Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Zmieniamy swoje nawyki żywieniowe

  • Posted on: 10 May 2022
  • By: addmean
Okres letni w pełni. Z utęsknieniem oczekiwaliśmy na słoneczne dni. W czasie mroźnych zimowych popołudni wspominaliśmy cudowne chwile, spędzone na urlopie w ubiegłym roku. Tymczasem, najwyższa pora zorganizować tegoroczny wyjazd.


Jedzenie dla niemowlaka
Source: ekoj.pl

Kryjąc się przed szefostwem, oglądamy w pracy różne oferty biur podróży i planujemy wyprawę naszych marzeń. A gdy przychodzi nareszcie ten długo oczekiwany moment, miejsca w ośrodku są już zamówione, a my przeglądamy letnią garderobę, z przerażeniem orientujemy się, że nie mieścimy się już w strój kąpielowy z zeszłego roku. Co teraz uczynić?

Przede wszystkim nie panikować. Jeśli do wymarzonego urlopu pozostało nam jeszcze kilka tygodni, ciągle możemy walczyć o lepszą figurę. Ale musimy pamiętać, że przed nami naprawdę ciężka praca. Nic samo się nie zadzieje. Zobacz tutaj, jak możesz schudnąć po ciąży - cały artykuł

W pierwszej kolejności, należy zacząć od totalnej rewolucji naszego stylu żywienia. Należy natychmiast zmienić swoje zwyczaje żywieniowe. Jedynie tym sposobem będziemy mieć pewność, że piękna figura będzie z nami na zawsze. W innym razie możemy powrócić do starej wagi. Naszym kardynalnym przewinieniem jest niewłaściwa kultura jedzenia. Jemy byle co i gdziekolwiek.

zupa
Author: Mike Gifford
Source: http://www.flickr.com
Kompletnie nie patrzymy na to, co wrzucamy do naszego garnka. Postarajmy nauczyć się robić posiłki w domu jedynie ze świeżych produktów. Wówczas możemy mieć pewność, że nasze potrawy będą nie tylko wyśmienite, ale również pożywne. Czy pamiętamy, jak bardzo staraliśmy się, przygotowując jedzenie (pizza wałbrzych) dla niemowląt? Musimy w taki sam sposób zadbać teraz o siebie. Niezwykle często brak w codziennym jadłospisie pierwszego dania. A przecież zupy to niezwykle bogate w różnego rodzaju składniki i sycące danie.

Stąd też pamiętajmy o nich. Jeżeli mamy już dość tych klasycznych, przygotujmy coś innego. Zupa kokosowa albo zupa z soczewicy posiada nie tylko walory smakowe, ale również mnóstwo witamin i minerałów, dlatego powinny często gościć na naszym stole Pamiętajmy, że nasze pożywienie ma duży wpływ na nasz wygląd, zatem zależność dieta a włosy jest jak najbardziej możliwa.