Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Jak wybrać nowoczesny fotel masujący

  • Posted on: 6 October 2019
  • By: addmean
Jeżeli mamy siedzącą pracę, lub intensywnie uprawiamy sport często przydatny może być nam masaż. Wiadomo są to różne masaże. Inaczej masowany będzie pracownik korporacyjny, który cierpi na ból kręgosłupa od dużej liczby godzin spędzanych w tej samej pozycji przy komputerze, a inaczej potraktowany zostanie na przykład biegacz, któremu trzeba rozluźnienia mięśni po ćwiczeniach czy rozciągnięcia przykurczonych więzadeł.

Najlepiej jest pójść do specjalisty, który ma gabinet masażu, posiada pełne wyposażenie, jak np. stoły do masażu, różnego typu sprzęty, a przede wszystkim doświadczenie w tym w jaki sposób należy wykonywać- masaż kraków. To jest najważniejsze. Od tego zależy nasze bezpieczeństwo, masażem zrobionym w niewłaściwy sposób można zdecydowanie sporo złego wyrządzić.

masażysta podczas pracy
Author: TijsB
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli nie chcemy dosłownie oddawać się w ręce masażysty pomyślmy nad odmiennym wyjściem. Wybierając tego typu sprzęt należy sprawdzić parę rzeczy. Przede wszystkim programy masujące. Zazwyczaj mamy ich do wyboru parę, skupiają się na kilku okolicach ciała – może to być szyja, górna albo dolna część pleców, nogi albo ramiona. Musimy mieć również opcję wyboru intensywności masażu, tak, aby sprawiał przyjemność. Druga sprawa – koszty. Oczywiście fotele są różnego typu, stosunkowo tanie i droższe. Mają mniej lub więcej programów itp.

Jeśli uważasz, że niniejszy wpis jest godny Twojego zainteresowania, to z pewnością warto zobaczyć tutaj (http://www.titaniumdental.pl/chirurgia/) pozostałe tego typu teksty.

Kupmy ten, który jest dla nas najlepszy i na który nas stać. Następna kwestia – wielkość. Może się to wydawać mało znaczące, ale jeżeli mamy małe mieszkanie to ogromny fotel do masażu je po prostu zagraci i zamiast cieszyć się fotelem zaczniemy się o niego obijać i będzie nas to denerwować.

Jeśli nie mamy wolnej przestrzeni i przede wszystkim funduszy na zakup fotela mamy jeszcze jednak opcja. Maty masujące są rozwiązaniem dostępnym praktycznie dla wszystkich. Stosunkowo niedrogie, można je położyć na fotelu, lub na podłodze.

Jeżeli chcesz zobaczyć coś rzeczywiście niesamowitego? Nie ma jakiegokolwiek kłopotu - spójrz na to a zadowolenie będzie zapewnione.

Nie potrzeba na nie miejsca, ponieważ wyjmujemy je wyłącznie na czas masowania, są łatwe do obsłużenia i działają tak samo jak każdy inny przyrząd do masowania.


Niezbędny dla specjalisty od masowania jest przebyty kurs masażu, . Naturalnie zwracajmy uwagę na to, czy są dobrze zrobione, czy kabel jest właściwie zamocowany- żeby nie wypadł po tygodniu. Masaż to świetny sposób na relaks dla wszystkich. Niezależnie od tego jakie życie prowadzimy może pomóc nam zrelaksować mięśnie spięte z racji stresu, albo intensywnych ćwiczeń.