alkohol

Dieta wątrobowa: W jaki sposób jeść, gdy borykamy się z problemami wątroby?

  • Posted on: 18 May 2022
  • By: addmean
Zupa cebulowa
Author: Międzybrodzkie Makarony
Source: Międzybrodzkie Makarony
Dieta wątrobowa to idealne rozwiązanie dla osób, które borykają się z problemami wątrobowymi. Najistotniejsze jest, żeby posiłki były lekkostrawne. Taki sposób przygotowania posiłków pozwoli na regenerację wątroby po zapaleniach czy nawet marskości. Należy pamiętać, że na problemy z wątrobą mogą wpłynąć również inne czynniki, jak stres bądź nieodpowiednia dieta.

Jak z pozytywnym skutkiem poradzić osobie nadużywającej alkoholu?

  • Posted on: 12 May 2022
  • By: addmean
butelki whisky
Author: SUPERADRIANME
Source: http://www.flickr.com
Fachowcy wspólnie twierdzą, że jedną z ważniejszych zasad, od której wykonania należy rozpocząć jest zasada nie zezwalania na sytuacje, które będą sposobnością do wypicia alkoholu.Jest to tworzenie swoistej bariery dla osoby chorej.

Problem uzależnienia od alkoholu - problem, z którym można sobie poradzić - dowiedz się więcej

  • Posted on: 2 April 2022
  • By: addmean
butelki alkoholi
Author: Holly Lay
Source: http://www.flickr.com
Problem uzależnienia od alkoholu tyczy się osób w naprawdę różnym wieku i różnej płci. W społeczeństwie nadal pokutuje przekonanie, że jest to problem dotykający głównie panów. Tymczasem coraz więcej kobiet również walczy z problemem uzależnienia od alkoholu. Na szczęście aktualnie na wysokim poziomie kształtuje się wiedza dotycząca tego, jak dochodzi do powstania uzależnienia oraz jakie metody leczenia okazują się być skuteczne.

Czy powiemy w jaki sposób działać, jeśli jest u nas chora trzustka?

  • Posted on: 17 November 2021
  • By: addmean
lekarz
Author: El Alvi
Source: http://www.flickr.com
O ciało potrzeba wciąż dbać, pamiętając o każdej jego części, bo tylko wówczas mamy okazję żyć w najwyższym zdrowiu. Z tego powodu właśnie tak istotne okazuje się być to, żeby pamiętać o profilaktycznych badaniach, które wskażą nam pierwsze nieprawidłowości.