Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Odżywki dla sportowców, suplementy

  • Posted on: 13 August 2019
  • By: addmean
Każdy doświadczony trener osobisty powie, że aby osiągnąć sukces na siłowni, należy ćwiczyć według dobrego treningu i posiadać perfekcyjny jadłospis. Różne preparaty dla trenujących mają tutaj niewielką rolę. Nie można jednak stwierdzić, że są one niepotrzebne – potrafią bowiem uprościć życie sportowcowi. Przedstawiamy 3 interesujące preparaty, które można zobaczyć w sprzedaży.
BCAA XTRA
Author: fbb.pl
Source: fbb.pl
To oczywiste, że osoby aktywne powinny wcinać sporo więcej białka od osób z siedzącym trybem życia. Warto wiedzieć, że muszą to być właściwe białka – takie, które są w artykułach pochodzenia zwierzęcego.

Jeśli ten wątek jest dla Ciebie ciekawy, to kliknij ten link - to pomocna strona, która także posiada intrygujące dane!

Białko roślinne jest dla organizmu ludzkiego po prostu kiepskie. Tak spora porcja białka może sprawiać sportowcowi problemy – nie każdy chce codziennie wcinać kilogramy mięsa. Idealnym wyjściem z tej sytuacji jest koncentrat WPC, czyli białka serwetkowe w formie proszku. Wielu wytwórców artykułów dla ćwiczących posiada w ofercie tego gatunku produkty. Można znaleźć koncentrat WPC w wielu rozmaitych smakach, każdy zatem otrzyma tu coś dla siebie. Jeżeli masz w rozpisce jedzeniowej brak białka, możesz nabyć dobry koncentrat WPC. Najtrafniejszym czasem na zjedzenia tak łatwowchłanialnych białek jest pora natychmiast po skończeniu ćwiczeń. O ile kiedykolwiek nie będziesz miał czasu na ugotowanie i zjedzenie normalnego posiłku, możesz przyrządzić sobie na szybko koktajl proteinowy - zobacz tu: trec whey creamy cocktail. W wielu suplementach, które maksymalizują wyniki na siłowni, można znaleźć taką substancję, jak beta alanina.Od niedawna możemy ją nabyć w osobnych preparatach.

Jeśli spodobał Ci się prezentowany tekst, to z pewnością zafascynują Cię również przydatne teksty (https://longlifefoundation.pl/kwasy-tluszczowe/27-3l-lecytyna-200g-9005858012060.html), które odnajdziesz tu - one wciągną Cię całkowicie.

Beta alanina ma bardzo dobre oceny wśród ćwiczących – można prędko zauważyć zwiększoną energię. Całkiem interesującym produktem jest glutamina, która ma pewne działanie osłaniające nasze muskuły. Złożone analizy naukowe stwierdziły, że korzystnie jest ją przyjmować, gdy mamy zmniejszoną odporność. Glutamina może spowodować, że będziesz rzadziej chory.