Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Gra na giełdzie może zapewnić zyski, jeśli będziemy przestrzegać kilku głównych reguł

  • Posted on: 29 September 2020
  • By: addmean
Jednocześnie gra, jak i opłacalne zainwestowanie na giełdzie to bardzo rozbudowany temat. Każdy, kto spróbuje się w niego zagłębić powinien na dni poświęcone na czytaniu kolejnych stron tekstu. W końcu w grę wchodzi ogromna gotówka, bywa, że oszczędności całego życia, dlatego nie opłaca się postępować pochopnie.

giełda
Author: NewConncet.info
Source: http://www.newconnect.info
I tą zasadą wypada kierować się zarówno przy zakupie, jak i przy sprzedawaniu akcji. Podstawowym pytaniem dla każdego potencjalnego gracza będzie, „czy lubisz ryzyko?”. Ponieważ bez niego nie ma giełdy. Żyłka hazardzisty oraz kierowanie się instynktem, oraz posiadaną wiedzą będzie dla nas chlebem powszednim.

Na co musimy szczególnie uważać? Każdy, kto wchodzi do gry na giełdzie, nie może pozbywać się oszczędności całego życia z nadzieja, że zainwestowana kwota szybko mu się zwróci i będzie niczym milionerzy z czołówek gazet. To jest najlepszy sposób do osiągnięcia plajty. Na giełdę trzeba wchodzić stosunkowo pomału, szczególnie, kiedy to jest nasz debiut. Miesięczna kwota którą przeznaczymy na grę powinna być niewielka, aczkolwiek regularnie rosnąć. Trzeba pamiętać, że giełda dla początkujących nie jest prosta.

forex
Author: Jim Makos
Source: http://www.flickr.com
Należy także zapamiętać o prowizjach maklerskich. Na nasze nieszczęście cała kwota, którą mamy przeznaczoną na kupno akcji nie może zostać na to wydana, gdyż każdy bank jak i makler będzie od nas wymagał pewnej opłaty.

Jak sądzisz? Czy dane na opisywany temat są fascynujące? Jeżeli tak, to przejrzyj tekst, a odnajdziesz tam wiele genialnych wiadomości, które przyciągną Twą uwagę.

Załóżmy, że rachunek maklerski wyniesie 4 zł, czyli za każdą operację pobierana będzie dokładnie taka kwota. Bez względu na to, czy kupimy, czy też sprzedamy akcje.

Bardziej się opłaca zakupić akcje konkretnej spółki czy kilku?


Wielu stawiających pierwsze kroki inwestorów zastanawia się czy inwestować swoje fundusze w konkretną spółkę, czy też może w kilka. Zważywszy na to, że giełda jest zmienna, czyli nagle konkretna spółka może dużo stracić, rozsądnym rozwiązaniem zdaje się rozłożenie naszych akcji na wiele spółek. Wtem gdy stracimy wraz z poszczególną spółką to jest nadzieja, że druga pójdzie, np. w górę. Dzięki czemu rachunek stosunkowo się wyrówna. Pamiętajmy o tym, ze pochopne decyzje zgubiły niejednego gracza, dlatego zanim podejmiemy konkretną decyzję warto zastanowić się kilka razy. edukacja www.super-edu.pl/