Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Powiększanie warg kwasem hialuronowym – co należy wiedzieć?

  • Posted on: 13 October 2020
  • By: addmean
W obecnych czasach pełne i wydatne usta są uosobieniem kobiecości. Z tego też powodu coraz więcej osób decyduje się na kurację powiększania ust, aby być na czasie i czuć się piękną. Ale co warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się na taką kurację?


Jeśli chodzi o powiększanie ust Warszawa to miejsce, gdzie funkcjonuje najwięcej gabinetów mających w swojej ofercie tego rodzaju zabiegi. Do przeprowadzenia zabiegu wykorzystuje się różne metody (np. botoks czy kolagen), jednakże aktualnie największą popularnością cieszy się zastosowanie kwasu hialuronowego. Jest to preparat, który występuje naturalnie w skórze, dlatego nie powoduje niekorzystnych efektów ubocznych. Kwas hialuronowy zadba jednocześnie o stan nawilżenia i napięcie ust, uwydatniając ich prawdziwe piękno. Zabieg ten jest zalecany również w przypadku asymetrii ust czy opadających kącików, a także aby zmniejszyć zmarszczki znajdujące się wokół ust i nadać skórze młody wygląd.

Jeżeli niniejszy post okazał się dla Ciebie interesujący, to przeczytaj także ten udostępniony tutaj (https://czeslawkarkowski.com/pl/biografia/) tutaj materiał - on również okaże się godny uwagi!

Sam zabieg powiększania ust polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w czerwień warg, trwa około 30 minut i jest robiony w miejscowym znieczuleniu. Przeczytać tutaj: .

Szminka na ustach
Author: Nicolas Fuentes
Source: http://www.flickr.com
Efekt zabiegu powinien utrzymywać się przez około 8 – 12 miesięcy, w zależności od przeróżnych faktorów, i może zostać przedłużony poprzez kolejne iniekcje uzupełniające. W przypadku powiększania ust najważniejsze jest to, aby nie przesadzić, ponieważ otrzymany wtedy efekt może być przerysowany i oddziaływać na naszą niekorzyść. Wyczucie to pierwsza zasada medycyny estetycznej – skromny efekt daje najlepsze rezultaty.

Chcielibyśmy Cię namówić do tak samo fajnych postów, które opracowaliśmy dla Ciebie z radością. Zatem kliknij stronę lifting bydgoszcz i oglądaj to, na co masz ochotę.

Przed powiększeniem ust trzeba się jednak poradzić lekarza, by zweryfikować, czy jest to dla nas w zupełności bezpieczne. Wykonanie zabiegu wbrew zaleceniom lekarskim może się wiązać z ciężkimi konsekwencjami dla zdrowia.

Jeśli rozporządzamy ograniczonym budżetem na powiększanie ust Warszawa jest miastem, gdzie z pewnością znajdziemy klinikę w odpowiadającym nam przedziale. Koszty za wykonanie zabiegu w stolicy wahają się od 600 do 1000 złotych. Należy jednakże pamiętać, że najtańszy specjalista nie zawsze jest najlepszy i czasami opłaca się zapłacić trochę więcej i cieszyć się całkowicie zadowalającym efektem. Usta stanowią przecież wizytówkę każdego człowieka.