wzrok

Nowoczesna, zaawansowana i niezmiernie efektywna korekta wzroku - FEMTO lasik

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
korekcja wzroku
Author: IMR advertising by PR
Femtolasik to nowoczesna, niezwykle zaawansowana i bardzo skuteczna korekta wzroku, jaka należy do jednych z bardziej zaawansowanych metod na całym świecie. Jest to metoda, jaka zalecana jest pacjentom z dużą wadą wzroku, do takich wad wzroku powinno się między innymi nadwzroczność bądź rozliczne typy astygmatyzmu. Metoda ta jest metodą głęboką, w czasie zabiegu używa się szczególnego lasera.

Jeśli masz wadę wzroku, na pewno wiesz, że nie jest to nic fajnego - czy są jakieś metody na pozbycie się wad wzroku?

 • Posted on: 28 February 2021
 • By: addmean
kobieta podczas badania wzroku
Author: Aaron Benitez
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach coraz więcej ludzi ma problemy ze wzrokiem. Nie da się zaprzeczyć, iż zdecydowanie duży wpływ na to ma nasz tryb życia - zwykle mnóstwo czasu w trakcie dnia spędzamy przed laptopem - problem ten dotyczy szczególnie osób dorosłych.

Choroby oczu i ich korekcja u starszych

 • Posted on: 6 February 2021
 • By: addmean
wzrok, okulary, badanie
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Obecnie każdy z nas, przedstawicieli nowoczesnego społeczeństwa, zmuszony jest siedzieć mniej więcej kilka godzin dziennie przed monitorem komputera lub telewizora. To następnie niezwykle wpływa na stan naszego wzroku, który jest szczególnie wadliwy i podatny.

Optyk Toruń cieszy się świetnymi ocenami spośród pacjentów

 • Posted on: 5 November 2020
 • By: addmean
okulary
Author: Maria Teresa Ambrosi
Source: http://www.flickr.com
Na badanie wzroku Toruń zaprasza regularnie do własnych okulistów

Im prędzej dostrzeżemy, że z naszymi oczami robi się coś nie tak, tym większa będzie szansa, że uda nam się zadziałać na czas, a co się z tym wiąże, że będziemy posiadali ewentualność zatrzymać rozkwit schorzenia, lub przynajmniej bardzo go zwolnić.

Okuliści Bielsko Biała, szpital okulistyczny Śląsk - zobacz który gabinet wybrać, oceny

 • Posted on: 10 October 2020
 • By: addmean
oczy
Source: pixabay.com
Wszyscy chcielibyśmy mieć jak najlepiej działające zmysły. Suma summarum często nawet o nich nie rozmyślamy dopóki coś nie zacznie szwankować. Gdy nasze zmysły przestają dobrze działać, wtedy zaczynamy wariować razem z nimi, bo nie mamy pojęcia, co się dzieje. Kiedy czujemy, że nie wyczuwamy smaków, albo niedosłyszymy, albo gdy nie możemy zobaczyć wszystkiego z właściwą ostrością - w tego typu sytuacjach zaczynamy się zastanawiać, do którego lekarza się udać.

Chcesz zaszaleć? Już w tym momencie postaw na zakup rewelacyjnych soczewek z serii Big Eyes albo Glamour!

 • Posted on: 6 October 2020
 • By: addmean
oko
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
W obecnych czasach mnóstwo osób ma problemy ze wzrokiem. Maluchy mają przeważnie kłopoty z dalekowzrocznością, tymczasem studenci bardzo często borykają się z krótkowzrocznością.Nie ma wątpliwości, iż nasze dzieciaki powinny nosić okulary korekcyjne, a nie soczewki kontaktowe. Jednak dorośli ludzie, jacy posiadają wadę wzroku powinni rozważyć tą alternatywę. Noszenie soczewek jest komfortowe z kilku powodów, w szczególności szkła kontaktowe nie parują i nie utrudniają nic w dziennym życiu. Osoby, jakie miały kiedykolwiek styczność z soczewkami na bank potwierdzą to, iż jest o wiele bardziej wygodne.

Eliminowanie defektów oczu - sprawdzone rozwiązania poprawiania widzenia.

