zdrowie

Nie należy mówić, iż nie mamy chwili słabości, skoro w rzeczywistości one występują. Na problemy są przecież metody

 • Posted on: 27 February 2021
 • By: addmean
psycholog
Source: flickr.com
Nie ma tak naprawdę jednej jedynej rady na wszystkie bolączki, które są w stanie nam przeszkodzić w życiu. Są one niestety procesem dość naturalnym, więc zamiast je odrzucać, udawać, że nic nam nie jest, należy je zaakceptować. To nie oznacza, iż się poddajemy, na pewno nie, jeśli bowiem zaakceptujemy nasze słabości, mniej korzystne dni, jakich doświadczamy, to będziemy choć wiedzieć, z jakim wrogiem mamy do czynienia.

Z jakich powodów przed psychoterapeutą zazwyczaj stoi trudne zadanie?

 • Posted on: 25 February 2021
 • By: addmean
wizyta u psychoterapeuty
Author: Mike Renlund
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj kłopoty z psychiką ma wielu ludzi. Pozornie można by uznać, że to trochę dziwne: przecież ogólnie żyjemy w lepszych czasach niż w zeszłych stuleciach. Stać nas na więcej rzeczy, jesteśmy wolni, możemy robić co chcemy, być gdzie chcemy i jacy chcemy. Mimo to lekarz, jakim jest psychoterapeuta kraków i tak nie narzeka na brak pracy.
Oczywiście najczęściej psychoterapeuta zajmuje się takimi przypadkami chorób na tle psychicznym, które mają znaczący wpływ na życie człowieka, w związku z czym dzięki zastosowaniu terapii umożliwia ich zniwelowanie i przywrócenie danej osoby do zdrowia.

przepisy kucharskie

 • Posted on: 24 February 2021
 • By: addmean
Jabłko
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
W czasach gdy tyle się opowiada o zdrowym żywieniu, a gotowe dania nafaszerowane są chemią, pichcenie choćby najprostszych potraw powinno stać się normalnością. Kucharzenie to wielka sztuka i żeby znaleźć się wśród owych co kucharzą, dobrze jest się wybrać na zajęcia gotowania.

Różnice w ogólnym podejściu do chorych w medycynie nowoczesnej i naturalnej, plusy tradycyjnych technik leczenia.

 • Posted on: 20 February 2021
 • By: addmean
Medycyna naturalna
Author: Bird&Co
Source: Bird&Co
Choroby od bardzo dawna są nieodłączną częścią naszego życia. Zanim odkryto antybiotyki, to na niektóre z nich umierało znacznie więcej ludzi, niż przez wszystkie wojny. Dopiero przełomowe odkrycie antybiotyków spowodowało, że choroby które były wywoływane przez bakterie zaczęły być uleczalne, od tego czasu rozpoczęła też epoka nowoczesnej medycyny.

Temat tabu – zapłodnienie in vitro. Od czego zacząć gdy tego potrzebujemy?

 • Posted on: 17 February 2021
 • By: addmean
bank spermy
Author: CIAT
Source: http://www.flickr.com
Trwające bardzo długo i bezskuteczne staranie się o potomstwo często powoduje zakłopotanie i zdenerwowanie pośród małżonków. Chociaż para bardzo się stara, dba o swój stan zdrowia i jest gotowa na posiadanie dziecka, nie uzyskuje oczekiwanego rezultatu. In vitro to jedna z bardziej popularnych metod zapłodnienia. Wiele placówek medycznych otrzymało na specjalny program dla par środki z Ministerstwa Zdrowia.

Bezgraniczny wybór leczniczych możliwości

 • Posted on: 16 February 2021
 • By: addmean
tabletki
Source: http://www.sxc.hu
Patrząc na lekarstwa, zrobiliśmy na przestrzeni ostatnich lat spory postęp. Na rynku możemy bez skrępowania przebierać wśród godnych uwagi opcji, jakie dobierane są jednak w pełni zgodnie ze zdaniem fachowca. W pełni indywidualne podejście do każdej chorej osoby pokazuje też ogromne zaangażowane.

Jak niezwykle ważne są komórki macierzyste dla naszego zdrowia - na czym polega ich zbawienne działanie?

