zdrowie

Zadbaj o swoje zdrowie oraz formę z odpowiednimi preparatami, jednak nie zapomnij skonsultować się z farmaceutą

 • Posted on: 20 January 2020
 • By: addmean
figura, sylwetka, kobieta
Author: Fotolia
Source: Fotolia
W obecnych czasach bardzo dużo mówi się o konieczności zyskania pięknego wyglądu i nieskazitelnej figury. Te kanony urody dyktują nam programy telewizyjne i kolorowe miesięczniki, a my czynimy wszystko, aby za nimi nadążać. Czasem bywa tak, że przykładamy naprawdę dużo uwagi, żeby zadbać o nasze zdrowie i urodę, lecz efekty są mizerne. Warto mieć na względzie, że w aptekach można odnaleźć sojuszników w tych zmaganiach.

Które środki wybrać, by uchronić nasze zdrowie?

 • Posted on: 15 January 2020
 • By: addmean
Zadbaj o rodziców na emeryturze
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Zachowanie naszego zdrowia w odpowiednim stanie jest zadaniem nadzwyczaj trudnym. W toku bowiem różnych czynności, które w wielu przypadkach są związane z uzyskiwaniem przez nas pracy bardzo łatwo o kontuzję czy innego rodzaju nadszarpnięcie naszego ciała.

Masaż to wyjątkowo pomocny zabieg, jeżeli chodzi o bóle kręgosłupa; w Warszawie bez problemu odnajdziemy świetnych specjalistów

 • Posted on: 15 January 2020
 • By: addmean
Tortilla z chudym schabem
Author: ZM Pekpol
Source: ZM Pekpol
Żyjemy w wyjątkowo stresujących czasach. Dużo osób prowadzi siedzący tryb życia, źle się żywi i nie uprawia sportu. Wszystko to źle wpływa na ich ciało.

Olej z pestek dyni będzie naprawdę zdrowy

 • Posted on: 15 January 2020
 • By: addmean
olej z dyni
Author: Garyy Knight
Source: https://www.flickr.com
Musimy popatrzeć na olej z pestek dyni

Coraz bardziej jesteśmy świadomi tego, jak mocno to co spożywamy oddziałuje na stan naszego zdrowia. Przez to właśnie patrzymy na etykiety, jakie znajdują się na produktach, które kupujemy, czytamy opinie specjalistów na temat różnorakich składników odżywczych.

Ciekawe wydanie zdrowego jedzenia

 • Posted on: 14 January 2020
 • By: addmean
zdrowa dieta
Author: amanderson2
Source: http://www.flickr.com
W Polsce, przez ostatnie kilka lat nadeszła prawdziwa zmiana w postrzeganiu specjałów, występujących na naszym stole. To, co jeszcze niedawno mieliśmy za zdrowe i pożywne, dziś jest postrachem ludzi chcących żywić się zdrowo. Pojawiły się u nas zupełnie nowe trendy kuchenne i dietetyczne, ludzie zaciekawili się właściwościami odżywczymi konsumowanych dań, nierzadko przekładając je nad kwestie smakowe. Jednak najczęściej realizujemy przepisy, łączące w sobie zdrowie i smak. Zielona herbata wyparła czarną, spożywamy więcej roślin i owoców, ograniczamy cukry - ludzie stali się bardziej odpowiedzialni.

Dietetyk – czy warto umówić się na wizytę, jeśli próbujemy pozbyć się zbędnych kilogramów?

 • Posted on: 10 January 2020
 • By: addmean
dieta
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Na wiosnę każdy chciałby wyglądać jak najlepiej. Pozbywamy się grubych kurtek i pokazujemy całemu światu naszą figurę, często zostawiającą sporo do życzenia. Niestety zrzucanie kg nie jest takie łatwe, jak tycie, więc niejedna osoba ma z kłopot. W tym niełatwym wyzwaniu może pomóc nam dietetyk. Dlaczego warto umówić się na konsultacje oraz skorzystać z jego wskazówek?

Jak to jest z tą dietą? Co zrobić, kiedy pojawi się kryzys? Jakie znamy na to sposoby? Z czego warto w takiej sytuacji skorzystać?

 • Posted on: 8 January 2020
 • By: addmean
dieta
Author: Bakalland
Source: Bakalland
Prawdopodobnie już tego zasmakowałeś, że pojawił się w twoim odchudzaniu nieznośny zastój. To z reguły doświadczenie każdego, kto podejmuje się próby pozbycia się kilku kilogramów. Są szczęśliwie sposoby na te kłopoty, można wrócić na konkretny tor i właściwe odchudzanie.

Praca nad ciałem - w jaki sposób rozpocząć odchudzanie?

 • Posted on: 5 January 2020
 • By: addmean
Świeże zioła i warzywa pomogą w walce z cellulitem
Author: Fotolia
Source: Fotolia
W ostatnich czasach coraz większa jest świadomość ludzi na temat tego, jak ważne jest dobre odżywianie się i dieta. Styl życia ma ogromny wpływ na zdrowie ludzi, którzy są bardzo aktywni. Trenują, zapisują się na baseny oraz siłownie, a dietetyk sportowy Wrocław jest coraz częściej odwiedzanym lekarzem. Jest to związane z panującą ostatnio modą na bycie fit. Wszyscy zamierzamy być zdrowi, pełni energii, zadbani.

Dowiadujemy się które usługi mają wpływ na komfort życia

 • Posted on: 5 January 2020
 • By: addmean
Niejednokrotnie wielu z nas doświadcza kłopotów ze zdrowiem, jakie nie stanowią dla nas bezpośredniego zagrożenia, jednak są niesłychanie doskwierające. Do nadmienionych niedogodności zaliczają się kłopoty z wagą, alergie, bóle i inne schorzenia, które niezrównanie negatywnie wpływają na wygodę naszego codziennego życia.

przepisy kucharskie

 • Posted on: 1 January 2020
 • By: addmean
Jabłko
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
W czasach gdy tak wiele się mówi o zdrowym odżywianiu, a gotowe dania nafaszerowane są chemią, pitraszenie choćby najprostszych potraw powinno stać się powszedniością. Gotowanie to wielka umiejętność i żeby znaleźć się wśród tych co kucharzą, dobrze jest się wybrać na lekcje gotowania.

Gdzie wykonać najlepsze badania dotyczące obecności pasożytów w organizmie człowieka

 • Posted on: 31 December 2019
 • By: addmean
Lekarka
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach niełatwo jest zatroszczyć się skutecznie o swoje zdrowie. Właściwa dieta albo aktywność fizyczna czasami nie wystarczą dziś, aby być zdrowym. Duża ilość zanieczyszczeń a, także chemii w żywności miewa w większości wypadków bardzo negatywne konsekwencje dla funkcjonowania dużej ilości organizmów. Potrzeba nieco bardziej zgłębiać ten temat, żeby wiedzieć, jak najlepiej postarać się o zdrowie.

Pages