Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Działaj bezstresowo, nie pokazowo

  • Posted on: 8 March 2021
  • By: addmean
Napięcie dopada was prawie zawsze, biegniemy przez sytuacje i chcemy świetnie poradzić sobie z całokształtem. Buntuje się wtedy duch i organizm. A może warto zatrzymać się w milczeniu, luknać i bez pośpiechu wrócić do równowagi.


zdrowie - fotografia
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
Jednym ze wypróbowanych sposobów na lek, wykonywanym od setek lat jest masaż stemplami ziołowymi. Metoda ta przyszła z Azji i polega na masowaniu ciała podgrzaną mieszanką roślin zawiniętą w bawełniany materiał, który tworzy gbulwiasty stempel - chińskie herbaty ze sklepu Historyczny masaż stemplami ziołowywmi filtruje ciało z toksyn i aktywuje ciało do regeneracji, a także uśmierza cierpienie, usuwa stres i przyjemnie przywraca harmonię ciału oraz odstresowuje ducha. Po masażu wygladamy zdrowo i lekko. Świetnym zabiegiem leczącym najróżniejsze zakłócenia, które mogą tworzyć się z nadmiaru ciężkich emocji, może być refleksologia. Jest to uzdrawiajacy zabieg bazujący na naciskaniu wybranych punktów znajdujacych się na nogach, rękach i buzi. Fachowy ucisk stymuluje krążenie i łagodzi napięcia nerwowe poprzez uwalnianie korytarzy operatywnych z trucizn. Trzeba miec świadomość, że refleksologia nie powinna być robiona pochopnie, ale wykonywana przez fachowca wtedy bedziemy pewni wspaniałych efektów.


Jeśli czujemy się długotrwale nerwowi ma szansę równiez nam poradzić medycyna chińska (zobacz ofertę na chiński masaż (zobacz przeskocz pod ten adres http://rehafit.org) kamieniami w Warszawie). Jest to medycyna wielostronna, która w diagnozie obejmuje całego człowieka i wiąże schorzenie ciała z konkretnymi uczuciami, które przeżywamy. Staramy się wyciszyć strach czy apatię najrózniejszymi sposobami, psychoterapią, kojacą melodią, jednak tradycyjna medycyna chińska widzi łączność pomiędzy lękiem i stresem, a nieprawidłowym działaniem nerek czy schorzeniami serca. Dlatego kiedy nic nie pomaga i psychicznie czujemy się słabiej trzeba przyjrzeć się organizmowi i skorzystać z mądrości holistycznej.


Autentyczna radość wydobywa się z wnętrza i aby ją dostrzec należy stanąć - najlepsza chińska herbata z żeń-szenia na Droga do spokoju to wielowarstowy proces. Podporę dają masaże, medycyna chińska, ale też kontakt z naturą, cisza i wiara, że spełnienie nie bywa perfekcyjne.