Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Czy w niewielkich firmach opłacać się będzie uruchomienie oprogramowania zarządzającego elektronicznym obiegiem dokumentów.

  • Posted on: 16 May 2020
  • By: addmean
W wielu firmach można czasem trafić na sytuację, gdy ktoś gorączkowo poszukuje jakiegoś papieru wędrując od jednego do drugiego pokoju. I dobrze będzie, jeżeli taki dokument w pewnej chwili się odnajdzie, bo czasami może być i tak, że niestety zaginie na dobre.

faktura
Author: VLCinéaste
Source: http://www.flickr.com
Taka sytuacja będzie się wiązać ze stratą cennego czasu nawet paru pracowników i niepotrzebnym zamieszaniem, dlatego też można zastanowić się nad tym, żeby w jakiś sposób usprawnić wszystko. Doskonale będą się do tego nadawać specjalistyczne programy do zarządzania dokumentami w firmie, ze względu na swoje zalety stają się one coraz bardziej popularne wśród właścicieli firm. I wbrew temu, co wielu osobom może się wydawać, bardzo dobrze będą się sprawdzać nie tylko w większych firmach mających rozbudowaną strukturę, ale także w mniejszych. Spora część właścicieli obawia się nieco wdrażania tego typu oprogramowania, ponieważ uważają że będzie ono zbyt kosztowne. Jednak bez problemów da się trafić na programy, wdrożenie których wcale tak dużo nie kosztuje, a zalety jakie będą płynąć z wdrożenia takiego rozwiązania bardzo szybko zamortyzują nakłady, które się poniesie - wejdź na stronę.

Programy zarządzające obiegiem dokumentów pracują na ich wersjach cyfrowych, niezbędne będzie więc miejsce, w których będzie wykonywane skanowanie faktur i pozostałych innych dokumentów, które przychodzą do firmy.faktury do skanowania
Author: Savoir-faire Linux
Source: http://www.flickr.com
Przeważnie jet do tego wyznaczonych paru pracowników, rolą których będzie właśnie wprowadzanie wszystkiego do systemu. Programy mają najczęściej ogromne możliwości konfiguracyjne i mogą pozwolić na bardzo elastyczne określenie zarówno możliwych do wykonania na dokumencie procesów, ale także uprawnień nadawanych użytkownikom. Dzięki temu, że wszystko można zdefiniować na poziomie wdrożenia, to przez to ma się pewność, że pracownicy dostaną dostęp jedynie do tych operacji, jakie im się udzieli. Jednocześnie bardzo proste będzie prowadzenie kontroli, kiedy i w jakim celu ktoś pracował na dokumencie, a także wychwytywać wszystkie zaniedbania i błędy jakie popełnią pracownicy.