nadwaga

Z jakiego powodu dobrze jest obecnie skorzystać z usług polecanego dietetyka?

 • Posted on: 4 August 2020
 • By: addmean
dieta
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Dieta ma duże znaczenie dla zdrowia i samopoczucia każdej osoby, dlatego warto o nią dbać. Dzisiaj Polacy mają już zdecydowanie większą świadomość na temat tego, w jaki sposób stosownie się odżywiać, jednak dalej ułożenie jadłospisu dostosowanego do swoich potrzeb jest wielkim wyzwaniem, w związku z tym bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się usługi doświadczonych dietetyków. Dlaczego warto skorzystać z ich porad?

Czy da się długoterminowo zapanować nad swoją wagą?

 • Posted on: 22 July 2020
 • By: addmean
zdrowe odżywianie
Source: ekoj.pl
Nie od teraz wiadomo, że perfekcyjna sylwetka jest marzeniem sporej części naszego społeczeństwa. Należy bowiem przyznać, że liczba osób, które na nieszczęście posiada złe przyzwyczajenia żywieniowe jest wciąż ogromna. Nasza nadmierna konsumpcja oczywiście odszukuje odzwierciedlenie w postaci zbytecznych kilogramów, które niestety przyczepiają się do naszego organizmu. Ich zredukowanie w krótkim czasie jest zadaniem niezmiernie trudnym, z jakim niestety niejednokrotnie nie jesteśmy sobie dać rady.

Przeprawa z otyłością – w jaki sposób się za nią wziąć

 • Posted on: 21 July 2020
 • By: addmean
W teraźniejszych czasach coraz więcej osób zmaga się z problemem nadwagi oraz otyłości. W wielu przypadkach może to być wywołane chorobami, lecz najczęściej jest to wynikiem naszego lenistwa, nieodpowiedniego żywienia i szkodliwych zwyczajów, jakich nie potrafimy się pozbyć. Jest dużo metod, aby móc sobie z tym radzić, toteż zamiast żalić się nad sobą, musimy podjąć walkę i postarać się cokolwiek zmienić.

W jaki sposób zrzucić niepotrzebne kilogramy? Krótki poradnik dla świeżo upieczonych mam ze stolicy Wielkopolski

 • Posted on: 10 June 2020
 • By: addmean
odchudzanie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Panie marzą o doskonałej sylwetce już w wieku dwunastu lat. Gdy natura nie obdarzyła konkretnej reprezentantki płci pięknej wysmukłymi nogami i płaskim brzuchem, to niestety takiej nastolatce bądź trzydziestolatce pozostaje gimnastyka i godzinne albo nawet trzygodzinne ćwiczenia. Powodów nadwagi bywa sporo - uwarunkowania genetyczne, zła dieta, aż w końcu... ciąża.

Dokąd udać się w przypadku choroby, by się konsekwentnie wyleczyć?

 • Posted on: 13 May 2020
 • By: addmean
choroba
Author: GMFRK
Source: GMFRK
Niejednemu/niejednej z nas przydałaby się renowacja biologiczna a także polepszenie kondycji fizycznej. Gdzie wtedy się udać? Bardzo dobrym miejscem jest centrum zdrowia. Mimo tego, że świadomość i wiedza społeczeństwa jest coraz wyższa w obszarze rehabilitacji czy zabiegania o zdrowy styl życia, jest wciąż wiele wad postawy, chorób cywilizacyjnych (takich jak m. in. nadwaga, nadciśnienie, cukrzyca) bądź różnego typu urazów. Powiększona ilość chorób nie zawsze jest w parze z dostępem do leczenia, które to jest często bardzo ograniczone. W szczególności ograniczenie to dotyczy się rehabilitacji. Do bazowych problemów zalicza się przykładowo to, że pacjenci spotykają się z wyznaczaniem absurdalnych terminów wizyt ( np. za dwa miesiące, pół roku) albo zupełnym brakiem dostępności do tego typu serwisu w małych miejscowościach.

Czy dzisiejsze społeczeństwa mają kłopot z nadwagą? Negatywne działanie otyłości na kondycję fizyczną i psychiczną ludzi

 • Posted on: 12 May 2020
 • By: addmean
otyłość
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Jeżeli porozglądamy się dookoła, to dostrzeżemy, że spora część społeczeństwa zmaga się z licznymi problemami zdrowotnymi. Niestety, lecz pomimo tego, iż światowa medycyna rozwija się w imponującym tempie, to nadal mnóstwo osób nie może sobie poradzić z przytrafiającymi się ich dolegliwościami. Jak się okazuje, ogrom jednostek chorobowych jest niezmiernie ciężko zdiagnozować, gdyż symptomy są niełatwe do wychwycenia, a czasem nawet mylące.

Dieta nie przynosi efektów? To dobra pora spotkać się z profesjonalistą, który pomoże ci odzyskać piękną figurę

 • Posted on: 16 April 2020
 • By: addmean
Dietetyczny posiłek
Author: with wind
Source: http://www.flickr.com
Model żywienia uznawany przez dzisiejszego człowieka, jak też tryb życia, jaki często nie pozostawia czasu na aktywność ruchową, sprawia, że bardzo szeroka grupa osób cierpi z powodu otyłości. W wielu przypadkach ludzie samodzielnie podejmują próby pozbycia się nadliczbowych kilogramów, ograniczając jedzenie, decydując się na treningi albo inną aktywność fizyczną, jak także stosując preparaty dostępne w aptece bez recepty.

Na czym będzie polegać liposukcja, jakie zasady bezpieczeństwa należy zapewnić podczas planowania tego zabiegu

 • Posted on: 3 December 2019
 • By: addmean
liposukcja bioder i ud
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Wiele osób ma problemy ze swoją sylwetką. Nawet pomimo właściwego odżywiania i dużej ilości ruchu ich kształty nie zawsze będą odpowiadać oczekiwaniom. Rzecz jasna można się nadal katować i wszystkiego wyrzekać, ale pewnych rzeczy bez większej pomocy może się zwyczajnie nie dać przeskoczyć.