posiłki

Ciekawe wydanie zdrowego jedzenia

 • Posted on: 14 January 2020
 • By: addmean
zdrowa dieta
Author: amanderson2
Source: http://www.flickr.com
W Polsce, przez ostatnie kilka lat nadeszła prawdziwa zmiana w postrzeganiu specjałów, występujących na naszym stole. To, co jeszcze niedawno mieliśmy za zdrowe i pożywne, dziś jest postrachem ludzi chcących żywić się zdrowo. Pojawiły się u nas zupełnie nowe trendy kuchenne i dietetyczne, ludzie zaciekawili się właściwościami odżywczymi konsumowanych dań, nierzadko przekładając je nad kwestie smakowe. Jednak najczęściej realizujemy przepisy, łączące w sobie zdrowie i smak. Zielona herbata wyparła czarną, spożywamy więcej roślin i owoców, ograniczamy cukry - ludzie stali się bardziej odpowiedzialni.

Jak to jest z tą dietą? Co zrobić, kiedy pojawi się kryzys? Jakie znamy na to sposoby? Z czego warto w takiej sytuacji skorzystać?

 • Posted on: 8 January 2020
 • By: addmean
dieta
Author: Bakalland
Source: Bakalland
Prawdopodobnie już tego zasmakowałeś, że pojawił się w twoim odchudzaniu nieznośny zastój. To z reguły doświadczenie każdego, kto podejmuje się próby pozbycia się kilku kilogramów. Są szczęśliwie sposoby na te kłopoty, można wrócić na konkretny tor i właściwe odchudzanie.

Które narzędzia wskazane jest pozyskać do naszej kuchni?

 • Posted on: 26 December 2019
 • By: addmean
Widelec
Author: Dan G
Source: http://www.flickr.com
Duża część z nas dobrze wie, że kuchnia jest jednym z pomieszczeń w naszym mieszkaniu, która spełnia użyteczną rolę. To zazwyczaj w niej przygotowujemy nasze posiłki na cały dzień oraz w szeregu przypadków przyrządzamy wyborne przekąski.

Czajnik tudzież garnki - wyposażenie kuchenne bez których nie da się pichcić oraz przygotowywać posiłki

 • Posted on: 29 November 2019
 • By: addmean
powiększenie - zdrowie
Author: Bernt Rostad
Source: http://www.flickr.com
Wspólne, towarzyskie kolacje to detal budujący więzi. Nie ulega kwestii nie od dzisiaj siadając do stołu całą rodziną wspiera się kontakty międzyludzkie, rozmawia, co więcej lepiej poznaje.

Podstawą dobrego posiłku to zdrowe składniki

 • Posted on: 8 November 2019
 • By: addmean
Obiad
Author: Ville Oksanen
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas wchodząc do kawiarni czy baru nie zdaje sobie sprawy z tego, jak dużo pracy i organizacji wymaga prowadzenie takiego biznesu. Oczywiście bardzo ważną rzeczą są specjalistyczne sprzęty kuchenne, do przygotowania posiłków i trzymania surowców.

Diety pudełkowa - czym jest, komu jest zalecana i jak wiele kosztuje?

 • Posted on: 25 October 2019
 • By: addmean
zdrowie - landszaft
Author: Maciej Lewandowski
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze w ostatnim czasie „dieta pudełkowa” była zarezerwowana tylko dla elity. Celebryci, osoby dobrze zarabiające ochoczo korzystały z alternatywy diety pudełkowej, to znaczy specjalnie zamawianych posiłków, które sporządzane są w dokładnej współpracy z kucharzem oraz dietetykiem. Dieta pudełkowa znakomicie wpływa na stratę zbędnych kalorii bądź ich przybranie - w zależności od potrzeb organizmu.

Zdrowie najistotniejsze

 • Posted on: 16 October 2019
 • By: addmean
Zdrowie kobiety
Author: jerine / http://www.flickr.com
Każdy z nas powinien zwrócić szczególną uwagę na to, jak odżywia oraz jak ubiera się zimą. Warto wybierać wtedy bogate w witaminy, warzywa i owoce oraz troszczyć się o dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości energii poprzez dobór odpowiedniego pożywienia. Doskonale skomponowany jadłospis to pewność odpowiedniego samopoczucia, również na zimę. Powinno się też systematycznie się ruszać, ponieważ bez ruchu nasz organizm jest o wiele słabszy, przez co mniej wydajny.

Doskonałe samopoczucie zapewnione dzięki doktor Budwig

 • Posted on: 11 October 2019
 • By: addmean
Kwiat słonecznika i olej
Author: www.tOrange.biz Valdemar Fishmen
Source: http://www.flickr.com
Dieta polecana przez doktor Budwig łączy się z obowiązująca piramidą żywieniową. Opiera się na najzdrowszych produktach, a jej zbilansowanie przypomina bardzo reguły diety śródziemnomorskiej. Ma mnóstwo antyoksydantów i kwasów omega-3. Odpowiednie będą również posiłki, które mają olej lniany.

Z jakich powodów warto dużo zdrowiej się odżywiać?

 • Posted on: 18 March 2019
 • By: addmean
Pieczarki
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Pragniemy jeść relatywnie zdrowo, ale przy tym nigdy nie skarżyć się na standard swojego funkcjonowania. W końcu są ze wszech miar zdrowe potrawy, które jednak najzwyczajniej wprowadziłyby nas praktycznie w jadłowstręt. Mimo wszystko jesteśmy sytymi ludźmi, toteż generalnie nie zjemy chętnie tego co w zupełności nam nie pasuje. Można powiedzieć, iż na całe szczęście zdarzają się takie potrawy, które choć całkiem zdrowe, pozytywne dla zdrowia, to jednakowoż w żadnym wypadku nie powodują, że jedząc je będziemy nieomal płakali.