jedzenie

Rekomendowane sposoby na pyszne kanapeczki

 • Posted on: 5 January 2020
 • By: addmean
Śniadanie, kanapki z bryndzą
Author: ZT Bielmar Spółka z o.o.
Source: ZT Bielmar Spółka z o.o.
Najlepsze drugie śniadania do szkoły robiły dla nas nasze mamy. Trudno jest przebić ten smak z dziecięcych lat. Mało, które kanapeczki pasują nam tak bardzo jak te u mamy. Jednak okazało się, że są miejsca gdzie kanapki są równie znakomite. W różnych miastach jest kilka miejsc gdzie da się zjeść znakomite kanapki. Wystarczy jedynie znać właściwy adres. Bułki i chleb są świeżutkie tak jak i wszystkie produkty używane do przygotowania tych niepowtarzalnych i znakomitych w smaku kanapek.

Dania pojawiające się na talerzu naszych rodaków

 • Posted on: 16 November 2019
 • By: addmean
Makaron z pesto!
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Dostrzega się dziś znaczną tendencję do jeszcze większego dbania o to, co przygotowujemy do jedzenia. Wśród rozwiązań różnych marek spożywczych możemy wskazać mnóstwo innowacji, do czego niektórzy podchodzą sceptycznie. W sposób przemyślany został przygotowany certyfikat ekologiczny, bo zapewnia on konsumentom absolutny obraz aktualnych możliwości asortymentu spożywczego. Wśród znakomitych propozycji nie brak nowatorskich zestawień smaków, które klienci chwalą sobie w szczególności.

Jak można dzisiaj bezpiecznie i na długo czas zrzucić nadprogramowe kilogramy?

 • Posted on: 21 October 2019
 • By: addmean
dieta
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Dzisiejsze społeczeństwo wywiera faktycznie dosyć duży nacisk na posiadanie szczupłej i wysportowanej sylwetki. Nie należy się w związku z tym dziwić, że wiele osób decyduje się na odchudzanie, a ogromnym zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju diety, które niestety nie zawsze są bezpieczne i zdrowe. Z drugiej strony jednak można współcześnie mówić o epidemii otyłości. Niepokojący odsetek osób w społeczeństwach rozwiniętych boryka się z tym problemem, który coraz częściej dotyczy też dzieci. Jak w takim razie można efektywnie pozbyć się nadprogramowych kilogramów, bez zagrożenia dla własnego zdrowia?

Ogromna popularność sushi w naszym kraju

 • Posted on: 16 October 2019
 • By: addmean
Sushi 2
Author: kev-shine
Source: http://www.flickr.com
Raduję się, że obecnie Polska nie jest tym krajem, w którym nieustannie rządzą polskie potrawy, ew. pizza i kebab. Oczywiście schabowy, smakowita pizza oraz solidny kebab są wyśmienite, lecz potrzebujemy jednak odmiany. I dlatego rosnąca popularność japońskiego przysmaku mocno mnie cieszy. Nigdy nie można myśleć, iż sushi to najzwyklejszy snobizm. Naturalnie polskie gwiazdy faktycznie upodobały sobie jedzenie sushi na mieście, ale zaręczam, że sushi fantastycznie smakuje. Ciężko sądzić inaczej - chociaż naturalnie sushi nie każdemu musi smakować. Są gusta i guściki.

Doskonałe potrawy przy połączeniu jabłka jak i piersi z kurczaka

 • Posted on: 15 October 2019
 • By: addmean
koktail z kurczakiem
Author: ZM Pekpol
Source: ZM Pekpol
Duża ilość ludzi pozostając na diecie albo też zaczynając z nią swoją przygodę bardzo często robi to na swoją rękę. Bez konsultacji z lekarzem dietetykiem. Jak wiadomo nie będzie to wskazane, tymczasem w dobie internetu nic już nie zadziwi, w necie jest do dyspozycji bardzo dużo porad dietetycznych. Natomiast nie zawsze trzeba wszystkie te porady brać na poważnie.

Poszukujesz dobrego stomatologa w Łodzi a także okolicy?

 • Posted on: 13 August 2019
 • By: addmean
śnieżnobiały uśmiech, zęby
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Dbałość o zęby jest tak samo relewantna jak troska o dłonie, wygląd czy fryzurę. W obecnych czasach ładny, śnieżnobiały uśmiech jest wyróżnikiem, która zdoła przyciągnąć do siebie ludzi. Chroniąc więc zęby przed licznymi uszkodzeniami powodowanymi gorącym lub mroźnym jedzeniem, kolorowymi napojami lub słodkimi smakołykami trzeba nie wyłącznie regularnie je szczotkować i użytkować z odpowiednich preparatów. Wymagane są okresowe odwiedziny u dentysty, który jako jedyny specjalista jest w stanie przeglądnąć kondycję naszej jamy ustnej. Poszukując eksperta w okolicy Łodzi należy przeglądnąć osiągalne w sieci opinie.

Czy powiemy w jaki sposób działać, jeśli jest u nas chora trzustka?