 • Posted on: 14 September 2020
 • By: addmean
lekarz w pracy
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
Oko jest czułym narządem zmysłu o złożonej budowie. Schorzenia oczu mogą odnosić się do wielu pojedynczych części oka składających się na gałkę oczną, również nerwu wzrokowego, a także organów dodatkowych oka, to znaczy powiek, spojówek, mięśni poruszających okiem i narządu łzowego, którego przeznaczeniem jest podtrzymywanie stosownego poziomu nawilżenia powierzchni oka i oczyszczanie jej.

Diametralnie inne oblicze optyki

 • Posted on: 4 August 2020
 • By: addmean
optyk
Author: Lu Dabrowski
Source: http://www.flickr.com
Nauka nieustannie idzie do przodu. Pojawiają się nowe leki na choroby, które jeszcze do niedawna były śmiertelne. Chirurgia estetyczna rozbudowuje się w zawrotnym tempie - zabiegi przeprowadzane przez wyspecjalizowanych kosmetologów wyparły groźne operacje. Również w dziedzinie optyki cały czas coś się zmienia. Odkrywane są coraz to nowe sposoby polepszenia naszego wzroku, a w związku z tym, także komfortu życia.

Oczy są zwierciadłem tego, co przebiega w naszym ciele – dbajmy o nie

 • Posted on: 16 July 2020
 • By: addmean
okulista
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Choroba, to przypadłość, której każdy z nas unika, gdyż powoduje złe samopoczucie, może sprawiać ból i zmniejszać naszą aktywność życiową. Wiele chorób wykrywa się dopiero, kiedy ujawnią się pierwsze objawy informujące, że coś jest nie tak jak powinno. Jednakże istnieją także inne sposoby na wczesne wykrycie nieprawidłowości. Jednym z nich jest na przykład badanie dna oka.

Dbaj o swój wzrok!

 • Posted on: 20 June 2020
 • By: addmean
okulary
Author: Ernst|Photography
Source: http://www.flickr.com
Wzrok z pewnością może być zaliczony do absolutnie najważniejszych zmysłów człowieka, a życie codzienne bez jego pomocy byłoby niezwykle trudne. Zresztą, nieustannie przekonują się o tym ludzie którzy cierpią z powodu różnego rodzaju wad wzroku – pod wieloma względami jest się wówczas praktycznie uzależnionym od pomocy innych. Warto w związku z tym wspomnieć o tym, że bardzo wiele owych chorób wynika przede wszystkim z naszych własnych zaniedbań, więc absolutnie każdy z nas musi przykładać maksymalną uwagę do tego, aby móc rzeczywiście dobrze dbać o swój wzrok.

Jak działać, gdy okaże się, iż mamy zaćmę? powinniśmy w takim momencie zdecydować się na operację

 • Posted on: 22 May 2020
 • By: addmean
Leczenie zaćmy
Author: Bird&Co.
Source: Bird&Co.
Zaćma to zmętnienie naturalnie przezroczystej soczewki. Jak wiemy, ta część naszego oka skupia światło na siatkówce, a zmiany na jej powierzchni, jak zaćma – pogarszają proces widzenia. Zaćma rozwija się powoli z upływem czasu, jest tak jednak, że robi się nagle. Zaćma jest częsta u osób po 60. roku życia, objawia się aż w 60% przypadków.

Zabiegi medyczne dzięki jakim da się ulepszyć stan wzroku.

 • Posted on: 30 January 2020
 • By: addmean
wzrok
Author: iStock
Source: iStock
Te operacje dzięki jakim można będzie ulepszyć stan wzroku to zabiegi, jakie wykonywane są w nawiązaniu do innowacyjnych metod. To daje gwarancję, iż rezultaty leczenia będą zadowalające dla chorych. Niestety, polskie realia powiązane ze stanem służby zdrowia pozostają takie, iż w chwili obecnej trudno jest się na ten zabieg dostać prędko. Zazwyczaj osoby decydujące się na określone zabiegi muszą czekać parę miesięcy w kolejce, a nie wszystkich stać na prywatne leczenie.

Pages