specjaliści i lekarze

Powiększanie warg kwasem hialuronowym – co należy wiedzieć?

 • Posted on: 13 October 2020
 • By: addmean
Uśmiechnięta kobieta
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W obecnych czasach pełne i wydatne usta są synonimem kobiecości. Z tego też powodu coraz więcej osób decyduje się na zabiegi powiększania ust, aby być w modzie i poczuć się piękną. Ale na co warto zwrócić uwagę, zanim zdecydujemy się na taką kurację?

Przeważnie wykorzystywane obowiązujące obecnie triki na podtrzymanie wspaniałego wyglądu

 • Posted on: 6 October 2020
 • By: addmean
szpital
Author: Kitmondo Marketplace
Source: http://www.flickr.com
Egzystujemy w latach, gdy prymat młodości i piękna jest wszechobecny i coraz więcej osób pragnie się doń dostosować. Są atoli ludzie, którzy są wprost zobligowani do dobrego prezentowania się, i chodzi tu nie jedynie o gwiazdy ekranu.

Opieka dla seniora – o czym należy mieć na uwadze, aby senior czuł się jak najlepiej?

 • Posted on: 5 October 2020
 • By: addmean
opieka nad seniorami w warszawaie
Author: New Zealand Tertiary Education Union
Source: http://www.flickr.com
Często jesień życia kojarzy się nam niedołężnieniem i końcem marzeń. Przyczyną tego tego stanu rzeczy są w głównej mierze kulturowe stereotypy, czyli porównywanie starości z młodością i związaną z nią dynamika, która pozwala na rozwijanie pasji i poznawanie nowych umiejętności. Przygnębienie zdwaja dodatkowo wizja samotności i nudy. Myśl, że po zakończeniu aktywnego życia zawodowego nie będziemy posiadać żadnych zajęć staje się frustrująca.

Temat tabu – zapłodnienie in vitro. Od czego zacząć gdy tego potrzebujemy?

 • Posted on: 3 October 2020
 • By: addmean
bank spermy
Author: CIAT
Source: http://www.flickr.com
Trwające ponad rok i bezskuteczne staranie się o dzieci może spowodować frustrację i zdenerwowanie wśród małżonków. Chociaż para bardzo się stara, troszczy się o swój stan zdrowia i jest gotowa na zajście w ciążę, nie uzyskuje oczekiwanego rezultatu. Zapłodnienie in vitro to jedna z bardziej popularnych sposobów zapłodnienia. Wiele klinik uzyskało na system pomocy dla par środki z Ministerstwa.

Zapłodnienie pozaustrojowe

 • Posted on: 2 October 2020
 • By: addmean
usg
Author: Lech Karol Pawłaszek
Source: http://www.flickr.com
Jeśli inne sposoby leczenia bezpłodności nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, zaleca się zapłodnienie in vitro. Czym ono jest? To nic innego, jak zapłodnienie poza ciałem pacjentki. W warunkach laboratoryjnych dochodzi do połączenia komórki jajowej z plemnikiem, a potem do rozwoju zarodka, jaki we wczesnym stadium zostaje wszczepiany w macicę kobiety, gdzie rośnie. Od tej fazy ciąża przebiega naturalnie. By uzyskać zarodki poza organizmem, najprzód kobieta powinna zażywać specyfiki hormonalne, aby jej organizm zdołał wyprodukować więcej niż jedną komórkę jajową. Po pobraniu komórek jajowych z jajników a także zapłodnieniu plemnikami partnera powstają zarodki, jakie hoduje się w inkubatorze przez 3-5 dni. W ostatniej fazie następuje przenoszenie najlepszych, w większości wypadków dwóch embrionów do macicy kobiety. Pozostałe zostają zamrażane po czym przechowywane w należytych warunkach. Zapłodnienie pozaustrojowe wiąże się histeroskopią.

Medycyna naturalna w Warszawie - czytaj na ten temat więcej

 • Posted on: 2 October 2020
 • By: addmean
Gdy chcemy być zdrowi poszukujemy przeróżnych rozwiązań. Sporo ludzi stawia na publiczną służbę zdrowia i to jest dla nich wystarczające. Jednak prawda jest taka, że dla wielu ludzi konwencjonalna medycyna nie jest wystarczająca. Niektórzy uważają, że najlepszym rozwiązaniem jest homeopatia Warszawa jest miejscowością, w której są ludzie zajmujący się homeopatią. Niektórzy nie wierzą, że homeopatyczne leki mogą pomóc. Jednak dla wielu ludzi są one jedynym wsparciem.

