Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Jak wyglądają powinności portiera? Czy dobrze go zatrudnić w swojej firmie? O czym pamiętać?

  • Posted on: 28 September 2021
  • By: addmean
Są takie zawody, jakie są w stanie wydawać się niepozorne, a pracownicy, którzy je wykonują niewidoczni. Na pewno do tego typu grupy zaliczamy portierów, ponieważ z jednej strony jest to osoba, którą spotykamy przy wejściu do jakiegoś miejsca, z drugiej w sumie nie narzucająca się, lecz informująca na wyraźną prośbę petenta.


Z tego względu powstaje pytanie: czy w sumie portier jest niezbędny, jeśli mamy aktualnie różnorodne elektroniczne systemy rejestracji i inne nowinki?
gotówka
Author: Mark Hodson Photos
Source: http://www.flickr.com


Miejmy na uwadze, że portier to pracownik, którego zadania są jasno zdefiniowane. Informuje petentów danej instytucji - urzędu, hotelu, większej firmy - o jej topografii i zasadach działania. Porter ma swoje stanowisko przy wejściu do budynku, które obsługuje, odpowiada poza tym za pozostałe zadania, takie jak wydawanie i zdawanie kluczy od pomieszczeń, prowadzi zeszyt raportowy a także zgłasza o różnorakich nieprawidłowościach i usterkach.


Niby nie jest specjalnie widoczny i tylko czasem się aktywizuje, gdy ktoś poprosi go o pomoc, a tak naprawdę wie wszystko oraz dostrzega wszystko, nic mu nie umknie.

Skoro masz chęć w większym stopniu zbadać omawiany tu temat, to kliknij tutaj. Bez strachu, to wiarygodny link - są tam dające do myślenia informacje.

Jak widzimy chociażby z takiego powodu to osoba, która musi być zatrudniona w różnych miejscach, szczególnie tych, gdzie wiele rzeczy się dzieje oraz w każdy dzień pojawiają się nowi klienci lub petenci.


Zwłaszcza iż to stanowisko ma sens też w pozostałych sytuacjach, np. jak wybuchnie pożar, będzie on wymuszał opuszczenie danej instytucji przez pracowników i postronne osoby.

Jeżeli pasjonuje Cię omawiana w niniejszym poście kwestia, zobacz treść na stronie (https://www.interwiedza.pl/energetyczne/), którą zapewne też uznasz za pomocną.

Będzie kierował ewakuacją, gdyż zna doskonale miejsce, gdzie pracuje, jesteśmy w stanie powiedzieć, że zna bardziej niż inny człowiek.