Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Zmieniamy swoje nawyki żywieniowe

  • Posted on: 3 March 2021
  • By: addmean
Okres letni w pełni. Z utęsknieniem oczekiwaliśmy na słoneczne dni. W czasie mroźnych zimowych popołudni wspominaliśmy cudowne chwile, spędzone na urlopie w ubiegłym roku. Tymczasem, najwyższa pora zorganizować tegoroczny wyjazd.


Jedzenie dla niemowlaka
Source: ekoj.pl

Kryjąc się przed szefostwem, oglądamy w pracy różne oferty biur podróży i planujemy wyprawę naszych marzeń. A gdy przychodzi nareszcie ten długo oczekiwany moment, miejsca w ośrodku są już zamówione, a my przeglądamy letnią garderobę, z przerażeniem orientujemy się, że nie mieścimy się już w strój kąpielowy z zeszłego roku. Co teraz uczynić?

Przede wszystkim nie panikować. Jeśli do wymarzonego urlopu pozostało nam jeszcze kilka tygodni, ciągle możemy walczyć o lepszą figurę. Ale musimy pamiętać, że przed nami naprawdę ciężka praca. Nic samo się nie zadzieje. Zobacz tutaj, jak możesz schudnąć po ciąży - cały artykuł

W pierwszej kolejności, należy zacząć od totalnej rewolucji naszego stylu żywienia. Należy natychmiast zmienić swoje zwyczaje żywieniowe. Jedynie tym sposobem będziemy mieć pewność, że piękna figura będzie z nami na zawsze. W innym razie możemy powrócić do starej wagi. Naszym kardynalnym przewinieniem jest niewłaściwa kultura jedzenia. Jemy byle co i gdziekolwiek.

zupa
Author: Mike Gifford
Source: http://www.flickr.com
Kompletnie nie patrzymy na to, co wrzucamy do naszego garnka. Postarajmy nauczyć się robić posiłki w domu jedynie ze świeżych produktów. Wówczas możemy mieć pewność, że nasze potrawy będą nie tylko wyśmienite, ale również pożywne. Czy pamiętamy, jak bardzo staraliśmy się, przygotowując jedzenie dla niemowląt? Musimy w taki sam sposób zadbać teraz o siebie. Niezwykle często brak w codziennym jadłospisie pierwszego dania. A przecież zupy to niezwykle bogate w różnego rodzaju składniki i sycące danie.

Stąd też pamiętajmy o nich. Jeżeli mamy już dość tych klasycznych, przygotujmy coś innego. Zupa kokosowa albo zupa z soczewicy posiada nie tylko walory smakowe, ale również mnóstwo witamin i minerałów, dlatego powinny często gościć na naszym stole Pamiętajmy, że nasze pożywienie ma duży wpływ na nasz wygląd, zatem zależność dieta a włosy jest jak najbardziej możliwa.