zęby

Jak skutecznie dbać się o zdrowie własnych zębów aby uniknąć przykrych oraz sporych problemów jakie mogą pojawić się w późniejszym czasie?

 • Posted on: 22 July 2020
 • By: addmean
dziecko, zęby
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Właściwa higiena jamy ustnej to absolutna podstawa jeśli myślimy o zachowaniu zdrowego i śnieżnobiałego uśmiechu na wiele lat. Dbając o nasze uzębienie dzisiaj oszczędzamy sobie nieprzyjemnych problemów w przyszłości a więc warto mieć to na względzie żeby uniknąć licznych wizyt u dentysty oraz uciążliwego leczenia.

W jaki sposób dobrze zatroszczyć się o stan naszych zębów?

 • Posted on: 7 July 2020
 • By: addmean
Author: UNIDENT UNION Dental Spa
Nie da się ukryć faktu, że zdrowy organizm jest częścią naszego życia, którą bardzo pożądamy. Jest on nam w stanie zapewnić właściwe funkcjonowanie w otaczającej nas rzeczywistości, na czym wyjątkowo nam zależy. Kiedy zaczynają nam doskwierać przeróżne dolegliwości wtedy najczęściej dostrzegamy jak kolosalne znaczenie ma dla nas zdrowie.
Tags: 

Zgryz perfekcyjny, bez boleści i za niewysoką kwotę

 • Posted on: 26 May 2020
 • By: addmean
Dentysta
Author: ND Strupler
Source: http://www.flickr.com
Borowanie zębów nie jest przyjemnością. Kojarzy nam się z rwaniem korzeni w pocie czoła. Dlaczego boimy się dentystów? Nie ważne co dokładnie mamy robione z zębem, krzykiem reagujemy na sam spacer do stomatologa. Okazuje się, że wiele osób ma złe wspomnienia z dzieciństwa. Nie chcemy o tym myśleć, a siedzenie na fotelu kojarzymy z boleściami.

Kiedy warto nosić aparat ortodontyczny? Czy mogą pojawić się jakieś sygnały, że dobrze w coś takiego zainwestować? W jakim wieku należy zacząć go nosić?

 • Posted on: 14 April 2020
 • By: addmean
zdrowe zęby
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Aparat na zęby pomaga w otrzymaniu ładnego zgryzu. Jak wiadomo to bardzo istotne, gdyż proste zęby to nie tylko piękny uśmiech, lecz również ułatwione dbanie o stan czystości jamy ustnej oraz bardziej skuteczne zapobieganie próchnicy i parodontozie. Aparat ortodontyczny nie musi budzić skojarzeń z przykrą koniecznością, obecnie bardziej utożsamiany jest z modą. Za sprawą tej metody można naprostować zęby, wyleczyć wady zgryzu oraz często kompleksy.

Jak zatroszczyć się o należyty stan naszych zębów?

 • Posted on: 10 March 2020
 • By: addmean
dentysta
Author: Commander, U.S. 7th Fleet
Source: http://www.flickr.com
Uniwersalnie wiadomo, że szeroko rozumiane zdrowie stanowi dla nas gigantyczną wartość, jakiej w żaden sposób nie da się wyrazić w pieniądzu. Oczywiście w trakcie naszego życia spotykamy także inne wartościowe dla nas rzeczy, jak choćby obiekty materialne czy atrakcyjny wygląd, tymczasem korzystanie z nich w trakcie choroby jest zupełnie niemożliwe.

Biały uśmiech, czyli spotkań u stomatologa nie wolno lekceważyć

 • Posted on: 25 February 2020
 • By: addmean
stomatolog
Author: Naval Surface Warriors
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas chciałby móc pochwalić się idealnym, śnieżnobiałym uśmiechem. Na nic jednak zda się ciągłe szczotkowanie uzębienia i kupowanie dobrej jakości pasty, jeśli unikać będziemy wizyt u lekarza stomatologii. Warto zdać sobie sprawę z tego, że gabinet stomatologa musi polubić każdy, kto będzie chciał cieszyć się białymi, ładnymi zębami. Nawet osoby mocno dbające o zęby mogą czasami borykać się z ubytkami.

O zęby musimy dbać

 • Posted on: 19 December 2019
 • By: addmean
implanty
Author: MilitaryHealth
Source: http://www.flickr.com
Ciągle opowiada się, że zdrowie jest najistotniejsze i jeśli coś niedobrego rozpocznie się z nim robić, to już potem wszystkie inne aspekty naszego życia zaczną się zawalać. Wszyscy to powiedzą, jednak profilaktyczne leczenia zamiast przyciągać wciąż jeszcze przerażają, a na dodatek jeszcze nawet przy pojawieniu się bólu, próbujemy jak najdłużej omijać doktora. Takie podejście nie jest właściwe, gdyż później możemy już nie podreperować naszego zdrowia tak jak byśmy chcieli.

W poszukiwaniu dobrego stomatologa - gwarancja imponującej jakości usług i długotrwałych efektów leczenia stomatologicznego w naszym mieście

 • Posted on: 17 December 2019
 • By: addmean
stomatolog
Author: jamesvandyke
Source: http://www.flickr.com
Aby mieć piękne oraz zdrowe zęby bez wątpienia wypada o nie odpowiednio zadbać. Idealnym sposobem na zagwarantowanie sobie świetnej kondycji zębów są regularne wizyty u dentysty, który oferują swą pomoc w Tomaszów Mazowieckiu. Biorąc pod uwagę bogaty zakres usług, które oferuje Tomaszów Mazowieckii stomatolog, każde osoba może mieć świadomość, że profesjonalista potrafi spełnić jej wszystkie oczekiwania.

Ortodoncja Tomaszów Mazowiecki ma sporo pacjentów

 • Posted on: 12 October 2019
 • By: addmean
zęby
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Zdrowe zęby to nie wszystko. Jakiś okres temu, ważne dla obywateli było to, żeby ich zęby okazywały się być jak najmocniej białe i żeby były zdrowe, czyli aby nie łamały się. To doprowadzało najczęściej do tego, że nie ingerowaliśmy zbytnio w ich wizerunek oraz układ. Gdy ktoś posiadał przerwę między przednimi jedynkami to ją ignorował, a obrócone zęby nikomu nie zawadzały i tak naprawdę nie ściągały znaczniejszej uwagi.

Właściwa higiena jamy ustnej – jak powinna wyglądać? Jak zmusić się do systematyczności oraz samodyscypliny?

 • Posted on: 5 September 2019
 • By: addmean
zęby
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
Chyba większość z nas ma świadomość, jak ważna jest dbałość o własne zęby. Generalnie powinno się pielęgnować swoje zdrowie. Lecz zęby mamy tylko jedne na całe życie, jeśli je zaniedbamy, to później nie ma już możliwości, żeby to nareperować. Dlatego już małym dzieciom wpajamy, że muszą je regularnie czyścić, nitkować, płukać jamę ustną. Także w miarę częste wizyty u stomatologa są bardziej niźli wskazane. Ważne, żeby szybko wykryć wszystkie ubytki oraz błyskawicznie je usunąć.

Porządny stomatolog we Wrocławiu - w jakich miejscach oraz jak znaleźć dentystę, z którego będziemy zadowoleni?

 • Posted on: 1 September 2019
 • By: addmean
dentysta
Author: Oliver Symens
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie ludzie zwracają niezwykle sporą uwagę na własny wygląd i to, jak są odbierani przez inne osoby. W dużym stopniu skupiają się na ubraniach, fryzurze czy też make-upu, ponieważ są to te elementy, jakie możemy modyfikować w zależności od gustów.

Pages