Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Co to jest rozluźniona pochwa i w jaki sposób sobie z nim poradzić?

  • Posted on: 2 October 2018
  • By: addmean
Zespół rozluźnienia pochwy stanowi dla wielkiej ilości pań bardzo duży problem w kontaktach seksualnych. Kobieta staje się bardziej skrępowana oraz o wiele spada jej satysfakcja z życia seksualnego. Jak można leczyć rozluźnioną pochwę oraz przywrócić jej pierwotne własności? Najlepszą jak też w najwyższym stopniu efektywną metodą jest obkurczanie pochwy laserem. Takie obkurczanie pochwy to najnowsze osiągnięcie medycyny. Ta metoda zastępuje całkowicie dawne klasyczne zabiegi chirurgiczne.

gabinet ginekologiczny
Author: Agência de Notícias do Acre
Source: http://www.flickr.com
Zastosowanie lasera w obkurczaniu pochwy daje gwarancję uskutecznienia zabiegu w sposób precyzyjny, bez krwawienia. zwężanie pochwy śląsk umożliwia szybkie gojenie tkanek, ogromnie szybki proces zdrowienia, do powszednich zadań wracasz natychmiast natomiast powrót do aktywności płciowej możliwy jest już po miesiącu. Jakie są wskazania do zabiegu obkurczania pochwy tym sposobem? Spadek naprężenia pochwy jak też jej rozluźnienie spowodowane licznymi porodami, czasem menopauzy, wrodzonymi zmianami tkanki łącznej oraz obniżeniem poziomu żeńskich hormonów.W jaki sposób realizuje się ten zabieg? W czasie zabiegu stosujemy nowoczesny zabieg ( https://www.przychodniazycie.pl/336,Hipertensjolog.html ) monalisa touch, jaki oddziałuje na ścianki od wnętrza pochwy. W skutek zastosowania lasera MonaLisa Touch dochodzi do tak zwanego fototermicznego napięcia pochwy. W rezultacie dochodzi do podwyższenia naprężenia tkanek natomiast błona śluzowa pochwy staje się bardziej elastyczna. Doznania w trakcie stosunku płciowego ulegają dużej poprawie - tak u pacjentki jak też u jej małżonka. Poprawia się jakość jak też komfort życia. Najistotniejsze, że zabieg (podologia w Zabrzu dla każdego) zapobiega również możliwości pojawienia się nietrzymania moczu. Jak wiele zabiegów powinniśmy wykonać? Całość zależy od stopnia naciągnięcia tkanki pochwy, liczba porodów, wieku pacjentki. W większości przypadków starczy wykonanie tylko jednego zabiegu. W razie potrzeby zabieg można powtórzyć po miesiącu.kobieta
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu ? Głównie infekcje w obrębie narządu rodnego. Przed zabiegiem należy się przebadać ginekologicznie a także wyleczyć potencjalne infekcje pochwy. Po zabiegu obkurczania pochwy: Możesz wrócić do swych codziennych obowiązków od razu. Zalecana wstrzemięźliwość seksualna przez czas jednego miesiąca po zabiegu.