 • Posted on: 16 February 2021
 • By: addmean
piegi na kolanach
Author: DesultoryMe
Source: http://www.flickr.com
Nasze ciało jest złożone z wielu różnorodnych typów komórek, są one niezbędne dla stanu naszego zdrowia. Są one odpowiedzialne za codzienne czynności, o których nawet za bardzo nie myślimy, jak bicie serca, oczyszczanie krwi przez nerki, prace mózgu i tym podobne. Bardzo istotną rolę w naszym organizmie spełniają komórki macierzyste, budują one różnorodne rodzaje komórek, są one dostawcą również całkowicie nowych komórek. Ponadto, gdy komórki macierzyste ulegają podziałowi są w stanie kreować większą ilość komórek macierzystych. Przykładowo, komórki macierzyste skóry są w stanie tworzyć nowe komórki, właśnie skóry, albo za takie, jakie są odpowiedzialne za produkcję melatoniny.

Stomatologia – jedna z najmłodszych dziedzin medycyny

 • Posted on: 11 February 2021
 • By: addmean
dentysta
Author: kelly
Source: http://www.flickr.com
Każdy wie, że żyje się tylko raz, więc trzeba opiekować się o nasze zdrowie. Specjaliści zachęcają by przynajmniej raz na kilka miesięcy zbadać czy wszystkie procesy w naszym ciele przebiegają prawidłowo. Takie cykliczne badania pozwolą nam zachować przez lata odpowiednią gospodarkę wodną, mineralną w ciele jak również siły witalne. Jednakże często zapominamy jak ważne dla zdrowia organizmu jest zdrowe uzębienie.

Gra w piłkę

 • Posted on: 11 February 2021
 • By: addmean
buty sportowe
Author: Sneaker
Source: Sneaker
Miejski tryb życia, rozwijająca się komputeryzacja, przyspieszający, ciągły wyścig po sukcesy w karierze czy jak najlepsze oceny w nauce doprowadziły do tego, że mało spośród nas dba odpowiednio o formę ciała i zdrowie. Dotyczy to zwłaszcza najmłodszych, którzy, tkwiąc w domu przed komputerem, surfując po sieci, nie tylko powodują u siebie drobne zmiany w toku myślenia i sposobie poznawania nowych wiadomości, które są obce dla naszej natury, ale także opychają się słodkimi przekąskami, które powodują tycie i bardzo utrudniają jakikolwiek ruch, odwodzą od wychodzenia z domu i gier z przyjaciółmi, nie wspominając o profesjonalnym uprawianiu sportu.

Masaż to wyjątkowo pomocny zabieg, jeżeli chodzi o bóle kręgosłupa; w Warszawie bez problemu odnajdziemy świetnych specjalistów

 • Posted on: 7 February 2021
 • By: addmean
Tortilla z chudym schabem
Author: ZM Pekpol
Source: ZM Pekpol
Żyjemy w niesłychanie nerwowych czasach. Mnóstwo osób prowadzi siedzący tryb życia, źle się odżywia oraz nie trenuje. Wszystko to źle wpływa na ich organizm.

Z jakiego powodu dobrze jest obecnie skorzystać z usług polecanego dietetyka?

 • Posted on: 6 February 2021
 • By: addmean
dieta
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Dieta ma podstawowe znaczenie dla zdrowia i samopoczucia każdej osoby, wobec tego warto się o nią zatroszczyć. Obecnie Polacy mają już o wiele większą świadomość na temat tego, jak prawidłowo się odżywiać, jednakże cały czas ułożenie jadłospisu dopasowanego do swoich potrzeb jest wielkim wyzwaniem, toteż bardzo dużym zainteresowaniem charakteryzują się usługi profesjonalnych dietetyków. Czemu dobrze jest skorzystać z ich porad?

Jak to jest z tą dietą? Co zrobić, kiedy pojawi się kryzys? Jakie znamy na to sposoby? Z czego warto w takiej sytuacji skorzystać?

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
dieta
Author: Bakalland
Source: Bakalland
Prawdopodobnie już tego mogłeś doświadczyć, że pojawił się w twoim odchudzaniu zły zastój. To z reguły doświadczenie każdego, kto podejmuje się próby zrzucenia paru kilogramów. Są na szczęście sposoby na te kłopoty, możemy wrócić na właściwy tor i właściwe odchudzanie.

Pages