 • Posted on: 28 July 2019
 • By: addmean
lekarz
Author: El Alvi
Source: http://www.flickr.com
O ciało trzeba nieustannie dbać, myśląc o każdej jego części, gdyż wyłącznie wtedy będziemy mieli okazję żyć w najwyższym zdrowiu. Przez to właśnie tak ważne będzie to, żeby pamiętać o profilaktycznych badaniach, które wskażą nam pierwsze błędy.

Pora zmienić swoje nawyki żywieniowe

 • Posted on: 23 July 2019
 • By: addmean
Author: VirtualErn
Okres urlopowy już w pełni. Słoneczko co raz mocniej grzeje, a my odsłaniamy co raz więcej ciała. Organizujemy również wakacje z rodziną. Bez wątpienia dużo osób wybiera się na wczasy nad jakieś morze. Tęsknimy już do tych beztroskich dni na plaży oraz wesołych kąpieli w lazurowej wodzie. Mamy tylko jeden wielki problem. Z przykrością zauważamy, że nie możemy wejść w strój do kąpieli z zeszłego lata.

Czemu warto pójść do dietetyka? W jakim momencie powinno się to zrobić? Co dzięki temu zyskamy?

 • Posted on: 23 July 2019
 • By: addmean
zdrowe odżywianie to podstawa
Source: pixabay.com
Sporo ludzi chcących pozbyć się kilku kilogramów i poprawić swój wygląd, stosuje różne diety, jak też więcej się rusza. Niektórzy widzą, iż te wszystkie działania dają rezultaty, inni natomiast nie są zadowoleni z efektów. Dlatego warto czasem zwrócić się o pomoc do specjalisty, jakim jest dietetyk. Dlaczego opłaca się skorzystać z jego usług? Kiedy się do niego udać?

Dietoterapia katowice

 • Posted on: 2 July 2019
 • By: addmean
danie idealne na diecie
Author: Oonhs
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach spora część osób zauważa, że ogromny wpływ na nasze funkcjonowanie ma to jak się odżywiamy. Zauważamy, że nie da się ot tak po prostu być zdrowym pałaszując, co popadnie bez żadnej regularności. Stąd tak popularna stała się dietoterapia. Dla dużej grupy osób, dieta kojarzy się tylko z kłopotem nadwagi. Jednak odpowiednio skomponowana dieta to jedyny sposób na utrzymanie zdrowia.

Oferty tworzenia zdrowych potraw

 • Posted on: 2 July 2019
 • By: addmean
Zdrowa żywność
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Opracowując swe codzienne menu musimy w pierwszej linii zwrócić uwagę na to, by dania były tworzone ze znakomitych produktów znanego pochodzenia. Gotowe produkty nie zawsze mogą pochwalić się odpowiednimi certyfikatami, dlatego trzeba szczegółowo przyglądać się składom oraz opakowaniu ogólnie.

Sposób odżywiania się dzieci – aby zdrowo rosnąć

 • Posted on: 17 May 2019
 • By: addmean
Dziecko je zdrowo
Author: Luis Roberto Lainez
Source: http://www.flickr.com
Każdy rodzic stara się oferować swoim dzieciom jedzenie o wysokiej jakości. Jest wiele marek oferujących żywność dla najmłodszych, opierającą się na piramidzie zdrowego żywienia i powstającą głównie z wyselekcjonowanych produktów, które zyskują w oczach opiekunów niemały szacunek.

Z jakich powodów warto dużo zdrowiej się odżywiać?

 • Posted on: 18 March 2019
 • By: addmean
Pieczarki
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Pragniemy jeść relatywnie zdrowo, ale przy tym nigdy nie skarżyć się na standard swojego funkcjonowania. W końcu są ze wszech miar zdrowe potrawy, które jednak najzwyczajniej wprowadziłyby nas praktycznie w jadłowstręt. Mimo wszystko jesteśmy sytymi ludźmi, toteż generalnie nie zjemy chętnie tego co w zupełności nam nie pasuje. Można powiedzieć, iż na całe szczęście zdarzają się takie potrawy, które choć całkiem zdrowe, pozytywne dla zdrowia, to jednakowoż w żadnym wypadku nie powodują, że jedząc je będziemy nieomal płakali.

Jemy zdrowo latem

 • Posted on: 22 December 2018
 • By: addmean
jedzenie
Author: Agnieszka
Source: http://www.flickr.com
Współczesny styl życia bardzo szkodzi naszemu organizmowi. Za dużo czasu przesiadujemy w pracy, jesteśmy notorycznie zmęczeni i rozdrażnieni. To wszystko wpływa na nasze problemy z zasypianiem. Przemęczenie chcemy zniwelować dużymi ilościami napojów energetyzujących. Dodatkowo, nasz jadłospis nie zachwyca. Spożywamy zbyt dużo przetworzonej żywności. Rezygnujemy z pożywnego, domowego jedzenia na rzecz szybkich obiadów na mieście. W naszym codziennym rozkładzie dnia brak godziny na sport oraz wypoczynek.

Pages