nadwaga

Czy da się długoterminowo zapanować nad swoją wagą?

 • Posted on: 5 August 2022
 • By: addmean
zdrowe odżywianie
Source: ekoj.pl
Nie od dziś wiadomo, że idealna sylwetka jest pragnieniem sporej części naszego społeczeństwa. Należy bowiem potwierdzić, że liczba osób, jakie niestety posiada złe przyzwyczajenia żywieniowe jest wciąż ogromna. Nasza przesadna konsumpcja rzecz jasna znajduje odzwierciedlenie w postaci niepotrzebnych kilogramów, jakie niestety przyczepiają się do naszego organizmu. Ich obniżenie w krótkim czasie jest wyzwaniem wyjątkowo trudnym, z jakim niestety niejednokrotnie nie jesteśmy sobie w stanie poradzić.

Z jakiego powodu dobrze jest obecnie skorzystać z usług polecanego dietetyka?

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
dieta
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Dieta ma priorytetowe znaczenie dla zdrowia i samopoczucia każdej osoby, tym samym warto o nią dbać. Obecnie Polacy mają już dużo większą świadomość na temat tego, jak odpowiednio się odżywiać, jednak dalej ułożenie jadłospisu dostosowanego do własnych wymagań jest dużym wyzwaniem, w związku z tym bardzo dużą popularnością charakteryzują się usługi profesjonalnych dietetyków. Dlaczego warto skorzystać z ich porad?

Dieta nie przynosi efektów? To dobra pora spotkać się z profesjonalistą, który pomoże ci odzyskać piękną figurę

 • Posted on: 30 April 2022
 • By: addmean
Dietetyczny posiłek
Author: with wind
Source: http://www.flickr.com
Sposób żywienia uznawany przez współczesnego człowieka, jak też tryb życia, jaki najczęściej nie zostawia czasu na aktywność fizyczną, powoduje, że bardzo liczna grupa osób cierpi z powodu otyłości. W wielu sytuacjach ludzie samodzielnie podejmują starania pozbycia się nadliczbowych kilogramów, ograniczając posiłki, wybierając treningi lub inną aktywność ruchową, jak także wykorzystując preparaty dostępne w aptekach bez recepty.

Dokąd udać się w przypadku choroby, by się konsekwentnie wyleczyć?

 • Posted on: 6 December 2021
 • By: addmean
choroba
Author: GMFRK
Source: GMFRK
Niejednemu/niejednej z nas okazałaby się pomocna odnowa biologiczna a także ulepszenie kondycji fizycznej. Gdzie wtedy się udać? Dobrym miejscem jest centrum zdrowia. Pomimo tego, że świadomość i wiedza ludzi jest coraz głębsza w obszarze rehabilitacji czy zabiegania o zdrowy sposób życia, jest ciągle sporo wad postawy, chorób cywilizacyjnych (takich jak przykładowo nadwaga, nadciśnienie, cukrzyca) bądź rozmaitego typu urazów. Powiększona liczba schorzeń nie zawsze idzie w parze z dostępnością do leczenia, które to jest czasami niezwykle ograniczone. W szczególności ograniczenie to dotyczy się rehabilitacji. Do głównych problemów zalicza się np. to, że pacjenci borykają się z wyznaczaniem odległych terminów wizyt ( np. za dwa miesiące, pół roku) albo zupełnym brakiem dostępności do tego rodzaju serwisu w małych miejscowościach.

Czy dzisiejsze społeczeństwa mają kłopot z nadwagą? Negatywne działanie otyłości na kondycję fizyczną i psychiczną ludzi

 • Posted on: 8 November 2021
 • By: addmean
otyłość
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Jeżeli porozglądamy się wokół, to dostrzeżemy, iż niemała część społeczeństwa boryka się z licznymi problemami zdrowotnymi. Niestety, ale pomimo tego, iż światowa medycyna idzie do przodu w godnym podziwu tempie, to wciąż mnóstwo ludzi nie może sobie poradzić z przytrafiającymi się ich dolegliwościami. Jak się okazuje, ogrom jednostek chorobowych jest bardzo ciężko zdiagnozować, ponieważ objawy są niełatwe do wychwycenia, a niekiedy nawet mylące.

Przeprawa z otyłością – w jaki sposób się za nią wziąć

 • Posted on: 4 November 2021
 • By: addmean
W aktualnych czasach coraz więcej osób zmaga się z problemem nadwagi i otyłości. W wielu przypadkach może to być wywołane chorobami, lecz z reguły jest to wynikiem naszego lenistwa, nieodpowiedniego żywienia i szkodliwych nawyków, których nie potrafimy się pozbyć. Jest dużo sposobów, aby móc sobie z tym radzić, dlatego zamiast żalić się nad sobą, powinniśmy podjąć walkę oraz starać się cokolwiek zmienić.

Na czym będzie polegać liposukcja, jakie zasady bezpieczeństwa należy zapewnić podczas planowania tego zabiegu

 • Posted on: 21 February 2021
 • By: addmean
liposukcja bioder i ud
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Wiele osób ma sporo problemów ze swoją sylwetką. Nawet pomimo właściwego odżywiania i sporej ilości ruchu ich kształty nie do końca będą odpowiadać oczekiwaniom. Oczywiście można się nadal katować i wszystkiego wyrzekać, ale niektórych spraw bez większej pomocy może się po prostu nie dać przeskoczyć.

W jaki sposób zrzucić niepotrzebne kilogramy? Krótki poradnik dla świeżo upieczonych mam ze stolicy Wielkopolski

 • Posted on: 10 June 2020
 • By: addmean
odchudzanie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Panie marzą o doskonałej sylwetce już w wieku dwunastu lat. Gdy natura nie obdarzyła konkretnej reprezentantki płci pięknej wysmukłymi nogami i płaskim brzuchem, to niestety takiej nastolatce bądź trzydziestolatce pozostaje gimnastyka i godzinne albo nawet trzygodzinne ćwiczenia. Powodów nadwagi bywa sporo - uwarunkowania genetyczne, zła dieta, aż w końcu... ciąża.