://www.flickr.com
Funkcjonujemy w świecie, w jakim każdego dnia rzucamy się w wir obowiązków. Ciągły stres, siedzący tryb życia, praca przy komputerze mogą mieć bardzo zły wpływ na nasz humor a w dalszej perspektywie na nasze zdrowie. Należy zatem zatroszczyć się o siebie już teraz.

Dieta nie przynosi efektów? To dobra pora spotkać się z profesjonalistą, który pomoże ci odzyskać piękną figurę

 • Posted on: 30 April 2022
 • By: addmean
Dietetyczny posiłek
Author: with wind
Source: http://www.flickr.com
Sposób żywienia uznawany przez współczesnego człowieka, jak też tryb życia, jaki najczęściej nie zostawia czasu na aktywność fizyczną, powoduje, że bardzo liczna grupa osób cierpi z powodu otyłości. W wielu sytuacjach ludzie samodzielnie podejmują starania pozbycia się nadliczbowych kilogramów, ograniczając posiłki, wybierając treningi lub inną aktywność ruchową, jak także wykorzystując preparaty dostępne w aptekach bez recepty.

Gdy decydujesz się przyjmować sterydy, musisz stosować się do wyznaczonych porcji

 • Posted on: 29 April 2022
 • By: addmean
Trening na siłowni
Author: J@YGS
Source: http://www.flickr.com
Dużo osób marzy o pięknej i umięśnionej sylwetce, która doskonale podkreśli ogrom treningów włożony w jej ukształtowanie. Muskulatura bywa najbardziej ceniona przez mężczyzn, niemniej nie brak też i kobiet, które pragną rzeźbić swoje ciało.

Jak efektywnie zatroszczyć się o figurę i rewelacyjne samopoczucie?

 • Posted on: 21 April 2022
 • By: addmean
Tak kobiety, jak i mężczyźni od dawna poszukują skutecznej metody na to, jak spalić tłuszcz z brzucha. W księgarniach trafić można na wiele poradników na ten temat, ale skuteczniejsze od nich bez wątpienia okażą się systematyczne ćwiczenia fizyczne. Stały ruch oraz rekreacja to gwarancja sukcesu, lecz osiągniemy go prędzej jedząc zdrowe oraz zbilansowane posiłki każdego dnia. Warto postawić na odpowiednią dietę, by nie spotkał nas efekt jojo, tak niesamowicie niepożądany przez odchudzających się.

Pages