Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Tabletki na kłopoty z żołądkiem - rady

  • Posted on: 2 August 2021
  • By: addmean
Trudności z brzuchem mogą przytrafić się wszystkim, nie tylko na wyjeździe, ale również siedząc domu. Możemy bowiem zjeść coś popsutego bądź zaszkodzi nam ulubiony posiłek, który jak dotąd nigdy nie powodował żadnych rewolucji żołądkowych. Niekiedy może się okazać, że nawet kilka wizyt w WC nie będzie pomocnych i potrzebne będą określone lekarstwa.


tabletki w listku
Author: Filter Forge
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli przypadłość nie jest jeszcze poważna, można kupić w aptece preparaty dostępne bez recepty, np. . Jest to suplement diety działający w razie zaburzeń w pracy jelit lub u pacjentów po antybiotykoterapii, które także cierpią na powyższe przypadłości, w tym zaparcia oraz biegunki. Z dawkowaniem można zapoznać się na ulotce, jednak zazwyczaj połyka się jedną tabletkę na dzień i nie można zwiększać tej dawki. Leki tego rodzaju nie powinny prowadzić do żadnych skutków niepożądanych, lecz jeśli takie wystąpią, trzeba je natychmiast odstawić.

Apteka
Author: Monika
Source: http://www.flickr.com
Gdy nasze leczenie nie przynosi pomyślnych rezultatów, pora iść do lekarza. Doktor może nam przepisać np. , który jest wskazany w leczeniu schorzeń jelit, a także żołądka, a jego podstawowe zadanie to ograniczenie wydzielania kwasu solnego. Dawkowanie różni się zależnie od wieku pacjenta i przypadłości, na którą cierpi. Nie zmieniajmy zaleceń lekarza, tylko sumiennie bierzmy zlecone dawki, aby jak najszybciej pokonać dokuczliwą dolegliwość i na nowo cieszyć się zdrowiem. Nie zapominajmy, by każde lekarstwa zawsze trzymać w miejscu niedostępnym dla maluchów, gdyż szybko może dojść do nieszczęścia. Co więcej tabletki powinny być schowane w zacienionym miejscu, ale nie w lodówce – chyba, że tak mówi ulotka.

Trudności z brzuchem u najmłodszych za każdym razem trzeba skonsultować u specjalisty. Nie leczmy samodzielnie naszych pociech, gdyż może się to skończyć jeszcze gorzej, a nikt nie lubi przebywać na pogotowiu w środku nocy, albo – co gorsza – w szpitalu.

Podoba Ci ten tekst? To świetnie, sprawdź stronę testy ciążowe pod tym adresem. Przeczytasz tam więcej informacji na tego typu temat.

Dorośli też powinni sprawdzić czy wszystko w porządku, jeżeli dolegliwości bezustannie się powtarzają bądź nie możemy sobie sami już z nimi poradzić. Im szybciej wybierzemy się do lekarza, tym szybciej dowiemy się, co nam dolega oraz wrócimy do zdrowia zapomniawszy o dręczących nas problemach.