Suplementy diety i pozostałe preparaty - przeczytaj o dietach

 • Posted on: 28 September 2020
 • By: addmean
kapsułki
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
Z przeprowadzanych co jakiś czas badań wynika, że zainteresowanie różnego typu suplementami diety jak i podobnymi specyfikami w tabletkach jest w Polsce rzeczywiście ogromne. Tłumaczy to, dlaczego coraz więcej sklepów sprzedaje przeróżnego typu preparaty poprawiające stan włosów, skóry, gwarantujące efektywniejsze spalanie tłuszczu, zapobiegające łysieniu itp. Przykłady można mnożyć w nieskończoność.

Profesjonalna pielęgnacja jest kluczowa, więc wyszukaj pielęgniarkę, która zaopiekuje się twymi bliskimi w potrzebie

 • Posted on: 24 September 2020
 • By: addmean
opieka domowa wrocław
Author: Werner Bayer
Source: http://www.flickr.com
Nie w każdym przypadku może się otaczać opieką chorujących lub niesprawnych bliskich, czasami brakuje na to sił, a w jeszcze innych – czasu. Z myślą o takich przypadkach pełnione są usługi związane z opieką domową.

Niespotykana moc kosmetyki estetycznej.

 • Posted on: 18 September 2020
 • By: addmean
medycyna estetyczna
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Gabinety kosmetyczne, jak i Zakłady medycyny estetycznej pękają w szwach. Osób, które zgłaszają się na dane zabiegi czy porady jest coraz większa liczba. Z dnia na dzień budowane są coraz ciekawsze i bardziej funkcjonalnesposoby, które korygują jakość naszej skóry, a także zabiegi relaksacyjne odmładzające, np. usuwanie zmarszczek warszawa, które efektywniej zwolnią proces starzenia się. Zabiegi odmładzającenabyłyrozgłos na najwyższym możliwym poziomie.

Nie wolno lekceważyć niepokojących objawów, bo mogą świadczyć o groźnych schorzeniach

 • Posted on: 17 September 2020
 • By: addmean
warzywa
Author: Melvin "Buddy" Baker
Source: http://www.flickr.com
Bagatelizowanie nagłych objawów chorobowych może nieść znaczące konsekwencje. Niejednokrotnie przez podobne działanie można doprowadzić do niebezpiecznych chorób lub stanów stanowiących zagrożenie dla życia.

Interesujące sposoby na męskie dolegliwości

 • Posted on: 17 September 2020
 • By: addmean
mężczyzna z koniem
Author: Eden, Janine and Jim
Source: http://www.flickr.com
Mężczyźni nie cierpią chodzić do lekarza – to oczywistość stara jak świat. Jednak czasem trzeba skorzystać z pomocy fachowca.


Zazwyczaj kiedy mężczyzna choruje, na przykład przeziębiony, wiedzą o tym wszyscy – delikwent prezentuje się, jakby miał w każdej chwili umrzeć i w taki sposób się zachowuje.

Z jakich powodów przed psychoterapeutą zazwyczaj stoi trudne zadanie?

 • Posted on: 14 September 2020
 • By: addmean
wizyta u psychoterapeuty
Author: Mike Renlund
Source: http://www.flickr.com
Obecnie problem z psychiką ma wiele osób. Pozornie można by uznać, że to całkiem dziwne: przecież ogólnie żyjemy w lepszych czasach niż w ubiegłym stuleciu. Możemy na więcej rzeczy sobie pozwolić, jesteśmy wolni, możemy robić co chcemy, być gdzie chcemy i jacy chcemy. Mimo to lekarz, jakim jest psychoterapeuta kraków i tak nie narzeka na brak zajęć.
Oczywiście zazwyczaj psychoterapeuta zajmuje się głównie przypadkami chorób psychicznych, które mają istotny wpływ na życie jednostki, w związku z czym poprzez terapie umożliwia ich zniwelowanie i przywrócenie danej osoby do zdrowia.

Na czym będzie polegać liposukcja, jakie zasady bezpieczeństwa należy zapewnić podczas planowania tego zabiegu

 • Posted on: 13 September 2020
 • By: addmean
liposukcja bioder i ud
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Wiele osób ma problemy z własną sylwetką. Nawet pomimo odpowiedniej diety i sporej ilości ruchu ich kształty nie zawsze odpowiadają oczekiwaniom. Oczywiście można się nadal męczyć i wszystkiego wyrzekać, ale niektórych spraw bez większej pomocy może się zwyczajnie nie dać przeskoczyć.

Pages