Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Jak wyglądają powinności portiera? Czy dobrze go zatrudnić w swojej firmie? O czym pamiętać?

  • Posted on: 8 August 2020
  • By: addmean
Są takie zawody, jakie są w stanie wydawać się niepozorne, a pracownicy, którzy je wykonują niewidoczni. Na pewno do tego typu grupy zaliczamy portierów, ponieważ z jednej strony jest to osoba, którą spotykamy przy wejściu do jakiegoś miejsca, z drugiej w sumie nie narzucająca się, lecz informująca na wyraźną prośbę petenta.
Z tego względu powstaje pytanie: czy w sumie portier jest niezbędny, jeśli mamy aktualnie różnorodne elektroniczne systemy rejestracji i inne nowinki?


gotówka
Author: Mark Hodson Photos
Source: http://www.flickr.com


Miejmy na uwadze, że portier to pracownik, którego zadania są jasno zdefiniowane. Informuje petentów danej instytucji - urzędu, hotelu, większej firmy - o jej topografii i zasadach działania. Porter ma swoje stanowisko przy wejściu do budynku, które obsługuje, odpowiada poza tym za pozostałe zadania, takie jak wydawanie i zdawanie kluczy od pomieszczeń, prowadzi zeszyt raportowy a także zgłasza o różnorakich nieprawidłowościach i usterkach.


Niby nie jest specjalnie widoczny i tylko czasem się aktywizuje, gdy ktoś poprosi go o pomoc, a tak naprawdę wie wszystko oraz dostrzega wszystko, nic mu nie umknie.

Skoro masz chęć w większym stopniu zbadać omawiany tu temat, to kliknij tutaj. Bez strachu, to wiarygodny link - są tam dające do myślenia informacje.

Jak widzimy chociażby z takiego powodu to osoba, która musi być zatrudniona w różnych miejscach, szczególnie tych, gdzie wiele rzeczy się dzieje oraz w każdy dzień pojawiają się nowi klienci lub petenci.
Zwłaszcza iż to stanowisko ma sens też w pozostałych sytuacjach, np. jak wybuchnie pożar, będzie on wymuszał opuszczenie danej instytucji przez pracowników i postronne osoby.

Chcesz dowiedzieć się więcej na opisywany temat? To świetnie, gdyż pod linkiem wynajem długoterminowy samochodów odnajdziesz ciekawe dane, które Cię zaabsorbują.

Będzie kierował ewakuacją, gdyż zna doskonale miejsce, gdzie pracuje, jesteśmy w stanie powiedzieć, że zna bardziej niż inny człowiek.