Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Inwestuj na giełdzie i wygrywaj kasę

  • Posted on: 6 June 2022
  • By: addmean
Odkąd na początku lat 90-tych Polska stała się dostępna dla zagranicznych inwestorów, pierwsze, rodzime spółki zaczęły pojawiać się na giełdzie. Obecnie, ćwierć wieku później, tego typu korporacji jest mnóstwo, gdyż nastała ogromna prywatyzacja przedsiębiorstw państwowych, które zostały sprzedane w postaci akcji.


lampa asperatus
Author: asperatus.pl
Source: asperatus.pl
Dzisiaj każdy dorosły człowiek ma szansę wejść w posiadanie swojego pakietu, który pozwoli mu zainwestować majątek.


Aby zająć się obstawianiem na giełdzie, w ogóle nie potrzebujesz być specjalnie zaznajomiony w tematyce. Gdyż to nie my sami kupujemy akcje JSW lub nowe technologie innej spółki, to agencje maklerskie robią to w naszym imieniu (czytaj na Jednak mimo to należy zaciekawić się tematem chociaż minimalnie, zanim zdecydujemy się wydać ciężko zarobione pieniądze. Na giełdzie dostępnych jest wiele spółek praktycznie pewnych - akcje PGNiG regularnie idą w górę, bowiem nie zapowiada się na to, aby Polacy nie chcieli używać gazu przy ogrzewaniu mieszkań. Niekiedy można wzbogacić się nagle, kupując obniżony pakiet, który za parę dnibardzo pójdzie w górę. Lecz jest to wielkie ryzyko, tylko dla wytrwałych graczy.


Jeżeli chciałbyś nabyć akcje JSW lub odmiennej spółki, przede wszystkim powinieneś odszukać biuro maklerskie. W internecie znajdziesz mnóstwo agencji, które oferują swoje usługi w tym zakresie. Kontaktujesz się z nimi i umawiasz na spotkanie. Zostanie ci przydzielony makler, który od teraz będzie zajmował się naszym portfelem (zaktualizowany post na blogu). Na twoje komendy będzie kupował oraz sprzedawał akcje PGNiG, podpowie ci, jak działać najsłuszniej w twojej sytuacji majątkowej.


Słyszeliśmy pełno historii, przede wszystkim filmowych, w których bohaterowie z dnia na dzień wzbogacali się albo tracili swój majątek (sprawdź program do inwentaryzacji majątku) na giełdzie. Prawda nie będzie tak spektakularna, lecz z pewnością możemy uszczknąć dla siebie trochę kapitału w ten sposób. Jednak podstawą jest odszukanie odpowiedniego biura maklerskiego.