kobieta

Powody zaburzeń w odżywianiu u kobiet i ich szkodliwe konsekwencje

 • Posted on: 15 September 2020
 • By: addmean
Zaburzenia odżywiania- anoreksja
Author: Benjamin Watson
Source: http://www.flickr.com
Na dzień dzisiejszy zauważalna jest tendencja do dążenia do uzyskania chudej sylwetki. Sylwetka taka jest bowiem promowana jako najlepsza i pożądana. Dlatego faktem staje się ostre odchudzanie się u sporej liczby pań. Rzecz jasna przy większym stopniu otyłości dieta jest wręcz konieczna. Większa liczba nadprogramowych kilogramów jest bowiem czynnikiem zagrażającym zdrowiu człowieka.

Piękny wygląd to dla dużej ilości pań bardzo istotna sprawa i z tego powodu chcą każdego dnia prezentować się zjawiskowo

 • Posted on: 24 August 2020
 • By: addmean
zdrowie intymne
Author: Indi Samarajiva
Source: http://www.flickr.com
Każda przedstawicielka tzw płci słabej jest ładna - to fakt. Ponętność każdej jest inna i dlatego świat bywa bardziej interesujący, ponieważ nie jest jednowymiarowy.

O piękno można zadbać z wykorzystaniem naturalnych specyfików i zabiegów , to bardzo korzystne sposoby

 • Posted on: 18 June 2020
 • By: addmean
Każda kobieta pragnie pięknie prezentować się i ujmować zadbanym ciałem oraz skórą. W tym celu nabywa się dobrej klasy środki kosmetyczne i wykonuje różnorakie zabiegi oraz rytuały pielęgnacyjne. W ostatnich latach kobiety zaczęły chętniej stosować środki naturalne i zwracać uwagę, żeby wybierać i kupować jedynie bezpieczne specyfiki bez sztucznych substancji
.

Jeśli interesują nas tematy takie jak medycyna estetyczna bądź usuwanie laserowe warto dokładnie przejrzeć portale internetowe.

 • Posted on: 20 May 2020
 • By: addmean
Medycyna estetyczna
Author: Bird&Co
Source: Bird&Co
Dzisiaj wygląd ma wielkie znaczenie i szczególnie istotny jest on dla kobiet. Dostępne na rynku rozwiązania pozwalające powstrzymać czy zatuszować skutki procesu starzenia mają coraz więcej klientek, które ochoczo zapisują się na pojedyncze zabiegi. Niewątpliwie chirurgia plastyczna jest dyscypliną, która jest jednocześnie chwalona i ceniona, a także mocno potępiana.

Czym zajmuje się pielęgniarka oraz położna? Jakie musi posiadać predyspozycje?

 • Posted on: 2 March 2020
 • By: addmean
pielęgniarka
Author: Sarah Zucca
Source: http://www.flickr.com
Istnieją takie profesje, jakie w sposób nieodłączny wiążą się z pomocą. Ażeby wykonywać taki zawód trzeba posiadać konkretne predyspozycje, ponieważ w innym razie może być trudno spełniać swoje obowiązki.

Wszystkie dziewczyny chciałyby mieć długie i zadbane rzęsy

 • Posted on: 19 November 2019
 • By: addmean
Delikatny problem, czyli cera naczynkowa
Author: 123rf
Source: 123rf
Na okładkach czasopism widzimy przedstawicielki płci pięknej idealne. Nie chodzi tu, o to czy są blondynkami czy brunetkami, czy o , to jakie mają paznokcie. Chodzi raczej o to, że nie mają ani jednej krotki, włosy pięknie lśnią i zawsze wyglądają świeżo i po prostu ładnie. Ba! Nawet, kiedy widzimy zdjęcia w Internecie niby zaraz po przebudzeniu to zauważamy, że większość kobiet wygląda rzeczywiście genialnie, mimo, że dopiero, co się przebudziła. Jeżeli, o to chodzi najlepszą metodą są sztuczne rzęsy, które założy nam kosmetyczka.