Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Jakie jest pozytywne oddziaływanie ganoderma lucidum? Zobacz więcej na temat cudownych grzybów.

  • Posted on: 7 May 2022
  • By: addmean
Ganoderma lucidum jest niezwykle rzadko rosnącym grzybem w naturze. Uprawy stały się nieodzowne, ażeby podołać wymaganiom rynków międzynarodowych.
Głównymi, standardowymi metodami hodowli są trociny w workach, bądź butelkach i uprawy na zwykłych polanach. Techniki upraw zależą od głównych czynników środowiskowych.


medycyna naturalna
Author: Green Mountain Girls Farm
Source: http://www.flickr.com
Badania kliniczne potwierdziły, że grzyb ganoderma lucidum efektywnie rozszerza arterie wieńcowe, zwiększając transfer krwi i usprawniając krążenie w naczyniach cienkich mięśnia sercowego, wzmacnia zaopatrzenie w tlen i dodaje energii mięśniowi sercowemu. Dzięki temu pomaga zabezpieczać serce i jest korzystny w leczeniu i profilaktyce chorób sera.

Jeżeli prezentowany tekst wzbudza Twoją ciekawość, kliknij tu oraz dodatkowo zdobądź ważne informacje (http://hipokrates-olesnica.pl/dermatolog/), które też są warte wspomnienia.

Grzyb ten jest w stanie ograniczyć stan cholesterolu, lipoprotein i triglicederydów. Zapobiega przyrastaniu zmian miażdżycowych, a jeżeli takie już zaistniały, ogranicza poziom cholesterolu w ścianach żylnych. Wyciąg jest wysoce skuteczny w przywracaniu sił życiowej i werwy, czy też w osłabieniu po przeciągającej się chorobie, w szczególności u pacjentów chorujących na nowotwory, także po radio- i chemioterapii - .

Jednym z zasadniczych działań ganoderma lucidum jest zabezpieczenie skóry i opóźnienie jej starzenia. Może zatrzymać i dostrajać zawartość wody w skórze, przez co utrzymuje ją nawodnioną, gładką i sprężystą. Wstrzymuje również generowanie i odkładanie melaniny w skórze. Wyroby kosmetyczne wytworzone z tego grzyba stają się nową gwiazdą przemysłu. Zażywając w tym samym czasie produkty spożywcze osiągnięte z grzyba otrzymamy efekt synergii. Dodając grzyb Ganoderam lucidum do kąpieli, nie tylko zadbamy o to ażeby cera pozostała gładka i błyszcząca, ale zabezpieczymy ją przed infekcjami bakteryjnymi - sklep który w ofercie ma grzyby Reishi.
Ganoderma lucidum jest w stanie chronić wątrobę przed fizjologicznymi i biologicznymi czynnikami niszczącymi, a pozytywne efekty aplikowania jest możliwość uzyskać zarówno przed jak i po uszkodzeniu organu.


Aktywuje metabolizm substancji medycznych i toksycznych zebranych w wątrobie, prowadząc do jej wyleczenia. Może być wykorzystywany w leczeniu przeciągłego zatrucia, różnych gatunków długotrwałego zapalenia i pozostałych chorób tego organu. Sprawdź rownież: produkty z kategorii chińskich herbat