stres

Zapoznaj się z naturalnymi metodami walki z częstymi schorzeniami!

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
powiększenie - zdrowie
Author: alex and mac
Source: http://www.flickr.com
Środki lecznicze i suplementy diety przyjmujemy obecnie w ogromnych ilościach. Reklamy, często jedynie rzekomo skutecznych środków, atakują nas z każdej strony. Często spotykane dolegliwości chorobowe można jednak często pokonać domowymi metodami.

Aby utrzymać dobrą kondycję trzeba zadbać nie tylko o ciało, ale również o duszę

 • Posted on: 9 August 2020
 • By: addmean
Dziewczyna z kruczarnymi włosami
Author: Robert Moran
Source: http://www.flickr.com
Życie jest pełne niespodzianek. Czasem potrzebujemy odpocząć. Kluczowe pytanie brzmi - na co się w takim wypadku zdecydować?


Raz na jakiś czas chwila relaksu bywa potrzebna każdemu z nas, nie patrząc na rodzaj wykonywanej pracy, prozę życia prywatnego, jak również ogólny stan zdrowia.

Dobry psycholog pomoże zwalczyć długotrwały stres, który negatywnie wpływa na twoje ciało i życie

 • Posted on: 3 June 2020
 • By: addmean
wizyta u psychologa
Source: flickr.com
Wielu z nas boryka się na co dzień ze stresem, który może mieć różne źródła. W niedużej dawce, stres może działać na nas motywująco, ale im jest większy tym trudniej jest nam zapanować nad sobą. Nierzadko w takich przypadkach potrzebna jest wizyta u psychologa, który może nam pomóc zwalczyć stres.

Bogaty zakres terapii psychologicznej, czyli do kogo zwracać się ze swoim kłopotem?

 • Posted on: 14 May 2020
 • By: addmean
psychoterapeuta
Source: flickr.com
Psycholog jest zawodem działającym na pograniczu innych zawodów: psychiatry, psychoterapeuty czy mentora. Od lekcji (nauczyciel w szkole) przez rozwój osobisty po kompetencje psychiatry - wszędzie tam przedmiotem oddziaływania i „naprawy” jest nasza psychika. Mając problemy w jednej z przestrzeni życiowych wybierzemy się do psychologa specjalisty, zajmującego się wybraną „działką”.

Ginekolog w Bielsku Białej, dawstwo komórek rozrodczych

 • Posted on: 2 April 2020
 • By: addmean
gabinet ginekologiczny
Author: Agência de Notícias do Acre
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie pociechy jest oczywistą potrzebą człowieka. Większość osób chce mieć dzieci, a problem pojawia się, kiedy pojawienie się malucha oddalają trudności z zajściem w ciążę. Długotrwałe leczenie bezpłodności wystawia pary na rzeczywistą próbę. Pomimo że stres związany z niepłodnością jest nie do uniknięcia, istnieją metody na to, żeby oswoić się z owym kłopotem. Przede wszystkim wypada uświadomić sobie, że zmiany nastroju i zmienne uczucia, oraz reakcje będą codziennością.

Fachowo wykonany hawajski masaż LOMI LOMI o działaniu zdrowotnym i relaksującym

 • Posted on: 5 February 2020
 • By: addmean
masaż
Source: flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że masaże posiadają perfekcyjny wpływ nie jedynie na nasze zdrowie, lecz też na nasze samopoczucie. Masa masaży ma oddziaływanie lekarskie, relaksujące oraz odprężające, pojedyncze typy masażów zdrowotnie wpływają na poniektóre partie naszego ciała. Profesjonalnie skonstruowany masaż to także doskonałe lekarstwo na stres.

Jak wybrać nowoczesny fotel masujący

 • Posted on: 6 October 2019
 • By: addmean
masażystka podczas wykonywania masażu
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
Jeśli nasza praca jest siedząca, albo intensywnie uprawiamy sport zazwyczaj przydatny może być nam masaż. Naturalnie są to inne masaże. W odmienny sposób masowany będzie pracownik korporacji, który cierpi na ból kręgosłupa od wielu godzin spędzanych w niewygodnej pozycji przy komputerze, a w inny sposób potraktowany zostanie na przykład biegacz, któremu trzeba rozluźnienia mięśni po ćwiczeniach czy rozciągnięcia przykurczonych ścięgien.