Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Jakiego typu odpowiednie właściwości ma owoc granatu? Na co ma szansę wpływać eliksir z tego typu owocu?

  • Posted on: 7 May 2022
  • By: addmean
Eliksir z owoców granatu to skoncentrowana ciecz robiony z miąższu oraz owoców, do tego poddany fragmentarycznej żywej fermentacji przy pomocy bakterii pro biotycznych. Przy takim użyciu jest nie tylko łagodny dla żołądka, ale także niezwykle łatwo przyswajalny dla organizmu. Co więcej jest bardzo smaczny w smaku– o owocowo-korzennym smaku.


Z reguły, by wytworzyć eliksir z owoców granatu można zużyć około pięćdziesięciu najlepszej jakości owoców. Dzięki zużywaniu właściwych metod wytwarzania oraz użyciu żywej fermentacji możliwe jest zrobienie eliksiru o maksymalnej ilości bioaktywnych i doskonale wchłanialnych polifenoli. Eliksir z owoców granatu ma szansę zawierać w sobie wspaniałe właściwości, które mogą znaleźć się w owocu granatu.

owoce granatu w koszyku
Author: Moyan Brenn
Source: flickr.com
Trzeba zaznaczyć, że już pojedyncza łyżeczka eliksiru – czyli około 10 mililitrów – może zawierać w sobie tak ogromną ilość bioaktywnych antyutleniaczy, co jedna butelka odpowiedniej jakości czerwonego wina – lub także tyle, co pół litra zielonej herbaty. Jedna butelka (butelki termiczne) ekstraktu z owoców granatu może zawierać w sobie bardzo dużą moc przeciwutleniaczy TEAC na poziomie 225 mmol, jak również posiada w sobie aż 15 tysięcy mg polifenoli. Zobacz inne produkty: (NutriKid Multi Fibre truskawkowy 200 ml) Polifenole niezwykle oddziałowują na stan naczyń krwionośnych oraz na serce. Również panowie zachwalają sobie eliksir z owoców granatu – wpływa bowiem doskonale na prostatę. Polifenole bowiem są silnymi antyutleniaczami, przez co w skuteczny sposób mogą spowolnić proces postarzania się komórek – ponadto dodają witalności a także wpływają na uzyskanie niewielkiego poziomu cholesterolu.


Tym bardziej po 45 roku życia powinny stać się elementem diety każdego z nas. Wyciąg z owoców granatu ma szansę stosować przede wszystkim na poprawę naczyń krwionośnycha także wzmocnienie serca, jako część diety może wspomagać leczenie prostaty, jako poprawienie witalności a także wydolności organizmu, jak również jako suplement na spowolnienie starzenie się komórek. Musimy przyjmować dawkę około 10 mililitrów dziennie (jeśli zapotrzebowanie jest większe wtedy podwójną dawkę). Dobrze jako rozcieńczony w szklance wody albo też soku – około dwudziestu minut przed albo dwie godziny po jedzeniu.